>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

K 10

kgmarcin

Użytkownik
ale w regulaminie tym razem nie pisze o zakładach kombinowanych ? czy mam racje
to naucz się czytać.
Uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe oraz postawione na żywo, pojedyncze, jak i kombinowane, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z meczami objętymi promocją.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
na Davis Cup, niezaleznie od wyniku Ferrer-Potro, mozna bylo byc 50 zl na plusie - freebet 100 zl na 2.5(potro) i drugie 100 na Ferera 1.5 i mamy 250 na koncie ????
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Jeszcze raz regulamin...
Regulamin

  1. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
  2. Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
  3. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 € /100PLN.
  4. Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
  5. Promocja dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
  6. Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.

Proszę pamiętać o kodzie: EUROCHRISTMAS
 
massey93 0

massey93

Użytkownik
Czy zakład musi być postawiony na wynik spotkania (1x2),
czy może być postawiony np. na under/over?
I czy wpłata za pośrednictwem moneybookers jest akceptowana?
Z góry dzięki
 
N 0

norman83

Użytkownik
Mam tego typu pytanie.
Postawiłem kupon dzisiaj rano (gdy jeszcze nie miałem info o darmowym zakładzie) i już niestety nie wszedł, (ale jeszcze nie wstawiłem kodu promocyjnego) posiadał on mecze LE . Czy jeśli postawie teraz kupon i wklepie kod to ewentualny zwrot będzie za poranny kupon czy ten świeży ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Turasy zawaliły kupon a zwrot przyznano w ciągu.... 7 minut!
Co do pytania powyżej to gdzieś w tym temacie był opisany podobny przypadek i wtedy chyba( nie jestem na 100% pewien, bo nie pamiętam dokładnie) osoba dostała zwrot za pierwszy zakład.
 
I 0

iwan93

Użytkownik
to jednorazowo działa czy też jeżeli dzisiaj wtopiłem, to jeżeli jutro obstawie i tez wtopię to zwrócą mi drugi raz kase ?
 
B 0

bartonn

Użytkownik
Pytanie:
Wpłaciłem, zapomniałem o kodzie, zagrałem zakład, wpisałem kod, po wpisaniu kodu nie zagrałem innego kuponu. Czy mogę zagrać na jutrzejsze mecze, skoro tamten kupon był przed wpisaniem kodu?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
Słowem: tylko za jeden kupon jest zwrot.
@up
Post do usunięcia jeśli trzeba, nie zauważyłem ze to post z wczoraj i Ted już odpowiedział.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zastanawiam się, czy aby na pewno liczy się pierwszy postawiony zakład w tej promocji. Regulamin niby precyzuje jasno, że tylko pierwszy zakład na te mecze. Pamiętam jednak, że ktoś kiedyś w tym temacie chwalił się że grał póki nie przegrał i dostał zwrot. Cóż ale tu już jest ryzyko. Bo jeśli z automatu zwrotu by nie było, to support na pewno ręcznie go nie dopisze. A jak wiadomo często automat nie dopisuje zwrotów. Ja tak w tych promocjach ze 3 razy musiałem prosić o ręczne dopisanie bonusu. Może ktoś tutaj po wygranej zagrał drugi kupon? Jestem ciekaw jak to u was wygląda. Mi wszedł kurs 2,25, i zastanawiam się czy jeszcze nie zagrać...
 
B 0

bartonn

Użytkownik
Ja rozumiem, że teoretycznie za jeden kupon jest zwrot, tylko pytanie moje dotyczy od kiedy się liczy ten jeden kupon? Od momentu wpisania kodu? Bo jeśli tak to kod wpisałem po pierwszym kuponie, natomiast po wpisaniu kodu już nic nie grałem z LE.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ja rozumiem, że teoretycznie za jeden kupon jest zwrot, tylko pytanie moje dotyczy od kiedy się liczy ten jeden kupon? Od momentu wpisania kodu? Bo jeśli tak to kod wpisałem po pierwszym kuponie, natomiast po wpisaniu kodu już nic nie grałem z LE.
moment wpisania kodu nie ma znaczenia, liczy się pierwszy zakład zawierający zdarzenie z LE. Pytałem o to samo support poniżej mail jakbyś nie wierzył na słowo ;)
Witamy serdecznie,
Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
Nie ma znaczenia czy zarejestrował Pan kod pormocyjny przed czy po zawarciu zakładu na mecz objęty promocją. Liczy się tylko pierwszy zakłąd zawarty na mecz który jest objęty promocją. Życzymy miłego wieczoru!
Z poważaniem,
Martyna
 
A 0

artur89

Użytkownik
Witam. Mam pytanie chcialem wplacic stowke zeby zagrac dzis bonus z LE,
moge takze skorzystac z jednego z 3 oferowanych dla nowego gracza
(Darmowy piątak, bonus 300% lub 50% do 150PLN)czy jedno drugie wyklucza?
Jezeli sie nie wykluczaja to rozumiem że
wplacam 100zł biore np 50% bonus( chyba najkrozystniejszy) mam na koncie 150 zł
wtedy i gram na LE za 100 zł i jezeli nie wjedzie oddaja i moge wyplacic i tlyko wtedy te
50 zł musze obrocic (ten bonus) cy cala kwote 150 zł trzeba obriocic zeby moc wyplacic... pomoze ktos? ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Artur89 jedno drugiego nie wyklucza. Po skorzystaniu jednak z któregoś bonusa startowego (w tym najkorzystniejszego 50%), twoja wypłata nie będzie możliwa do czasu spełnienia warunków bonusa. Pamiętaj także, że w promocji startowej bonus trzeba obracać na treblach. Cyt.:
&quot;Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.&quot;
 
A 0

artur89

Użytkownik
no dobra ale obracam tylko ten bonus tak?(w moim przypadku byloby to 50 zł)i jezeli go przegram to reszte srodkow na koncie moge wyplacic normalnie?
&quot;Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) i co to oznacza, ze za kazdym razem z tych 6 stawka musi wynosic 50 zł? czy moga byc to zaklady o mniejszwej stawce
 
A 0

artur89

Użytkownik
moze prosciej czy warto brac te bonusy 50%??moze ktos powie z doswiadczenia bo z tego co wycztalem jezeli dobrze rozumiem to trzeba zagrac to 6x 50 zl czyli lacznie za sume 300 zł ? tylko nie wiem jeszcze co sie dzieje z moim depozytem gdy bonus zostanie przegrany moge go wyplacic czy nadal obowizauje mnie obrocenie w tym przypadku reszty mojego depozytu(gdy bonus zostanie przegrany) pomoze ktos?
 
Do góry Bottom