>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

O 10

olimpkrk

Użytkownik
witam
stronę wcześniej zostało wytłumaczone o co zapytam ale mam pytanie
skorzystałem z opcji 50% bonus mój bonus to 25zł. Mam go obracać 6razy na wiadomych zasadach.
Czy jeżeli postawie ako=2zl to wygram 50zl czy nadal to bedzie widniało jako 25zł?
Czy ja wypłacić moge tylko to 25zł które jest oferowane jako bonus czy to co ugram? ????
 
A 0

artur89

Użytkownik
ten bonus 25 musisz obrocic sześciokrotnie czyli nie jeden raz 25 zł tylko razy 6 czyli 25x6=150 (jezeli obrocisz ta sume wtedy mozesz wyplacac z konta )jezeli sie myle niech ktos mnie poprawi.

Ja mam pytanie czy jest mozliwosc sprawdzenia jaka zostala suma do obrocenia?
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Wchodzisz w &quot;moje konto&quot; a pozniej w zakładke &quot;szczegóły dot. zablokowanych środków&quot; tam bedziesz mial wszystkie informacje .
 
A 0

artur89

Użytkownik
a czy ten obrot musi byc stawiany max 3 mecze(trebel) czy moze byc wiecej niz 3 na kuponie?bo gdy wchodze w ta zakladke co mowisz to kwota mi sie zatrzymala na 150 chociaz obrocilem juz wiecej, chyba ze do rownej 50 zbiera i dopiero odejmuje.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Było to już kilka razy wałkowane. Masz też napisane w regulaminie:
&quot;Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10&quot;
Czyli na kuponie muszą być MINIMUM 3 zdarzenia (mogą być też dwudrogowe, tzn. np. koszykówka, tenis). Od razu po obstawieniu kuponu z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1,10 i kursem łącznym min. 1,80 (czyli nie może być 3x 1,10) odejmuje ci postawioną kwotę od wymaganego obrotu.
Przykładowo może być trebel z kursami 1,10 - 1,30 - 1,30. Czyli w tym wypadku łączny kurs naszego trebla to ~1,85 czyli zalicza się do obrotu.
 
A 0

artur89

Użytkownik
no to wsztstko robie tak jak piszesz i mi przestalo odejmowac ale mozliwe ze odejmie przy pelnej kwocie(?)....mialem 300 odjelo mi 100 pozniej 20 i 30, poznije gralem kupon za 2,04 i 3 zł i 30 i tego juz nie odjelo...
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
również nie dostałem
pisałem do polskiego i dostałem jakąś nieskładną odpowiedź, pisałem do angielskiego, bez odzewu, teraz czekam na odpowiedź na kolejnego maila do polskiego
chyba to moja pierwsza i ostatnia promocja z Tobet w jakiej wziąłem udział ... jak się nie wywiążą z warunków promocji to zrobię im jeszcze ładną reklamę na kilku forach bukmacherskich i podeślę linki, tak żeby na przyszłość organizowali promocje z głową ...


EDIT:

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że zwrot za przegrany zakład został dodany do Pańskiego konta Tobet.

Przepraszamy za opóźnienie i nieprzyjemności z tym związane.

Życzymy miłego dnia!

