>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja bym tam dolozyl Gerrarda i Kubice... :|
Jest jak jest. Kazdy kojarzy ten banner z naszym forum i niech tak pozostanie ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja uważam że dzięki właśnie temu Logo nasze forum jest takie wyjątkowe i zawsze ktoś chętnie wejdzie na forum i porozmawia teraz inne logo mogłoby odstraszyć potencjalnych userów a tak mamy znakomitą markę i pozycję
 
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Ja bym tam dolozyl Gerrarda i Kubice... :|

Jest jak jest. Kazdy kojarzy ten banner z naszym forum i niech tak pozostanie ????
Kubica za pare lat jak sam mówił nie będzie jeździł w F1 wiec nie będzie tak popularny, a Steven już zapewne tak popularny jak 1-2 sezonu temu nie bedzie, poza tym Liverpool już pikuje w dół.

moje propozycje to Messi oraz Gortat

proszę admina forum o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji ;D
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Aj tam Messi i Gortat, dajmy Bednarka i Sikorę, w końcu należy promować naszych :p
Albo Rogowską i Kowalczyk, też by ładnie wyglądało
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja proponuje poprawić support forum, albo wogóle nie podawać tego maila na support jak się nie ma zamiaru odpisywać użytkownikom (chodzi mi o mnie) odkąd jestem na forum wysłałem na ten mail 3-4 wiadomości, na żadną z nich nie dostałem odpowiedzi.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ja tam myślę ze nie ma co robić nowego loga. Dzisiaj chcecie Messiego Ronaldo a za parę lat jak zejdą ze sceny to następnych będziecie chcieli . To już lepiej zostawić tak jak jest...
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Składam propozycje Zorganizowania Konkursu finasowanego przez Elit Typera. Poniżej przedstawiam Zasady i regulamin Konkursu.

Regulamin Konkursu &quot;Ramie w ramie z Mistrzem&quot;
1. W konkursie może wziąśc udział każdy zarejestrowany uczestnik tego forum, który zgłosi się do Konkursu w specjalnym do tego utworzonym temacie.
2. Konkurs trwa od 11.09.2009 do 11. 10.2009
3.Konkurs polega na podawaniu kuponów przez uczestników Konkursu z których kazdy otrzymuje na starcie wirtualne 500zł traktowane jako tygodniówka.
Powyzszą kwotą moze dysponować dowolnie puszczajac kupony za kwotę nie przekraczajacą łącznie we wszystkich zagranych kuponach 500zł.
Jezeli w kolejnych dniach jego bilans ulegnie podwyzszeniu uzyskuje prawo do dyspopnowanianim w zalezności od posiadanych środków.
Jezeli uczestnik konkursu utraci swoje wirtualne srodki gra w Konkursie dalej ,ale musi czekać do nastepnej soboty no kolejną przydzieloną mu tygodniówkę.
Kolejną tygodniówkę otrzymują w każdą sobotę wszyscy uczestnicy Konkursu, bez wzgledu na stan bilansu jaki posiadają w danej chwili.
Tylko ostatnia tygodniówka przydzielona zostanie 3.10.2009 i będzie ona oistatnią w konkursie.
4. Każdy z uczestników podajac kupon podaje:
- bukmachera,
- nazwe zdarzenia
-godzinę rozpoczęcia zdarzenia
-kurs zdarzenia
-AKO
-stawkę
-EWK
****************************
5. Każdy z uczestników konkursu zobowiazany jest w osobnym poście podać swoje kupony i opisać je pod wzgledem (trafiony✅, chybiony⛔)
6.Kazdy z uczestnikówpod opisanymikuponami podaje swój aktualny bilans.
7. Organizator zaś prowadzi tabelę wyników bilansu poszczególnych uczestników.
8. Wszelkie pomyłki w podawanych kuponach (typ,kurs,AKO,EWK), można korygować w osobnych postach z podaniemczego dotyczy korekta.
9. Wszystkie kupony numerujemy i datujemy na dany dzień.
10. Kupony mogą zawierać zdarzenia z danego tygodnia co oznacza ,ze w danym dniu nie musimy koniecznie puszczać zdarzeń tylko z danego dnia.
11. Dopuszcza się puszczanie kuponów systemowych w systemach prostych tzw PRZYSPIESZACZACH jak 2z3,2z4,3z4,2z5,3z5,4z5,2z6,2z6,4z6,5z6
przy kuponach systemowych uczestnik zobowiazany jest rozpisać AKo i EWK w poszczególnych możliwosciach systemu.
*********************************
Nagrody
Konkurs polega na pokonaniu w bezpośredniej rywalizacji Mistrza typowania Elit Typera.
Każdy kto zdoła uzyskać lepszy bilans od Elit Typera, będzie nagrodzony.
Zasada przelicznika jaki został przyjety to 10zł w realu ,za kazde 1000zł wirtualne.
Oznacza to ,że jezeli ktoś pokona Elita o np 1500zł otrzyma nagrodę wartosci 15zł itd itd.
Wszyscy uczestnicy którym uda się pokonać Elit typera otrzymają nagrody rzeczowe na swój adres drogą pocztową.
Czekam na decyzje
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Fajnie, że napisales w odpowiednim dziale.

