>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

V 0

vaxs

Użytkownik
Wczoraj przelalem pieniadze na konto. Wszystko pieknie w tej samej chwili pojawil sie bonus.
Zdziwilem sie jednak ze maksymala stawke jaka moge postawic na zaklad jest 10euro ??
Dlaczego ? ?
Jeszcze pytanko ile mam czasu na obrot bonusem ? W warunkach na stronie jest cos o 4 miesiacach , jednak moglem cos zle zrozumiec. Tutaj na forum byla mowa o 3....
To jak to jest w koncu?
Oczywiscie jezeli chodzi o nowa promocje
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Mam pytanie co do realizacji wypłaty.

Wysłałem pisemko wieczorem we wtorek i nastepnego dnia przed południem dostałem 2 meila, że mogę juz wypłacić, więc wypłaciłem na MB ale pieniądze jeszcze nie dotarły.

Tak więc kiedy będę sie ich mógł spodziewać, bo pisało w tych meilach że jeszcze musi byc jakaś szybka weryfikacja przez Was (obiło mi się o uszy, że historia GRY) ??
Pracuję na odległość. Podaj mi na priv swój login zobaczę co się dzieje.
Wczoraj przelalem pieniadze na konto. Wszystko pieknie w tej samej chwili pojawil sie bonus.
Zdziwilem sie jednak ze maksymala stawke jaka moge postawic na zaklad jest 10euro ??
Dlaczego ? ?
Jeszcze pytanko ile mam czasu na obrot bonusem ? W warunkach na stronie jest cos o 4 miesiacach , jednak moglem cos zle zrozumiec. Tutaj na forum byla mowa o 3....
To jak to jest w koncu?
Oczywiscie jezeli chodzi o nowa promocje
Maksymalna stawka 10 euro obowiązuje tylko między 24:00 a 9:00. Jest to tymczasowe jednak obowiązujące rozwiązanie. Poza tymi godzinami można zakładać się za max. 100 euro na jeden zakład. Na dokonanie obrotu jest 90 dni od czasu otrzymania kwoty bonusu.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam , ja tez czekam az pieniazki wplyna na MB , dokumencika tez wyslalem...
nie mozna tego jakos bardziej usprawnic??
pozdrawiam
Będzie usprawnione. Ostatnio już całkiem dobrze szło. Wszystko zostało przekazane do odpowiednich osób.
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
Witam , minely kolejne 3 dni i pieniazkow jak nie bylo tak nie ma dalej... oj nie bardzo mi sie to juz podoba , stryyke wiadomo cos??
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam , minely kolejne 3 dni i pieniazkow jak nie bylo tak nie ma dalej... oj nie bardzo mi sie to juz podoba , stryyke wiadomo cos??
Wiadomo...
Proszę na wszelki wypadek w imieniu supportu o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie wypłaty są na bieżąco wykonywane. Dłuższy w nielicznych wypadkach czas oczekiwania wiążę się z pewnymi usprawnieniami technicznymi, które są właśnie przeprowadzane. Support stara się mimo wszystko nie nadwyrężać zdobytego zaufania.
Czy potwierdzenie wypłaty można przesłać na maila? Jeśli tak to na jakiego?
Co mam napisać w tym potwierdzeniu?
Czy potrzebne są zdjęcia obu stron dowodu osobistego?
pozdrawiam
[email protected]

PILNE.aktualne to jeszcze z tymi 20 ojro??dzieki za odpowiedz

Minimalna kwota wymagana do skorzystania z tej akcji bonusowej to teraz 50 euro. Informacja taka jest zamieszczona na stronie. Podobnie zresztą jak na stronach partnerskich. Stryyke informował również o zakończeniu akcji promocyjnej, w której można było wpłacać min. 20 euro.
 
A 0

arturf01

Użytkownik
Minimalna kwota wymagana do skorzystania z tej akcji bonusowej to teraz 50 euro. Informacja taka jest zamieszczona na stronie. Podobnie zresztą jak na stronach partnerskich. Stryyke informował również o zakończeniu akcji promocyjnej, w której można było wpłacać min. 20 euro.[/quote]


dziEki za odpowiedz,chyba wypadałoby zmienic 1 strone bo troche mylące to jest.jeszcze jedno pytanie w jakim dniu przestala obowiazywac promocja na 20 ojro.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
pieniadze na MB , dlugo trwalo ale najwazniejsze ze sa ????
pzdrawiam
Jest pewien spadek formy ale spokojnie pilot (stryyke_expert) z nami leci i dba o to by było jak najszybciej. Więc proszę jeszcze raz w imieniu supportu o cierpliwość tych, którzy są na ogół mało cierpliwi.
Minimalna kwota wymagana do skorzystania z tej akcji bonusowej to teraz 50 euro. Informacja taka jest zamieszczona na stronie. Podobnie zresztą jak na stronach partnerskich. Stryyke informował również o zakończeniu akcji promocyjnej, w której można było wpłacać min. 20 euro.
dziEki za odpowiedz,chyba wypadałoby zmienic 1 strone bo troche mylące to jest.jeszcze jedno pytanie w jakim dniu przestala obowiazywac promocja na 20 ojro.
[/quote]