Z poważaniem,

Martyna

--------------
2 maile na PL, jeden EU, jeden poprzez chat ... droga przez mękę ... jakby nie to że dziś nie obsługują MB to bym od razu zlecił wypłatę
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i widzisz, po co ta napinka. Tobet to porządna firma, jak się gra wszystko uczciwie i zgodnie z regulaminem to nic nas nie oszukają. Mają tylko niestety kłopoty z supportem :?
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
No i widzisz, po co ta napinka. Tobet to porządna firma, jak się gra wszystko uczciwie i zgodnie z regulaminem to nic nas nie oszukają. Mają tylko niestety kłopoty z supportem :?
tu nie chodzi o napinkę, tu chodzi o zasady. nie ja je ustaliłem a Tobet i to oni powinni ich przede wszystkim przestrzegać. Po kilku mailach dostałem odpowiedź, o dziwo po polsku z angielskiego supportu, tylko dlaczego musiałem się dopominać ? i nie chodzi o pare euro za które zagrałem a o sam fakt braku profesjonalizmu. ciężko będzie Ci znaleźć czołowego buka u którego nie grałem i powiem szczerze że z taką sytuacją się nie spotkałem. Nie wiem jak reszta, ja z pewnością więcej moich pieniędzy nie zainwestuje w Tobet, po prostu nie mam żadnej gwarancji że uda mi się pieniądze później odzyskać. w dzisiejszych czasach nie ma dobrego buka bez dobrego supportu, a Tobet support ma fatalny.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
tu nie chodzi o napinkę, tu chodzi o zasady. nie ja je ustaliłem a Tobet i to oni powinni ich przede wszystkim przestrzegać. Po kilku mailach dostałem odpowiedź, o dziwo po polsku z angielskiego supportu, tylko dlaczego musiałem się dopominać ? i nie chodzi o pare euro za które zagrałem a o sam fakt braku profesjonalizmu. ciężko będzie Ci znaleźć czołowego buka u którego nie grałem i powiem szczerze że z taką sytuacją się nie spotkałem. Nie wiem jak reszta, ja z pewnością więcej moich pieniędzy nie zainwestuje w Tobet, po prostu nie mam żadnej gwarancji że uda mi się pieniądze później odzyskać. w dzisiejszych czasach nie ma dobrego buka bez dobrego supportu, a Tobet support ma fatalny.
To oni mają w ogóle support ?..........
 
S 12

sick

Użytkownik
nie mogę żyć bez narzekania .... ;)
2 sprawy dla wszystkich marud ...
1. pokażcie buka który z taką częstotliwością i na tak dobrych warunkach daje tyle freebetów
2. pokażcie kogoś kto spełnił warunki promocji i Tobet się nie wywiązał
naprawdę to taki problem jak ktoś wam zamrozi na tydzień 40 PLN tylko dlatego że po prostu nie wszystko natychmiast ogarnia ?
sam czekałem kilka dni na dopisanie ręczne zwrotu za któregoś tam z rzędu freebeta ale nie płaczę z tego powodu
cieszcie się że ktoś wam pozwala grać bez ryzyka i w dodatku nie stawia żadnych warunków ...
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
nie mogę żyć bez narzekania .... ;)
2 sprawy dla wszystkich marud ...
1. pokażcie buka który z taką częstotliwością i na tak dobrych warunkach daje tyle freebetów
2. pokażcie kogoś kto spełnił warunki promocji i Tobet się nie wywiązał
naprawdę to taki problem jak ktoś wam zamrozi na tydzień 40 PLN tylko dlatego że po prostu nie wszystko natychmiast ogarnia ?
sam czekałem kilka dni na dopisanie ręczne zwrotu za któregoś tam z rzędu freebeta ale nie płaczę z tego powodu
cieszcie się że ktoś wam pozwala grać bez ryzyka i w dodatku nie stawia żadnych warunków ...
Podpisuję się &quot;obiema rękami&quot; (cytat znanej osoby) pod w/w uwagą. Na pewno promocje atrakcyjne i kiedys się skończą , więc przestańcie marudzić i zajmijcie się analiza meczy, bo na trym wszystkim to polega, a nie na samych zwrotach. Za same zwroty nawet na internet rachunek nie ugrasz. Trzeba po prostu robić analizy zdarezń sportowych plus ogladać urywki lunb niektóre mecze . i na tym mniej więcej to polega. Jest zachęta ze stront buka to trzeba korzystać. a robienie analiz na pewno zaprocentuje w przyszłości. Nic nie ma w życiu za darmo. Trzeba też cwiczyć intuicję .......
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Przeszedl ktos ta nowa weryfikacje? Bo u mnie to trwa i trwa w nieskonczonosc
Pomagałem koledze, bo troche nie ogarniał, załączyliśmy skan dowodu, zrzut z moneybookers z transakcją do tobet i skan rachunku za telefon i cierpliwie czekaliśmy i po dokladnie 70h konto zweryfikowane.
 
Do góry Bottom