Decyzja jest taka iż taki konkurs nie będzie zorganizowany.
Zrób sobie go na gg, skype albo podczas trwania mszy kiedy wierni oddają Ci hołd.
Nie pisz więcej na ten temat ani w Challenge Bwin, ani tutaj, ani na PW.

Pozdrawiam.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Czy jest ktos, kto nadzoruje dzial &quot;VIP&quot; pod wzgledem podawania typow, a czasu kiedy owe spotkania sie odbywaja? Czasami jestem wstanie dostrzec pewne nieprawidlowosci, a raz juz nawet nikomu sobie nie znany uzytkownikow zwrocil uwage osobie Almighty o &quot;dopisywanie typow&quot;. I mial racje. Nie baczac na forme merytoryczna owego dzialu (coz kazdy wie jak to wyglada, ale tez kazdy moze miec zly dzien) mozna by powolac jakakolwiek osobe z &quot;moderatorow&quot; by uwazniej sie temu przygladala? Uwazam i chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze nawet najgorsze typy sa lepsze niz proba oszustwa...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli sugerujesz, że któryś z &quot;Vipów&quot; oszukuje to napisz o kogo chodzi otwarcie tutaj lub na PW (najlepiej do modów działu: Dobermana i Gusto) w tej sprawie.
Nie każdy moderator dokładnie śledzi tematy Vipów...
Edit: Widzę, że Gusto jak nie ma swojego tematu w dziale to już też nie ma moderatora... Więc pozostaje Ci Doberman lub osoby z ModTeamu.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Jeśli sugerujesz, że któryś z &quot;Vipów&quot; oszukuje to napisz o kogo chodzi otwarcie tutaj lub na PW (najlepiej do modów działu: Dobermana i Gusto) w tej sprawie.
Nie każdy moderator dokładnie śledzi tematy Vipów...
Edit: Widzę, że Gusto jak nie ma swojego tematu w dziale to już też nie ma moderatora... Więc pozostaje Ci Doberman lub osoby z ModTeamu.
Z calym szacunkiem dla ciebie Vader, ale w ogole nie odniosles sie do mojego pytania?
Zreszta nie ma tematu, niech sobie kazdy rzepke skrobie... ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z calym szacunkiem dla ciebie Vader, ale w ogole nie odniosles sie do mojego pytania?
Zreszta nie ma tematu, niech sobie kazdy rzepke skrobie... ????
No ok.
Czy jest ktos, kto nadzoruje dzial &quot;VIP&quot; pod wzgledem podawania typow, a czasu kiedy owe spotkania sie odbywaja?
Zdaje się, że nikt nie śledzi każdego tematu czy aby ktoś nie podaje typów już po fakcie. Tego nie trzeba chyba nikomu pisać że typy podaje się w temacie przed a nie po meczach...
Dałeś konkretny przykład jaki miał miejsce niedawno. Sprawa została wyjaśniona. Nie była to próba oszustwa. A raczej małe niedopatrzenie.
Jeśli zauważyłeś/ zauważysz, że ktoś podaje typy po meczach to daj znać. Można to spokojnie sprawdzić.
mozna by powolac jakakolwiek osobe z &quot;moderatorow&quot; by uwazniej sie temu przygladala? Uwazam i chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze nawet najgorsze typy sa lepsze niz proba oszustwa...
To chyba uwaga kierowana do pozostałego jedynego moda działu Dobermana. Być może On powinien się tym &quot;zająć&quot;.
Też zgadzam się, że lepsze są tragiczne typy niż oszukiwanie...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No ok.

Czy jest ktos, kto nadzoruje dzial &quot;VIP&quot; pod wzgledem podawania typow, a czasu kiedy owe spotkania sie odbywaja?

Zdaje się, że nikt nie śledzi każdego tematu czy aby ktoś nie podaje typów już po fakcie. Tego nie trzeba chyba nikomu pisać że typy podaje się w temacie przed a nie po meczach...

Dałeś konkretny przykład jaki miał miejsce niedawno. Sprawa została wyjaśniona. Nie była to próba oszustwa. A raczej małe niedopatrzenie.
Jeśli zauważyłeś/ zauważysz, że ktoś podaje typy po meczach to daj znać. Można to spokojnie sprawdzić.

mozna by powolac jakakolwiek osobe z &quot;moderatorow&quot; by uwazniej sie temu przygladala? Uwazam i chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze nawet najgorsze typy sa lepsze niz proba oszustwa...

To chyba uwaga kierowana do pozostałego jedynego moda działu Dobermana. Być może On powinien się tym &quot;zająć&quot;.
Też zgadzam się, że lepsze są tragiczne typy niż oszukiwanie...
Dziekuje za odpowiedz:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom