>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Czyli mam rozumiec że bukmacher wypłacalny? ???? Nie mieliście żadnych problemów po obrocie bonusem przy wypłacie ?
I jeszcze jedno pytanie przy wypłacie wystarczy skan dowodu do weryfikacji i ile ona trwa?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Buk wypłacalny, wiem z opinii ludzi na innych forach ????
Na tym forum też możesz o tym poczytać ????
Chłopaki pracują ciągle nad tym by było pięknie i szybko. Ważne jednak, że wypłaty są wykonywane bo bez tego ciężko byłoby tak długo utrzymać się na rynku. Stryyke jest jednak wciąż rozwijającą się firmą o czym świadczy oferta zakładów. Rozwój oznacza jednak wprowadzanie zmian i oto stało się faktem to, co od dawna było zapowiadane.
Od jakiegoś czasu (powiedzmy kilka dni) możecie oddawać bowiem na stryyke zakłady na HANDICAP.

Kolejne zmiany/ulepszenia oczywiście w planach.

Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z bonusu musicie się pośpieszyć gdyż akcja w takiej formie dobiega końca.
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
stryyke_expert mam pytanie po co przy wypłacie wymagacie wysłania do was listu?
Rozumiem skan dowodu dla potwierdzenia danych ale ten list? A jak ktoś nie ma drukarki to co zrobic, po za tym trzeba miec faks albo skaner a to tez nie każdy posiada np. ja nie :smile:
 
T 2

terkin

Użytkownik
Dobra, zleciłem wypłatę, poszedłem do biblioteki wydrukowałem polecenie wypłaty, wydrukowałem zdjęcie swojego dowodu, wkleiłem na polecenie wypłaty, poszedłem na pocztę, wysłałem fax i co? 3 dni później na poczcie widzę email po angielsku że omyłkowo (bo nie zauważono moich zakładów multi) anulowano wypłatę. Dodam że zakłady postawiłęm za 2000 euro (obrót wymagał 1000) Dalej prośba aby zlecić raz jeszcze. Ok zleciłem ale biblioteki-poczty już nie zaliczałem i wysłałem email z zapytaniem czy wszystko jest już ok. Odpowiedzi jednak nie otrzymałem. Dlatego proszę Panie Styyke aby mi Pan powiedział że już mogę spokojnie czekać na przelew do mojego banku.
mój login to: wlodgeb
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
stryyke_expert mam pytanie po co przy wypłacie wymagacie wysłania do was listu?
Rozumiem skan dowodu dla potwierdzenia danych ale ten list? A jak ktoś nie ma drukarki to co zrobic, po za tym trzeba miec faks albo skaner a to tez nie każdy posiada np. ja nie :smile:
Temat druku był już kilka razy omawiany. Po pierwsze ja robię wszystko na forum, żeby ten proces usprawnić, po drugie można było się obejść bez drukarki, po trzecie zostało już wprowadzone pewne zasadnicze ułatwienie. Nie mówię o nim jeszcze oficjalnie gdyż chcemy zobaczyć czy działa poprawnie ale jest ono już dostępne.
Dobra, zleciłem wypłatę, poszedłem do biblioteki wydrukowałem polecenie wypłaty, wydrukowałem zdjęcie swojego dowodu, wkleiłem na polecenie wypłaty, poszedłem na pocztę, wysłałem fax i co? 3 dni później na poczcie widzę email po angielsku że omyłkowo (bo nie zauważono moich zakładów multi) anulowano wypłatę. Dodam że zakłady postawiłęm za 2000 euro (obrót wymagał 1000) Dalej prośba aby zlecić raz jeszcze. Ok zleciłem ale biblioteki-poczty już nie zaliczałem i wysłałem email z zapytaniem czy wszystko jest już ok. Odpowiedzi jednak nie otrzymałem. Dlatego proszę Panie Styyke aby mi Pan powiedział że już mogę spokojnie czekać na przelew do mojego banku.
mój login to: wlodgeb
Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym. Jeśli dokonałeś obrotu o jakim mówisz plus ponownie zleciłeś taką samą sumę ( a wcześniej wysłałeś już do stryyke kopie dowodu osobistego) to nie musisz już nic dosyłać. Dokładniejsze informacje dostaniesz dzisiaj od supportu.
 
P 0

pablo72

Użytkownik
@ stryyke ekspert 04 03 2008 zarejestrowałem się
w stryyke chcąc skorzystać z uwczesnej promocji i wpisałem kod super bonus 100.Nie zdążylem wplacić pieniedzy,gdy w międzyczasie zmieniły się zasady akcji promocyjnej. Obecnie chciałbym skorzystać z obecnie obowiązującej promocji(100 +100).Jak mogę to zrobić???Czy mam założyć nowe konto na stryyke???Proszę o radę ,co muszę uczynić by zostać objęty aktualną promocją?Czy powinienem założyć nowe konto w stryyke podając te same dane osobowe???Proszę o wskazówkę jakiekroki podjąć by móc skorzystać z .aktualnej promocji.Z góry dziękuję za pomoc.Mój login pablo72
PS.pzy kliknięciu naodpowiedni baner pojawia sie informacja ze los nie mże być zrealizowany lub został już zrealizowany(co przecież nie jest prawdą gdyż dotychczas nie wpłaciłem żadnych pieniędzy do stryyke)
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
rzeczywiście, szkoda tylko że skoro dało się to zrobic w dziesięć minut, potrzebna była interwencja na publicznym forum...
Mimo wszystko promocje polecam.
To nie jest kwestia tego co dało się załatwić a czego nie. Forum też nie ma na to aż takiego wpływu. Jest wiele wniosków i trzeba odczekać swoje. Prosiłem już wiele razy o cierpliwość tych mało cierpliwych itd. itd. Chłopaki z supportu mają pełne ręce roboty ale widać, że robią wszystko by tych niecierpliwych było niewielu. Wpisy na różnych forach tylko to potwierdzają. Przed nami jednak jeszcze daleka droga więc zakończę moją poranną wypowiedź jeszcze jednym apelem o cierpliwość i zaproszeniem do turnieju w sobotę. Przypominam, że pula to 1000$ a wpisowe do niego to tylko 1$
@ stryyke ekspert 04 03 2008 zarejestrowałem się
w stryyke chcąc skorzystać z uwczesnej promocji i wpisałem kod super bonus 100.Nie zdążylem wplacić pieniedzy,gdy w międzyczasie zmieniły się zasady akcji promocyjnej. Obecnie chciałbym skorzystać z obecnie obowiązującej promocji(100 +100).Jak mogę to zrobić???Czy mam założyć nowe konto na stryyke???
Odradzam założenie nowego konta jak i próby wyrobienia bonusu na konto mamy, taty, brata czy siostry. Bonus jest tylko 1 raz na 1 gospodarstwo domowe, jedno konto.
W Twoim wypadku proponuję się zapytać supportu czy jest możliwość byś skorzystał z nowej akcji. Resztę wyjaśnią ci już oni.
 
