>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

S 0

sonic

Użytkownik
SB? CZAT? KANAŁ mIRC?
Witam! Ja mam taką prośbę: Czy szanowne grono Administratorów i Moderatorów mogłoby przeprowadzić ankietę, która wykazałaby co preferują użytkownicy (SB, czat, czy kanał mIRC) W jakimś temacie przeczytałem, że SB nie ma i nie będzie a zamiast tego coś się pojawi. Moim zdaniem SB było ciągle żywe, m.in. dlatego te forum tak się rozwija. Jeśli tego nie będzie, wg. mnie ta witryna straci dużo uroku. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na to w jakim charakterze będzie ogólny czacik, może warto wysłuchać opinii użytkowników. SB jest wygodne, bo nie trzeba bawić się w różne rzeczy, wchodzimy na stronę główną i już jest. Ale decyzja należy do Was. Pozdrawiam
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
SB jest wygodne, bo nie trzeba bawić się w różne rzeczy, wchodzimy na stronę główną i już jest. Ale decyzja należy do Was. Pozdrawiam
No wlasnie, moze brak SB zacheci wieksza ilosc userow do odwiedzania poszczegolnych dzialow i brania udzialu w dyskusji. Poza tym najwieksze fora nie maja tego typu zbednych bajerow a mimo to bardzo dobrze sie rozwijaja. Pomyslimy nad jakims chatem lub kanalem mIRC.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Tak to jest nowy silnik ale uplynie jeszcze z tydzien lub dwa zanim wszystko dopracujemy i skonfigurujemy,
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Heh, w porównaniu do tamtego, ten wydaje się mało profesjonalny, ale to tylko moja opinia ;) Dopracujecie no i trzeba się będzie przyzwyczaić.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Prawda jest taka ze ten jest wlasnie profesjonalny, tamten byl darmowy i w ostatnim czasie sprawial wiele problemow.
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Wygląd jest tragiczny, poza tym gdzie emotki etc?
Nie no ja nie wiem jak Wy ale ja niebardzo mogę zaakceptować ten skrypt. Jest mało przejrzysty etc
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Czy ktos tutaj potrafi czytac? Chyba napisalem ze wyglad jeszcze sie zmieni a wprowadzanie wszystkich zmian zajmie z tydzien lub dwa.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spokojnie panowie, proszę nie panikować. Nie da się wszystkiego zrobić w kilka godzin. Takie rzeczy zajmują kilka dni, żeby wszystko dobrze dopasować. Ostatnim razem jak zmienialiśmy wersje skryptu również osoby narzekały, że jest nieczytelny itp, ale po paru dniach się to zmieniło. Proszę być cierpliwy i poczekać z oceną wyglądu parę dni, bo to jest wersja &quot;BETA&quot;.
Jeżeli już chcecie wpisywać w tym temacie to możecie napisać wasze propozycje dotyczące forum/skryptu, a nie głupie komentarze!
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
Moje propozycje:
- zmienić obcojęzyczne elementy interfejsu (ale to pewnie jest przez was przewidziane)
- dostosować skrypt tak by po kliknięciu na temat w którym pojawił się nowy wpis przerzucało nas do nieczytanych postów a nie na początek tematu
 
S 0

snowee

Użytkownik
Moje propozycje:
...
- dostosować skrypt tak by po kliknięciu na temat w którym pojawił się nowy wpis przerzucało nas do nieczytanych postów a nie na początek tematu
To by było BDB rozwiązanie.

I ja mam jeden pomysł: jeżeli macie zmieniać skóry na forum to może zrobilibyście coś takiego, że wrzucacie do jakiegoś tematu screeny ze skórami, na które ewentualnie chcecie zmienić i użytkownicy robią głosowanie, która im się najbardziej podoba. No chyba, że już macie jakiegoś skina przygotowanego i nie ma żadnego wyboru.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Będę mało orginalny ale dawny wygląd forum był bardziej przejrzysty. teraz te kolory za bardzo biją po oczach i trudno sie połapac co i gdzie .
Czego oczekuje:
- przede wszystkim zeby to było bardziej przejrzyste, może kolory łagodniejsze
- wypadało by to spolszczyć , ale to napewno zrobicie
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jak dla mnie jest ok, ale:
- nalezy poprawic wprowadzanie i wyswietlanie emotek, moze byc nawet tak jak na starej wersji forum
- pomysl z przenoszeniem na koniec tematu w momencie klikniecia w jego link jest ok, ale mamy przeciez link &quot;ostatnia strona&quot; wiec wg mnie mozna sie bez tego obejsc
- kolory moglyby byc lagodniejsze
- podoba mi sie to ze tematy gdzie pojawily sie nowe posty sa pogrubione (tu chcialbym wstawic emotke klaszczacego ludzika - byl taki na starym forum, ale nie wiem jak ja wpisac, a wstawic moge tylko emotke do calego tematu ???? wiec czekam niecierpliwie az wroci jakis sensowny sposob wstawiania emotek w dowolnym miejscu postu)
- szkoda ze zniknal taki wskaznik z gwiazdkami okreslajacymi range na forum, licznik postow jest, ale brak mi tego wskaznika, moznaby jakis fajny, sportowy wymyslic, niekoniecznie te gwiazdki
pozdrawiam
 
S 0

sonic

Użytkownik
a mi brakuje tego starego menu: zobacz nieprzeczytane posty, zobacz posty od ostatniej wizyty, a w szczególności ZOBACZ SWOJE POSTY. może to gdzieś jest ale ja nie wiem jak mog zobaczyć wszystkie swoje posty. Tamen design był bardziej przejrzysty, wg mnie oczywiście ( i wg wielu innych użytkowników, sądząc po ich postach)
 
Do góry Bottom