Nie jestem w stanie w chwili obecnej dokładnie określić daty ale zdobędę tą informację i napiszę na forum. Postaram się również by nie było na przyszłość niejasności o których mówisz.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Witam,
Kiedys kliknalem baner z jakas promocja i nadal mam ja w zakladce &quot;MyPromotions&quot;. W tym momencie mam tam: Autumn Bonus (wazny do 21.12.2007) i Super Bonus (wazny do 6.03.2008). Oba bonusy sa juz wiec nie wazne. Nigdy nie wplacalem zadnej kaski do Stryyke, wiec tez nigdy nie bralem udzialu w zadnej promocji (mialem tylko kiedys darmowe 5 EURO na start). Chcialbym skorzystac z obecnej promocji, ale gdy klikam w baner 100% (100 EURO bonus) pojawia sie komunikat: Wystąpił błąd - Los nie może być zrealizowany bądź został już zrealizowany. One bonus of this campaign is allready used.
Co mam zrobic aby moc wziac udzial w obecnej promocji? Jak usunac stare promocje z zakladki: &quot;MyPromotions&quot;?
 
T 2

terkin

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie. Zleciłem wypłatę, wydrukowałem sobie to polecenie które mam wysłać faxem, zanim to jednak podpiszę i wyślę muszę o coś zapytać bo nie rozumiem:
Otóż co to za dziwne numery które występują w takim zdaniu: proszę o wypłatę x euro na moje konto(19 cyfrowy kod który nie jest numerem mojego rachunku, Pekao S.A., 8 cyfrowy kod który też nie wiem czym jest)
dopiero pod spodem widnieje mój IBAN oraz BIC banku
cóż to zatem za dziwne numery? zanim się podpiszę wolałbym wiedzieć
dziękuję z góry za fachową pomoc
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie. Zleciłem wypłatę, wydrukowałem sobie to polecenie które mam wysłać faxem, zanim to jednak podpiszę i wyślę muszę o coś zapytać bo nie rozumiem:

Otóż co to za dziwne numery które występują w takim zdaniu: proszę o wypłatę x euro na moje konto(19 cyfrowy kod który nie jest numerem mojego rachunku, Pekao S.A., 8 cyfrowy kod który też nie wiem czym jest)

dopiero pod spodem widnieje mój IBAN oraz BIC banku

cóż to zatem za dziwne numery? zanim się podpiszę wolałbym wiedzieć

dziękuję z góry za fachową pomoc
To numer porządkowy w systemie. Środki są przelewane na ten numer który widnieje pod spodem. Możesz więc zignorować ten numer.
 
K 0

koszki

Użytkownik
Po zleceniu wypłaty na moneybookers dostałem informacje że wszystkie dokumenty potrzebne dotarły i po weryfikacji będzie wypłata. Od tej pory kontakt z firmą się urwał. Nie odpisują na zapytania co się dzieje że pieniądze jeszcze nie dotarły, Expert również na pw nie odpowiada.
Czy ta firma jest w ogóle wypłacalna?
Post do kasacji, kasa na koncie i wszystko gra.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Po zleceniu wypłaty na moneybookers dostałem informacje że wszystkie dokumenty potrzebne dotarły i po weryfikacji będzie wypłata. Od tej pory kontakt z firmą się urwał. Nie odpisują na zapytania co się dzieje że pieniądze jeszcze nie dotarły, Expert również na pw nie odpowiada.
Czy ta firma jest w ogóle wypłacalna?
Post do kasacji, kasa na koncie i wszystko gra.
Dlatego powtarzam proszę o cierpliwość gdyż wszystkie wypłaty są realizowane. Trwa to tylko czasem nieznacznie dłużej niż już osiągnięty poziom ale chłopaki pracują nad optymalizacją działania tej strategicznej dziedziny i już w przyszłym tygodniu mogą was zaskoczyć pewnym ułatwieniem.
Życzę również wszystkim Wesołych Świąt
 
Do góry Bottom