>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

B 0

bosmanek

Użytkownik
Widzę że na tobecie znowu szaleją:
Zakład bez ryzyka na Ligę Europejską
Święta jeszcze przed nami, ale Mikołaj w Tobet już roznosi prezenty. Tym razem mamy dla Was zakład bez ryzyka na mecz Ligi Europejskiej. Kto przegra, otrzyma zwrot stawki, do sumy 25 €!
Oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych postawionych na naszej stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Dzięki Tobet Mobile możesz obstawiać zdarzenia sportowe w dowolnym miejscu i czasie: podczas zakupów świątecznych, na imprezie firmowej, w drodze na przyjęcie rodzinne lub przed telewizorem! Typowanie przez komórkę to doskonały sposób na wielkie emocje.
Zapraszamy również do naszego nowego Centrum Meczowego (link), gdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące zespołów i wiele innych danych pomocnych w typowaniu.
Nie ryzykuj – postaw zakład w Tobet!

25euro = 100 zł tak?
I nie ma wymogu obrotu w razie przegranej, gdyż regulamin nie chce mi się włączyć na tej stronie.
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
25euro = 100 zł tak?
Tak
I nie ma wymogu obrotu w razie przegranej, gdyż regulamin nie chce mi się włączyć na tej stronie.
Jak wziąć udział w promocji?
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Zaloguj się na swoje konto&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Naciśnij przycisk „Wpłata”, wybierz „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo EUROCHRISTMAS.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Postaw zakład na dowolny mecz Ligi Europejskiej rozgrywany w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;4&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe oraz postawione na żywo, pojedyncze, jak i kombinowane, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z meczami objętymi promocją
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;5&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;Nigdy nie wymagali obrotu, więc pewnie nic się nie zmieniło.
Kozaki, jak zwykle można na nich liczyć.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Tym razem widzę nie trzeba nawet korzystać z aplikacji na telefon tylko można zagrać normalnie przez stronę, dobrze to rozwiązali.
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
a skąd macie takie informacje??? jest jakiś regulamin tego??? zeby potrm kwiatki jakies nie wyszly ze trzeba 10 razy to obracac...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nie ma kwiatków:
Regulamin

  1. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
  2. Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
  3. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 € /100PLN.
  4. Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
  5. Promocja dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
  6. Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
figo, uwierz, że Tobet daje takie promocje dosłownie co chwilę i skoro koledzy mówią, że nie podlega obrotowi to tak jest ;)
Tak więc wpłacaj śmiało i graj. A tak poza tym w co Ty mierzysz... Trzeba wygrać a nie już się martwić jakie warunki po przegranej są.
Pozdro :p
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Jeśli do meczu LE dodam mecz ligowy rozgrywany w niedziele to w razie czego zwrot także otrzymam? Czy taka rozpiętość czasu może powodować, że ewentualnego zwrotu się nie otrzyma?

PS. Nie bądźcie podejrzliwi, Tobet jest fair i takie free bety to norma.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeśli do meczu LE dodam mecz ligowy rozgrywany w niedziele to w razie czego zwrot także otrzymam? Czy taka rozpiętość czasu może powodować, że ewentualnego zwrotu się nie otrzyma?

PS. Nie bądźcie podejrzliwi, Tobet jest fair i takie free bety to norma.
możesz i nawet zakład sezonowy wstawić - to nie ma żadnego znaczenia ???? w temacie było już z 10 podobnych pytań, na przyszłość czytaj uważniej ????
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Feekus obawiam sie ze zaklad sezonowy sie nie kwalifikuje. Ktos ostatnio na forum wlasnie o tym mowil, ze zagral taki zaklad i odpisali ze to nie kwalifikuje sie do promocji. Nie chce mi sie teraz grzebac w tym temacie ale cos takiego gdzies jest ;)
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Feekus obawiam sie ze zaklad sezonowy sie nie kwalifikuje. Ktos ostatnio na forum wlasnie o tym mowil, ze zagral taki zaklad i odpisali ze to nie kwalifikuje sie do promocji. Nie chce mi sie teraz grzebac w tym temacie ale cos takiego gdzies jest ;)
To byłem ja przy freebecie na Biathlon. Zamiast na Puchar Świata to dałem na cały sezon zakład jakiś, który jest w marcu. Oprócz tego miałem zdarzenia z Piłki Nożnej które nie weszły i mimo maila od Tobeta, że zwrot mi nie przysługuje... i tak go otrzymałem ????
Co do LE (i tak jest przy każdym freebecie) MOŻNA dodawać jakie się chce zdarzenia na kuponie. Jedynym warunkiem jest to, że musi się znaleźć na nim CONAJMNIEJ jedno zdarzenie, którego dotyczy freebet (w tym przypadku jakiś mecz LE)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
A u mnie jak nie było zwrotu za biatlon tak nie ma,minęło 10 dni 2 maile posłałem nadal brak zwrotu i jakiegokolwiek odzewu ze strony polskiego supportu...
Do jakiego pisaliście pl czy angielskiego o te zwroty?
Jest sens spróbować do angielskiego?
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Ja napisałem do polskiego w sprawie zwrotu i od razu dodali zwrot za biathlon i za puchar davisa.
Za to w sprawie weryfikacji polski support mnie olał więc napisałem do angielskiego i poskutkowało bo weryfikacje zrobili w kilka godzin.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
A u mnie jak nie było zwrotu za biatlon tak nie ma,minęło 10 dni 2 maile posłałem nadal brak zwrotu i jakiegokolwiek odzewu ze strony polskiego supportu...
Do jakiego pisaliście pl czy angielskiego o te zwroty?
Jest sens spróbować do angielskiego?
Mam nadzieję że sobie żartujesz z tym ostatnim pytaniem. Zawsze piszę do ang jak nie oddają kasy dłużej niż regulaminowe 24/48h. Że wytrzymałeś 10 dni to podziwiam Twoją cierpliwość ???? . Pisz do ang, nawet się nie pytaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Mam nadzieję że sobie żartujesz z tym ostatnim pytaniem. Zawsze piszę do ang jak nie oddają kasy dłużej niż regulaminowe 24/48h. Że wytrzymałeś 10 dni to podziwiam Twoją cierpliwość ???? . Pisz do ang, nawet się nie pytaj.
Niestety nie żartowałem ???? Po napisaniu do angielskiego suportu zwrot otrzymałem po 20 minutach,dzięki.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Zawsze najlepiej do angielskiego pisać, polski support to porażka. LiveChat działa chyba raz na rok, jest tutaj na forum też typ z Tobeta ale nic kompletnie nie ogarnia.
 
G 0

galagda

Użytkownik
takie pytano co do freebeta na Tobecie,do obeznanych w tym świecie - odpowiedź &quot;Witamy serdecznie,
Uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe oraz postawione na żywo, pojedyncze, jak i kombinowane, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z meczami objętymi promocją. &quot;

mogę rozumieć ze jak będę miał jeden mecz na kuponie z LE to mogę dodać weekendowe mecze min. Premier League itp i i tak się będzie kupon liczył do zwrotu ?!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, można dodać inne mecze, inne dyscypliny. Byleby był chociaż jeden zakład z Ligi Europejskiej.
To samo było podczas Davis Cupa a pytań znowu nawałnica...
 
Do góry Bottom