>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

I 2

inko

Użytkownik
Wiadomo może czy postawienie kuponu dzięki Wi-fi również objęte jest promocją mobile? Bo o ile pamiętam, to kiedyś był z tym problem i Tobet nie zwracał stawki.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Haha, nie kumam tego Tobeta. Najpierw napisali mi, że nie dostanę zwrotu za Biathlon. Napisałem więc kiedy dostanę zwrot za Puchar Davisa. Otrzymałem odp, że zwrot został przyznany -&gt; wchodzę na konto i mam 20 zł za Biathlon a 100 zł za Puchar Davisa BRAK. wie ktoś o co chodzi? Bo z supportem ciężko się dogadać... :/
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja mam problem z działaniem strony mobile.tobet.com. Otóż na moim Samsungu Galaxy Gio coś nie działa jak powinna na Operze Mini. Na samsungowej przeglądarce wygląda to tak jak powinno, ale kiedy próbowałem postawić zakład i dałem postaw zakład, to było napisane &quot;Przetwarzanie&quot; czy coś takiego, potem napis znikał, a kupon nieobstawiony dalej. Bawiłem się z tym z pół godziny, po czym mecz Ferrera z Del Potro przełożyli do zakładki Live, a co dziwne, z poziomu telefonu na Tobet mobile nie mozna łączyć zakładów live ze zwykłymi, bo chciałem dodać do tego jeszcze Lechię DNB. Z kolei wersja java Tobet Mobile nie chce się ściągnąć, bo wyskakuje mi jakiś błąd :/
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Haha, nie kumam tego Tobeta. Najpierw napisali mi, że nie dostanę zwrotu za Biathlon. Napisałem więc kiedy dostanę zwrot za Puchar Davisa. Otrzymałem odp, że zwrot został przyznany -&gt; wchodzę na konto i mam 20 zł za Biathlon a 100 zł za Puchar Davisa BRAK. wie ktoś o co chodzi? Bo z supportem ciężko się dogadać... :/
a już Twój kupon ze zdarzeniem z Pucharu Davisa został rozliczony ?;&gt;
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Tak, został rozliczony. Dostałem kolejną odpowiedź od Tobeta, że zwrot został zakredytowany. Szkoda, że jak wchodzę to dalej mam 20 zł na koncie. Żenada !! Już nie wiem jak z nimi rozmawiać, piszę po polsku - dostaję odpowiedź po angielsku w dodatku nie na temat. Wątpię, że wpłacę tam jeszcze jakiekolwiek pieniądze.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nie jest. Jedynie możesz spróbować obstawić przez mobile.tobet.com. Ale grając przez komputer będziesz miał ip sieci stacjonarnej. Może się nie doczepią. Kiedyś niektórzy tak tu stawiali i dostawali zwroty. Ale to było &quot;kiedyś&quot;. Jak jest teraz trzeba by sprawdzić ????
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
kurde, teraz załapałem, że zakład miał być z telefonu, a postawiłem zwykły, mam nadzieje ze Ferrerer wygra, bo będzie lipa i nie będzie zwrotu ????
Wie ktoś czy jak teraz postawie kolejny zakład już z telefonu to dostanę zwrot ?
 
Y 23

yapa

Użytkownik
zwirek czytaj co w regulaminie promocji piszą
Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu Tobet Mobile postawionego przez danego użytkownika na zdarzenie związane z finałem Pucharu Davisa, rozgrywanym w dniach 2-4 grudnia 2011 r.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dziwią mnie te problemy niektórych ze zralizowaniem bonusu ...
Wpłaciłem 100 PLN wpisałem kod, następnie zagrałem akumulatora przez koma, gdy pierwsze ze zdarzeń mi nie weszło, po ok godzinie mam zwrot na koncie.
Także bardzo polecam !
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
witam. czy ktoś czeka na dzisiejszy zwrot związany z meczami pucharu davisa? bo jak zawsze zwrot otrzymywałem instant - równoczesnie z rozliczeniem przegranego zdarzenia, tak dzisiaj jest inaczej. czy ktoś ma podobnie&gt;?
Tak, również czekam jeszcze na zwrot, myślę, że jest to związane z ogromnym zainteresowaniem ową promocją, bo niektórzy na freebet 20zł nie zwracają nawet uwagi, ale już 100zł robi większe wrażenie :cool:
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Szybkie pytanko. W moim kuponie freebetowym znalazło się zdarzenie puchar Davisa Hiszpania - Argentyna 1. Jest to jedyne zdarzenie na kuponie. Czy zwrot będzie przyznany w razie przegranej ? Nie grałem na konkretne mecze, myślałem że ogólny pojedynek też się wlicza, bardzo proszę o uświadomienie ;)
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
jak jest z tym bonusem z P.Davisa, pienaidze moge puscic przez kompa a zakalad przez komórke ? moge rowniez na kuponie postawic inne zaklady np. 4 z jednym mecze z PD ?
 
Do góry Bottom