>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

S 0

sonic

Użytkownik
Aaaa, to niee, jak za granicą mają takie fora, to już mi się obecny wygląd podoba, &quot;funkcjonalność&quot; także.
dobrze to ująłeś! a dla pozostałych: zagraniczne nie zawsze znaczy lepsze!!!!! pomyślcie co to za argument, że zagraniczne są takie to i to będzie. trochę rozsądku!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kod:
Załączono za dużo plików graficznych do podpisu lub poprzedniej wiadomości. Prosimy o cofnięcie się i skorygowanie problemu. 

Do plików graficznych zalicza się emotikony (uśmieszki), kod [img] vB code i znaczniki &lt;img&gt; HTML. Użycie tych opcji jest umożliwiane przez administratora.
WTF, zawsze bedzie to ograniczenie do emot itp?
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
dobrze to ująłeś! a dla pozostałych: zagraniczne nie zawsze znaczy lepsze!!!!! pomyślcie co to za argument, że zagraniczne są takie to i to będzie. trochę rozsądku!
Potrafisz oceniac tylko wyglad forum? A nie wziales pod uwage ze ten skrypt 5-10 razy mniej obciaza serwer. Na tamtym darmowym badziewiu juz nic nie dalo sie zrobic, caly czas sie sypal i forum ladowalo sie &quot;pol minuty&quot; i ogolnie same problemy byly. Do duzych for ten skrypt jest jednym z najlepszych, dobrze zoptymalizowany i szybko dziala. Jezeli znasz inny, lepszy prosze o konkrety.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Kod:
Załączono za dużo plików graficznych do podpisu lub poprzedniej wiadomości. Prosimy o cofnięcie się i skorygowanie problemu. 
Do plików graficznych zalicza się emotikony (uśmieszki), kod [img] vB code i znaczniki &lt;img&gt; HTML. Użycie tych opcji jest umożliwiane przez administratora.
WTF, zawsze bedzie to ograniczenie do emot itp?
Ponawiam pytanie Teda bo mnie też to wkurza... Maksymalnie mogę chyba 4 emotki w temacie wstawić a potrzebne mi więcej:browar565:
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Kod:
Załączono za dużo plików graficznych do podpisu lub poprzedniej wiadomości. Prosimy o cofnięcie się i skorygowanie problemu. 
Do plików graficznych zalicza się emotikony (uśmieszki), kod [img] vB code i znaczniki &lt;img&gt; HTML. Użycie tych opcji jest umożliwiane przez administratora.
WTF, zawsze bedzie to ograniczenie do emot itp?
Ponawiam pytanie Teda bo mnie też to wkurza... Maksymalnie mogę chyba 4 emotki w temacie wstawić a potrzebne mi więcej:browar565:
Zobacze co da sie zrobic ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Aaa tam pier... mi tam się forum podoba zarówno z wyglądu jak i z funkcjonalności. Jest kilka ciekawych, nowych opcji, łatwiej się porusza po forum no i co najważniejsze, serwis śmiga jak głupi, generowanie strony nie zajmuje nawet jednej sekundy. Oby tak trzymać :grin:
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Forum na pewno jest profesjonalne jak mowisz Szefie i wilele komercyjnych firm korzysta z tego rozwiązania. Mi osobiście nic nie przeszkadza, jest sporo &#39;bajerow&#39; i po prostu poprzednie forum byla latwiejsze i przyjazniejsze. Do kazdego mozna sie przzwyczacic ????
Rzeczywiscie forum chodzi &#39;chyba&#39; szybciej :p
Jednak nie ma SB no trudno, bedziemy pisać posty ????

a tak w ogole tochyba jest jakis błąd. Wczoraj po moze lekko 12 w nocy bylo ok. 90 uzytkownikow na forum z tego chyba 70 gosci.
Dzisiaj o godzinie 10:30 dokladnie 91 uzytkownikow i z tego 71 gosci, to chyba nie prawda czy prawda :p? Wszyscy powinni byc w pracy czy w szkolach a tu taki bajer..
 
M 0

mojo

Użytkownik
Dlaczego nie ma dat przy postach? Jak dla mnie to spore utrudnienie chyba ze jakiejś opcji nie włączyłem czy coś ??
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
a tak w ogole tochyba jest jakis błąd. Wczoraj po moze lekko 12 w nocy bylo ok. 90 uzytkownikow na forum z tego chyba 70 gosci.
Dzisiaj o godzinie 10:30 dokladnie 91 uzytkownikow i z tego 71 gosci, to chyba nie prawda czy prawda :p? Wszyscy powinni byc w pracy czy w szkolach a tu taki bajer..
Czesc z tych gosci sa to na pewno roboty roznych wyszukiwarek ( googleboot, msnbot itd ) czasem jedna wyszukiwarka wpuszcza na strone kilka a nawet kilkadziesiat botow. Wkrotce zainstalujemy dodatek optymalizujacy forum pod boty wyszukiwarek i wszystkie boty np googli powinny byc liczone jako jeden, co najprawdopodobniej naprawi rzeczywisty licznik gosci na forum.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Witam
Niie wiem czy zapadły już jakieś ostateczne rozzstrzygnięcia odnośnie istnienia SB na nowym forum. Wydaje mi sie, że bez tej funkcji forum nie będzie już tak fajne jak kiedyś. SB to możliwość wymiany poglądów na żywo, to fajne pogawędki, możliwość poznania lepiej kolegów-pasjonatów bukmacherki i ich typów i wiele innych korzyści z tego tytułu. Czy jest szansa na przywrócenie SB w jakiejkolwiek postaci na nowym forum.
Pozdrawiam
b.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
SB to kwestia pieniedzy. Im wiecej osob korzysta z SB tym wieksze problemy z przepustowoscia serwerow. Z tym sie wiaze wymiana serwera na &#39;wiekszy&#39; tym samym wzrastają oplaty.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mi się SB dość podobało, zgadzam się, że fajne pogawędki, nowe znajomości i ogólnie luźna atmosfera. Trzeba się jednak zastanowić czy o to chodzi na tym forum ?
Brak SB z pewnością skłoni większą liczbę graczy do zaglądania w odpowiednie działy. Do tej pory wymiana poglądów nt. danych spotkań odbywała się na shoutboxie...
Aha, jeszcze jedno. Niektórzy przeżywają metamorfozę forum, a mi się wydaje że tak naprawdę nie ma czego komentować... Jak dla mnie wygląd nie zmienił się aż tak diametralnie, a dodatkowe funkcje z pewnością się przydadzą ????
Brawo!! &lt;brawo&gt;
 
Do góry Bottom