L 0

lukmar32

Użytkownik
Mam pytanie do experta. W jakim czasie musze dokonać obrotu depozytem i bonusem? Czy jest jakis limit czasowy? Dzieki z gory za odpowiedz.
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
wyplata
Do experta zlecilem pierwsza wyplate w stryyke wczesniej w opcji validation zaladowalem skan dowodu pierwszej strony ajk pisali tam, zlecilem wyplate 100euro i wyskoczylo mi takie cos:
Transakcja powiodła się.
Please send&#39; us the Payout form. We will process this as soon as possible and Pay the money in to your Moneybookers Account.
If no window with application open, please click here
Your validation was allready successfull, you don&#39;t need to validate your account again
Czy dalej musze wyslac ten faks o ktorym piszecie na podany numer a jak tak to chce to zrobic przez moneybookers bo maja taka usluge ale nie wiem jaki kraj mam zaznaczyc, bardzo bym prosil o pomoc. z gory dziekuje
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Do experta zlecilem pierwsza wyplate w stryyke wczesniej w opcji validation zaladowalem skan dowodu pierwszej strony ajk pisali tam, zlecilem wyplate 100euro i wyskoczylo mi takie cos:
Transakcja powiodła się.
Please send&#39; us the Payout form. We will process this as soon as possible and Pay the money in to your Moneybookers Account.
If no window with application open, please click here
Your validation was allready successfull, you don&#39;t need to validate your account again
Czy dalej musze wyslac ten faks o ktorym piszecie na podany numer a jak tak to chce to zrobic przez moneybookers bo maja taka usluge ale nie wiem jaki kraj mam zaznaczyc, bardzo bym prosil o pomoc. z gory dziekuje
Nowy sposób weryfikacji konta został wprowadzony przed paroma dniami i nie jestem jeszcze zupełnie w nim obeznany. Ważnym komunikatem jest jednak to, że weryfikacji, jeśli system będzie działał poprawnie, będziecie mogli dokonywać wysyłając/załączając dowód osobisty. Oznacza to nie mniej nie więcej, że nie musisz już dosyłać nic, jeśli Twoje konto zostało już raz zweryfikowane. Zaczekaj jednak jeszcze na odpowiedź supportu odnośnie wypłaty gdyż nie chcę się z nich wypowiadać.
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
wlasnie wyslalem faxem dokument z potwierdzeniem pierwszej wyplaty podpisem. Ile trwa weryfikacja, jak dlugo musze czekac na otrzymanie srodkow na mb?? MOge gdzies sprawdzic swoj obrot robiony bonusem??
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
wlasnie wyslalem faxem dokument z potwierdzeniem pierwszej wyplaty podpisem. Ile trwa weryfikacja, jak dlugo musze czekac na otrzymanie srodkow na mb?? MOge gdzies sprawdzic swoj obrot robiony bonusem??
Nie mogę Ci dokładnie zadeklarować czy będą to 3 czy 5 dni ale zaczekaj spokojnie do poniedziałku na odpowiedź supportu. Możesz sprawdzić historię wszystkich swoich transakcji ale obrót musiałbyś sobie podliczyć sam. Wszystko znajdziesz w zakładce konto i transakcje.


Ważną informacją jest to, że akcja z tak wysokimi stawkami dobiega końca i z dniem 1.04 zostanie zastąpiona mniejszymi kwotami.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Problem, o którym wcześniej pisałem został usunięty.
Przypominam, że jutro kończy się akcja bonusowa w tej formie jakiej jest teraz.
AKCJA BONUSOWA WŁAŚNIE ZOSTAŁA WYCOFANA Z OFERTY STRYYKE.
Wkrótce zostanie z pewnością zastąpiona inną atrakcyjną akcją bonusową. Oczywiście Ci, którzy wcześniej zarejestrowali się na stryyke i dokonali depozytu mogą dokończyć grę na zasadach starej promocji.
Jeszcze jedna ważna sprawa. Ponieważ wiele pytań dotyczących stryyke wiąże się bezpośrednio z pracą supportu pozwoliłem sobie na wprowadzenie na forum pod nickiem Stryyke Support pracownika naszego supportu, który to będzie wam również odpowiadał na wszelkie pytania związane z tą materią. Mam nadzieję, że ta &quot;rozbudowa&quot; zostanie przez was przyjęta z aprobatą. Mam na myśli również modów.
 
Do góry Bottom