>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

M 2

maraspol

Użytkownik
Witam! wiec jak to w koncu jest ? jak mam kase na tobecie i wpisze kod to dodadza bonus ? a jak wyglada sprawa z wyplaceniem wplaconych pieniedzy ? trzeba je obrocic czy nie ? pozdrawiam
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jesli chodzi o ten bonus 50% do 200zl to musisz dokonac nowy depozyt, jesli chodzi o wszytkiego rodzaju zwroty, to nie musisz wplacac. Aby dokonac wyplaty kasy po skorzystaniu z tego bonusu, musisz zagrac za rownowartosc 10 x kwoty bonusu po kursie min. 1,80 (wplacasz np 100zl dostajesz 50zl i musisz zagrac za 500zl). Mozesz robic zaklady na jaka chcesz kwote i bedzie to liczone jako obrot, tak wiec maksymalna stawka liczona do obrotuu to wcale nie jest ta kwota bonusu.
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Kolejny raz brawa dla polskiego supportu Tobet. Konto zablokowane, a przyczyną tego jest to, że wpłacałem pieniądze z konta moneybookers innej osoby z mojej rodziny chociaż mail jest do tego upoważniony. Od miesiąca czekam na wypłatę i weryfikację konta. Przez dwa lata nie miałem takich problemów z tą firmą jak przez ostatni miesiąc.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał zwrotu z freebet&#39;u na Davis Cup :?:
Pamiętam jak ostatnio zagrałem przy użyciu wifi to chyba było do 80 pln no i ok nie zwrócili bo było przez wifi, ale teraz zagrałem przez telefon poprzez aplikację tobet.mobile.com, a przed chwilą Pan z supportu napisał mi: Otrzymałem informację, że nie zagrałeś przez Tobet mobile... oferta dotyczyła tylko zakładów zagranych przy uzyciu sciągniętej aplikacji Tobet.mobile.com
normalnie ????
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał zwrotu z freebet&#39;u na Davis Cup :?:
Pamiętam jak ostatnio zagrałem przy użyciu wifi to chyba było do 80 pln no i ok nie zwrócili bo było przez wifi, ale teraz zagrałem przez telefon poprzez aplikację tobet.mobile.com, a przed chwilą Pan z supportu napisał mi: Otrzymałem informację, że nie zagrałeś przez Tobet mobile... oferta dotyczyła tylko zakładów zagranych przy uzyciu sciągniętej aplikacji Tobet.mobile.com
normalnie ????
Skąd wziąłeś aplikacje tobet.mobile.com?:razz: Mi gdy chciałem tobetu ściągało w ogóle jakiś nordicbet... porażka
Czy zagrałeś przez stronke z komórki?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
panowie: mogliscoe zagrac nawet z komputera stacjonarnego czy laptopa - ale poprzez strone mobile.tobet.com
natomiast jesli zagraliscie poprzez strone tobet.com z komorki (musiala byc odpowiednio wypasiona zeby obsluzyc strone html w calosci:razz ???? to zwrotu nie otrzymacie!
Ale piszesz od rzeczy ja mam sonny ericcssona za 200zl i nie raz juz wyplacalem kase przez komorke z Tobeta i nie jest zadna wypasiona!!!
Wystarczy zainstalowac opere mini i obsluzy ci kazda strone html kiedys dawalo sie wyplacac tez z betssona ale zablokowali juz wejscie na ich strone przez komorke i mozna korzystac tylko z wersji mobilnej.....
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Skąd wziąłeś aplikacje tobet.mobile.com?:razz: Mi gdy chciałem tobetu ściągało w ogóle jakiś nordicbet... porażka

Czy zagrałeś przez stronke z komórki?
Na początku też mi pobierało aplikacje Nordicbeta ale po kilku próbach udało się pobrać w końcu tą aplikacje tobet.mobile i przez nia zagrałem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Rajdowiec75 nie dawaj za wygraną. Walcz o swoje. Jeśli rzeczywiście zagrałeś z aplikacji tobet mobile to poproś ich o ponowne sprawdzenie tego. Najlepiej podaj im wszystkie szczegóły. Datę ściągnięcia aplikacji tobet mobile, model telefonu jaki posiadasz i operatora komórkowego. Przecież to jest niemożliwością jeśli na prawdę tak zagrałeś nie zaliczenie tego. Tobet.com może ty byś to jeszcze sprawdził ? Życzę pomyślnego rozwiązania sprawy.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Okej juz sprawa wyjaśniona ;)
Napisałem do angielskiego supportu a teraz wszedłem na konto i kasa jest także da się z nimi dojść do porozumienia ;)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
O zwrot upominaliście się u Polskiego czy Angielskiego supportu?
2x już pisałem do polskiego,szybko odpisali jedną tą samą regułkę.. że przekazują sprawę do działu marketingu i bezzwłocznie sią tym zajmą,czekam tydzień zwrotu brak :/
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
w zwiazku z ta nowa weryfikacja wyslalem im wyciag z konta i dowod a oni chca jeszcze
Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy
jak mam to niby zdobyc skoro po prostu nie ma na mnie w domu zadnych rachunkow
 
P 58

pyzza

Użytkownik
u mnie przeszła faktura wystawiona na adres domowy za przedmiot kupiony np. w sklepie internetowym, na allegro
gdy będziesz uploadował dopisz w komentarzu, że nic innego aktualnie nie masz
 
Do góry Bottom