>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
jeżeli chcecie służe pomocą moge wykonać za darmo jakis fajny banner chociaż na czas świąt żeby poczuć lekką świąteczną zmianę a poźniej zmienić na standardowe. Już parę lat siedzę na fb więc nie chce nic za to a jeszcze będe miał satysfakcję.
Moge wykonać próbne logo może się wam spodoba
pisać w temacie lub na gg 9083336

p.s Zapewniam pełny profesjonalizm (mam spore doświadczenie w specjalizacji grafik/multimedia)
Wszystkie projekty wykonuję przy współpracy Adobe Photoshop
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
o ile dobrze pamietam na swieta jest zmieniany banner ???? jest na napisach taka swiąteczna czapeczka i płatki sniegu ????
Vader// Dobrze pamiętasz. Na Święta jest zmieniany banner ;)
no właśnie ;) mi sie wydaje ze nie ma potrzeby bo zarówno ten jak i swiąteczny banner wyglądają git ( ze wskazaniem na ten świąteczny ) ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Pytanie do modów i adminów. Niechce byc zlosliwy ale jakimi prawami rządzi sie dział vip . Polowa jak nie wieccej uzytkownikow nie zasluguje by tam byc, cyz wogole ktos to kontroluje?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Moze dla ciebie jest glupie to raz. Chcialem ponowic pytanie mimo ze przed chwila zobacyzlem , ze ktos juz o tym pisal. A ty nie musisz odrazu naskakiwc jestes chyba od pilnowania i pomagania? Chyba ze za ladne oczy moda dostales. pzdr
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Bo najpierw na forum się szuka, czyta a dopiero później się pyta, to tak na uboczu ;) Temat wałkowany jest średnio raz na miesiąc. Temat jest kontrolowany, o to się nie bój, są tam ludzie którzy na to zasługują swoją dobrą postawą oraz Ci którzy powygrywali Typy Dnia i z racji tego mogą założyć temat właśnie w dziale VIP ( oczywiście nie ubliżając im, bo też są dobrymi typerami ). Powiedz dokładnie o jakich typerów Ci chodzi ? Jaka większość na to nie zasługuje ? Ludzie którzy się nie czują na siłach jak np. TBM oraz fox ( ostatnio ) proszą administrację o przeniesienie tematów, innych administracja po dłuższym słabszym okresie ( bo wiadomo że nie po kilku niewygranych kuponach, bo to jest oczywiste że cały czas nie idzie wygrywać ) sama przenosi oraz zdejmuje rangę, było kilku takich. Pokaż swoją postawą że to Tobie zasługuje ranga Typera oraz temat w dziale VIP a administracja na pewno tego nie przeoczy i to Ty będziesz tam podawał typy. Koniec
PS. A co do mojego moderowania... albo zresztą nie ważne :] Nie chce mi się pisać, ale jak będziesz na forum tyle czasu co ja to wtedy także będziesz mógł ubiegać się o range moderatora.
pozdROWienia ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pokaż swoją postawą że to Tobie zasługuje ranga Typera oraz temat w dziale VIP a administracja na pewno tego nie przeoczy i to Ty będziesz tam podawał typy. Koniec
Mi się wydaje, że sprawa dotyczy jakości Vipów i kontroli tej jakości. A kolega nie pisze, że On tam powinien się znaleźć kosztem kogoś innego.
Ale może jednak ja źle zrozumiałem BukmacherTSW.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Wiem Vader o co chodzi, a to zdanie napisałem już nie w odpowiedzi na to pytanie a tak tylko w kontekście Typerów ;)
Bukmacher możesz pisać w tym temacie na nie na PW bo w końcu od tego jest forum aby wymieniać zdania ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pokaż swoją postawą że to Tobie zasługuje ranga Typera oraz temat w dziale VIP a administracja na pewno tego nie przeoczy i to Ty będziesz tam podawał typy. Koniec



pozdROWienia ????
To jest najbardziej tragiczne. Kazda krytyka tego dzialu konczy sie odpowiedzia wlasnie w ten sposob. Tylko jedno ale... Skad Wam przeszlo do glowy ze marzeniem kazdej osoby na tym forum jest posiadanie tematu w VIPach? To ze ktos krytykuje ten dzial (moim zdaniem slusznie zreszta, sam to wielokrotnie robilem ale teraz juz bogatszy jestem o wiedze ze jest to syzyfowa praca) nie oznacza automatycznie ze chce sie tam znalezc ani ze uwaza sie za osobe lepiej typujaca od tam obecnych. A wlasnie taka postawa Moderatorow pokazuje ze z nie potrafia sobie radzic z krytyka. I zamiast starac sie z krytyki wyciagac konstruktywne wnioski wszystko upraszczaja do najprostszych emocji jak zawisc i zazdrosc. Rozumiem ze taka linia dzialania jest dla Was wygodna jednakze nie wplywa ona w ogole na rozwoj tego dzialu a co za tym idzie calego forum.

p. s.
Przepraszam za OT.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
PS. A co do mojego moderowania... albo zresztą nie ważne :] Nie chce mi się pisać, ale jak będziesz na forum tyle czasu co ja to wtedy także będziesz mógł ubiegać się o range moderatora.

pozdROWienia ????
Zawsze bylem zdania, ze moderatorow wybiera sie na podstawie innego typu &quot;kwalifikacji&quot;. Coz...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
&quot;Personalnych predyspozycji do wykonywania zawodu&quot; itd.. Zatrudnilbys kucharza po 30 latach doswiadczenia w &quot;kebab shop-ie&quot;? Assitalia wydajesz mi sie za madry na takie glupie pytania. Jak nie zrozumiales to zatrudnij Elit Typer-a na moda bo w koncu jest na tym forum dluzej niz ty...

