>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Moim zdaniem istnieje Trzecia opcja ;)

Mianowicie zrobić tak, by nowy użytkownik forum mógł napisać swój pierwszy post np. po 2-3 dniach.

To na pewno zmniejszyło by ilość osób reklamujących, czy sprzedających fixy i inne debilizmy.

Pewnie osoba, która &quot;zrobiła&quot; tą stronę będzie potrafiła wprowadzić taki ogranicznik.

Przemyślcie to ;)
Zapewne technicznie jest to możliwe, ale..
Nie sądze aby takie coś zostało wprowadzone. Poza tym spamerom i tak by to nie przeszkodziło, spam zamiast dziś pojawiłby się za 2-3 dni.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ciężko takich cieci wyplenić, po prostu ignorujcie ich, a nie róbcie z tego jakiegoś wielkiego problemu. Albo cytowanie i komentarz do tego... :|
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wprowadzcie weryfikacje dowodów i legitymacji szkolnych ???? na bank by odstraszyło spamerów ????

edit: Dober to był jeden z przykładów ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A także wielu userów, Kilkunastu nawet nie posiada dowodów jedynie legitymację także to jest niemożliwe. Wedle prawa tylko ci z dowodami mogą grać ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
sory ze tak prawie post pod postem ;)
może by tak wprowadzić że PW nowo zarejestrowani mogą wysyłać powiedzmy po 48h ? napewno lepiej jest złapać i nagrodzić multikontowca po tym jak udzieli się na forum niż czekać aż ktoś łaskawie wstawi taki spam do odp działu a poźniej ktos z MT pisze &quot;user was bannded / 129 PM delated &quot; czy jakoś tak ???? i niech 1/3 z tych 129 osób skorzysta z takiego linku i lyypa troche bo zawsze może olac to forum :|
a jak ktoś ma multikonto to da rade go wyłapać zanim coś udzieli się na forum ? bo zawsze można załozyć 5 kont i poczekać te 48h
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Może lepiej zrobić tak, że linki do stron mogą wklejać tylko Ci którzy mają powiedzmy 100 postów ? (O ile da się tak zrobić, ale widziałem tak na innych forach, więc tutaj też pewnie przejdzie)

Edit:

Tez racja :?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Może lepiej zrobić tak, że linki do stron mogą wklejać tylko Ci którzy mają powiedzmy 100 postów ? (O ile da się tak zrobić, ale widziałem tak na innych forach, więc tutaj też pewnie przejdzie)
Nic nie da, przeciez spamer oddzieli cos spacja w linku i przejdzie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Może lepiej zrobić tak, że linki do stron mogą wklejać tylko Ci którzy mają powiedzmy 100 postów ? (O ile da się tak zrobić, ale widziałem tak na innych forach, więc tutaj też pewnie przejdzie)
Poza tym wtedy to wgl ludzie by spamowali, żeby mieć na koncie te 100 postów. Słaby pomysł.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
myślę myślę aż wymyśliłem, u nas na FB powinien być system nagradzania postów które były przydatne, czyli inaczej jakaś rączka przy każdym userze i jeśli jego post będzie pomocny to będzie się w to klikało i będzie on zbierał pozytywne opinie inaczej, to jest zajebisty pomysł, i dziwię się że tego u nas nie ma ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie ma u nas tego bo to nie jest &#39;zajebisty pomysl&#39;. Mi osobiscie dawanie wirtualnych raczek/piwek/gwiazdek kojarze sie jednoznacznie z pokoleniem &#39;dzieci neo&#39; i bardzo ciesze sie ze tu tego nie ma i licze na to ze szybko ta sytuacje nie ulegnie zmianie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
też mi się wydaje że głupi pomysł ale ja tam widze jeden plus tego
mogło by to podnieść jakość wypowiedzi na forum bo każdy by się starał przecież. bo co to za radocha mieć 0 pochwał na koncie no i jak ktoś miał by pisać analize to by się do niej przyłożył bo jak już pisze to już konkretnie. można by wyłączyć pochwały z Hyde Park i by było jakoś.
jak ktoś ma nawalone w głowie to normalne że by handlował.
też tak jak napisałem że głupi pomysł ale chciałem napisać ew ✅ tego bo jeden ✅ do 40 ⛔ to chyba jasne że nie ma sensu
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
glupie, glupie i jeszcze raz glupie. I tyle w temacie. Ja wole komus podziekowac na gg lub PW za jakis fajny typ lub odwrotnie a nie jakies wirtulane browarki czy plusiki
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
też mi się wydaje że głupi pomysł ale ja tam widze jeden plus tego

mogło by to podnieść jakość wypowiedzi na forum bo każdy by się starał przecież. bo co to za radocha mieć 0 pochwał na koncie no i jak ktoś miał by pisać analize to by się do niej przyłożył bo jak już pisze to już konkretnie. można by wyłączyć pochwały z Hyde Park i by było jakoś.
Akurat sa ludzie (np ja) ktorych zero pochwal by nie ruszylo. A piwka/gwiazdki czy inne duperele to by kolega innemu koledze dawal i na odwrot, nawet by pewnie zaczeli tymi gwiazdkami handlowac. Watpie by wplynelo to na podniesienie poziomu merytoryki wypowiedzi.

I tak jak pisze snajper, ktos Ci zaimponowal analiza, pomogl, rozwial watpliwosci... napisz PW i podziekuj.
 
other 60

other

Użytkownik
Akurat sa ludzie (np ja) ktorych zero pochwal by nie ruszylo. A piwka/gwiazdki czy inne duperele to by kolega innemu koledze dawal i na odwrot, nawet by pewnie zaczeli tymi gwiazdkami handlowac. Watpie by wplynelo to na podniesienie poziomu merytoryki wypowiedzi.

I tak jak pisze snajper, ktos Ci zaimponowal analiza, pomogl, rozwial watpliwosci... napisz PW i podziekuj.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. ;)
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
sory ze tu ale nie wiem gdzie zadac to pytanie, dlaczego nie mam dostepu do strefy zamknietej ? to dla wybanych czy jak ? pzdr...Marcin
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
nie cenzurujemy tylko gadasz bzdury. Najpierw spróbuj zrozumiec sens istnienia strefy zamknietej, a potem poiwedz jaki byłby z niej pożytek gdyby każdy miał do niej dostęp. To nie jest strefa moderatorów, tylko osób z ciekawymi informacjami, spostrzeżeniami. Będziesz takie miał - będziesz miał dostęp.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ok Prasa ale na Boga jak Ty to zweryfikujesz czy to jest ciekawe, istotne czy wazne ? moge ci napisac ze mam info z szatni odry wodislaw, 1 reka, wszystkie newsy, ale podam propozycje, mecz ulozy sie inaczej i wyjde na idiote ? to nie moje forum, nie jestem tu modem, praktycznie sienie udzielam ale od kilku lat regularnie je czytam i widze jak spore zrobiło postepy w porownaniu do konkurencji. gratuluje i jak interesuje was cała otoczka klubu odra w. śl. to chetnie sie zobacze w strefie zamknietej, info nie codziennie ale prawdziwe i zetelne. pzdr i zycze powodzenia w nowym roku.
 
Do góry Bottom