>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Zasil konto bonusem przed Ligą Mistrzów!


Witaj Rafał,

Przedświąteczna gorączka jeszcze na dobre się nie zaczęła, ale w Tobet już rozsyłamy pierwsze prezenty. Tym razem rozdajemy pieniądze na obstawianie ostatniej kolejki grupowej Ligi Mistrzów!
Odbierz bonus 50% wpłaty, do kwoty 50 €! Chelsea - Valencia, Manchester City - Bayern, Ajax - Real Madryt. Zestaw par gwarantuje wielkie emocje, więc nie przegap szansy, przekaż pieniądze i zdobądź dodatkowe środki na typowanie!

Aby wziąć udział w promocji, wpisz kod promocyjny CHRISTMAS50 w polu, które pojawi się na ekranie po potwierdzeniu wpłaty, lub zarejestruj go w zakładce Wpłaty &gt; Kod promocyjny.



Maksymalna kwota bonusu 50% wpłaty wynosi 50 €.

Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.

Bonus 50% musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym????, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.

Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie od 5.12 do 7.12.2011 r.
Ta promocja jest ważna tylko dla tych klientów, którzy otrzymali bonus rejestracyjny i którzy spełnili już wymogi wypłaty środków.
Bonus nie obejmuje wpłat z konta Moneybookers.

Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.

Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jesli oferta nie obejmuje wplat przez MB, to jak kwalifikuje sie wplata poprzez Przelewy24, ktora to przechodzi przez MB?
Z historii swojego konta widzę, że system rozróżnia czy wpłacamy przez P24 czy przez MB - liczy się to co wybierasz przy wpłacie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Nie mozesz wyplacic przed obrotem. Przy wplacie 400zl musisz obrocic za kwote 2000 zl (10 x kwota bonusu) i dopiero potem mozesz dokonac wyplaty.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Regulamin tej promocji wazne jest to ze mozna grac single ????
&lt;script type=&quot;text/javascript&quot;&gt; nb.globals.initDate(); &lt;/script&gt; &lt;table style=&quot;width: 400px; height: 192px;&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;Regulamin
  1. Maksymalna kwota bonusu 50% wpłaty wynosi 50 €.
  2. Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
  3. Bonus 50% musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
  4. Bonus 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika w okresie od 5.12 do 7.12.2011 r.
  5. Ta promocja jest ważna tylko dla tych klientów, którzy otrzymali bonus rejestracyjny i którzy spełnili już wymogi wypłaty środków.
  6. Bonus nie obejmuje wpłat z konta Moneybookers.
  7. Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
  8. Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt; &lt;/table&gt;




&lt;script type=&quot;text/javascript&quot;&gt; var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([&#39;_setAccount&#39;, &#39;UA-7493765-1&#39;]); _gaq.push([&#39;_trackPageview&#39;, &#39;&#39;]); jQuery(window).load((function() { var ga = document.createElement(&#39;script&#39;); ga.type = &#39;text/javascript&#39;; ga.async = true; ga.src = (&#39;https:&#39; == document.location.protocol ? &#39;https://ssl&#39; : &#39;http://www&#39;) + &#39;.google-analytics.com/ga.js&#39;; var s = document.getElementsByTagName(&#39;script&#39;)[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })); &lt;/script&gt;
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
5. Ta promocja jest ważna tylko dla tych klientów, którzy otrzymali bonus rejestracyjny i którzy spełnili już wymogi wypłaty środków.
Hmm, a jeżeli nie wypłacałem jeszcze kasy z Tobet nie mogę uczestniczyć w tej promocji ? ; (
 
favago 69

favago

Użytkownik
Hmm, a jeżeli nie wypłacałem jeszcze kasy z Tobet nie mogę uczestniczyć w tej promocji ? ; (
Jeżeli tylko spełniłeś wymogi wypłaty (nie jest to równoznaczne z wypłaceniem kasy kiedyś w przeszłości), to możesz. Wydaje mi się, że te &quot;wymogi wypłaty&quot; to nic innego, jak weryfikacja konta.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A ja mam pytanie odnośnie tych promocji, które dawali ze zwrotem pieniędzy po przegranym zakładzie. Może i było takie pytanie ale jednak ciężko dokładnie przeszukać 40 stron więc jeśli jest to promo to czy ja muszę wpłacać sarę, czy jeśli już mam kasę na koncie i wpiszę ten kod promocyjny to czy też dostane zwrot?
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
probowal juz ktos przez przelewy 24 powiazane z kontem MB?
ja próbowałem i jak narazie nie ma tych 50 % mimo iż kod wpisałem jeszcze przed wpłatą. Poczekam do jutra i jak nie będzie to trzeba ich pomęczyć
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Mi weszło przez przelewy 24 i pózniej zakładka Banku , jak wam się otwiera Moneybookers ( Bankisą do wyboru jak to prz przelewach 24.pl) i wysyłasz przelew z banku, . nie pytajcie jak to dokładnie zrobiłem , bo też sie zaplatałem. ale jak juz przeszło to bonus od razu dopisany.
 
I 0

interia

Użytkownik
Ja specjalnie nie wpłacałem bo kasę miałem cały czas na Tobecie ale wpisałem kod i dopisali mi od razu 200zł a każda moja wpłata była robiona przez MB
 
death89 84

death89

Użytkownik
się tak zastanawiam: czy jeśli mam siano w drodze na konto bankowe (w trakcie zatwierdzania, zapewne dojdzie jutro) to mogę wpłacić nowe środki?
 
pp. 0

pp.

Użytkownik
się tak zastanawiam: czy jeśli mam siano w drodze na konto bankowe (w trakcie zatwierdzania, zapewne dojdzie jutro) to mogę wpłacić nowe środki?
na 99% tak, kasa została wysłana z Tobet i reszta zalezy juz od Twojego banku.
Wiec nie musisz czekac na jej zaksiegowanie.
 
Do góry Bottom