P.S. W sumie ta wymiana zdan pewnie nie bedzie prowadzic do niczego. Moja intencja bylo zwrocenie uwagi na to ze moderatora nie wybiera sie poprzez &quot;staz na forum&quot;. Nie uwazam takze ze jakikolwiek z moderatorow nie powinien sprawowac swojej rangi. Oswiadczam takze ze w zaden sposob nie mam zamiaru zglaszac swojej kandydatury na owe stanowisko (to tak jakby ktos pomyslal ze o to mi chodzi).
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
&quot;Personalnych predyspozycji do wykonywania zawodu&quot; itd.. Zatrudnilbys kucharza po 30 latach doswiadczenia w &quot;kebab shop-ie&quot;? Assitalia wydajesz mi sie za madry na takie glupie pytania. Jak nie zrozumiales to zatrudnij Elit Typer-a na moda bo w koncu jest na tym forum dluzej niz ty...


P.S. W sumie ta wymiana zdan pewnie nie bedzie prowadzic do niczego. Moja intencja bylo zwrocenie uwagi na to ze moderatora nie wybiera sie poprzez &quot;staz na forum&quot;. Nie uwazam takze ze jakikolwiek z moderatorow nie powinien sprawowac swojej rangi. Oswiadczam takze ze w zaden sposob nie mam zamiaru zglaszac swojej kandydatury na owe stanowisko (to tak jakby ktos pomyslal ze o to mi chodzi).
Elit Typer ma bana. Więc odpada.

Widocznie ja źle Cie zrozumiałem, jeżeli chodziło tylko o staż to masz rację. Moderatorzy nie są wybierani ze względu na staż. To byłoby co najmniej dziwne.
O dokładniejsze informacje jak zostac moderatorem pytaj administratorów, szczególnie Marcina-Odrę.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Widze , że wzbudzilem swoim zdaniem ponowienie tematu.
Wyjaśniam , że Vader i Cygeiro dobrze otczytali co miałem na myśli a i sajuken ma racje.
Odrazu także nadmieniam , że do moich marzen nie nalezy napewno bycie modem , a i w tej chwili bycie w dziale VIP.
Mam swoje mimo krótkiej dosyc aktywnosci na forum zdanie. Moim zdaniem dzial VIP powinien byc prowadzony na zasadzie rotacyjnej. Tam powinny byc osoby naprawde które sa w &#39; formie &#39; w podawaniu typow wykazuja sie jakas logiką swojej gry lub poprostu wyrozniaja sei czyms : wynikiem , trafialnoscia, znajomoscia danej dziedziny wieksza niz przecietniak. Oczywiste jest , że każdy ma slabsze momenty i nie sposob wygrywac , ale dobrze wiemy , że w tym dziale są osoby , które jakby oslabiaja prestiż dzialu jaki on powinien miec. Wedlug mnie jesli w tym dziale mialby podawac typy na dzien dzisiejszy 5 osob niech bedzie to 5 , 10 . Co jakis czas powinna byc jako taka kontrola. Nawet tpyy wyzej piszacych uzytkownikow sa lepsze niz niektorych pograzonych w swoich slabych typach userow.
Na koniec zaznaczam , że nie mam na celu ani podawanie nickow tyhch lepszych a tym abrdziej zlych typerow. Chodzi mi tylko o jako takie dobro forum , wedlug mnie za takim dzialem powinien przemawiac prestiz .
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Proponuję wprowadzić punkty reputacji za analizy w dziale Typy Dnia oraz w działach tematycznych, jeśli jest to możliwe. Wyglądałoby to na tej zasadzie, że jeśli ktoś po przeczytaniu analizy skłoni się do postawienia danego typu (czyli jakiś user przekonał innego do zagrania swojego typu) to autor dostaje punkt. Dzięki temu określenie &quot;kiepska analiza&quot; już by nie istniało, może także ci, którzy prowadzą własne tematy z typami wysililiby się trochę i jakość forum byłaby lepsza ;) Można by było także wprowadzić jakieś nagrody za określoną ilość punktów. To już zależy od pomysłów administracji.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Proponuję wprowadzić punkty reputacji za analizy w dziale Typy Dnia oraz w działach tematycznych, jeśli jest to możliwe. Wyglądałoby to na tej zasadzie, że jeśli ktoś po przeczytaniu analizy skłoni się do postawienia danego typu (czyli jakiś user przekonał innego do zagrania swojego typu) to autor dostaje punkt. Dzięki temu określenie &quot;kiepska analiza&quot; już by nie istniało, może także ci, którzy prowadzą własne tematy z typami wysililiby się trochę i jakość forum byłaby lepsza ;) Można by było także wprowadzić jakieś nagrody za określoną ilość punktów. To już zależy od pomysłów administracji.
Jasne.
Będziemy dawac wirtualne piwa.
Chcesz komuś podziekować to napisz mu na PW.
 
Do góry Bottom