>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Proponuje aby do działu Kupony przykleić temat pewniak dnia (bez analiz) (ułatwiło by to osobom mniej znającym się lub z braku oferty odnalezienie czegos na co mozna postawic z drugiej strony sporo osób pyta sie na SB co grac a tam bez pytania znajdą odpowiedz w razie niepewnosci zawsze mogą się upewnic przez rozmowe PW ).Jest duzo osób co nie podaje swoich typów bo nie chce im sie pisac analiz.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
tylko co rozumiec przez pewniak dnia ? kazdy bedzie swoj typ wpisywal tam najpewniejszy w danym dniu wg wlasnej idei ?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cos w tym stylu czasami na kuponie brakuje jeden dwa mecze i zawsze będzie mozna sobie cos wyselekcjonowac zamiast ryzykowac tymbardziej że nie wszyscy są mocni z wszystkich dyscyplin.Za najwiekszą ilosc poprawnych typów dana osoba mogła by otrzymywac range Typera ,taka propozycja
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Cos w tym stylu czasami na kuponie brakuje jeden dwa mecze i zawsze będzie mozna sobie cos wyselekcjonowac zamiast ryzykowac tymbardziej że nie wszyscy są mocni z wszystkich dyscyplin.Za najwiekszą ilosc poprawnych typów dana osoba mogła by otrzymywac range Typera ,taka propozycja
Yyyy to jak User spośród na przykład 80 typów ma wybrać ten właściwy :?:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pewniak Dnia był i się nie sprawdził nikt nie podawał swoich pewniaków analizy pomagają przy wyborze meczu.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cos w tym stylu czasami na kuponie brakuje jeden dwa mecze i zawsze będzie mozna sobie cos wyselekcjonowac zamiast ryzykowac tymbardziej że nie wszyscy są mocni z wszystkich dyscyplin.Za najwiekszą ilosc poprawnych typów dana osoba mogła by otrzymywac range Typera ,taka propozycja
Yyyy to jak User spośród na przykład 80 typów ma wybrać ten właściwy :?:
Wątpie że w ciągu jednego dnia pojawi się 80 różnych propozycji ale jak chcecie to była taka moja propozycja
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Mam propozycje co pozwoli uporzadkowac nieco forum. przykladowo jak jest dzial Orange Ekstraklasa to zmienic to na np Polska, albo Ligi polskie i w tym stworzyc podfora: Orange Ekstraklasa i 2. liga polska (ktora moglbym sie zajac). W tych podforach bedzie mozna tworzyc tematy oddzielne na kazda kolejke, bo teraz to troszke jest tam balagan :p pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witaj wojtek_88

Dziękujemy za twój post w tym temacie. Jednak z przykrością muszę Ci odpowiedzieć, że naszym forum jest porządek i forum jest przejrzyste w przeciwieństwie do innych tego typu for.
Z podforami nie wypali, ponieważ już to w przeszłości testowaliśmy. Wówczas dział jest jeszcze bardziej nie czytelny. Obecnie dla większości osób dział wygląda bardzo dobrze.

Pozdrawiam
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja mam propozycje żeby zrobić coś takiego aby po kliknięciu w odpowiedni link pod postami w temacie, wyświetlały sie nazwy użytkowników którzy odwiedzili dany temat. Pozwoli to zobaczyć kto interesuje się typami danego użytkownika. Najlepiej wprowadzić to w dzale kupony, kupony ze statystykami i vip typy. Wiem że coś takiego jest możliwe bo widziałem to na innym forum jeżeli chcesz Marcin to moge ci na PW podesłac link do tego forum. Pozdro
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
nie chce się wpieprzac i w ogóle, ale w dziale eredivisie, jupiler league proponowałbym założenie zbiorczego tematu na cały sezon dla każdej ligi. Nie są to bardzo popularne pozycje i takie rozwiazanie byloby sluszne, co wy na to ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
nie chce się wpieprzac i w ogóle, ale w dziale eredivisie, jupiler league proponowałbym założenie zbiorczego tematu na cały sezon dla każdej ligi. Nie są to bardzo popularne pozycje i takie rozwiazanie byloby sluszne, co wy na to ?
Zbiorcze tematy może będą, ale tylko do Goudes Gids Division oraz do Tweede Klasse. Natomiast do Eredvisie i Jupiler League będą normalnie tematy zakładane co tydzień.

pzDr
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Poprzednia edycja hokejowego konkursu z tamtego roku z grupami była fajna, w moim przypadku znacznie się doedukowałem co do hokeja, a też bardziej człowiek się mobilizuje aby działać na forum, jeśli byłby znów konkurs hokejowy byłoby fajnie znów zmierzyć się z mocnymi forumowiczami tego sportu jak np. fox71 :mrgreen: ,
z poważaniem
dark1976
 
Do góry Bottom