>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Bonus jest teraz dopasowany do depozytu tak jak to widać na screenie

Oznacza to, że jak wybierzesz bonus 100 euro to po wpłacie dostaniesz 100 euro od stryyke. Obrót 5 x bonus, 1x depozyt po kursie 1,5. Nie trzeba stawiać za 100 euro i za 2000 w miesiącu. To są maksymalne limity.
Na jeden zakład możesz więc postawić najwięcej 100 euro, a łącznie w miesiącu za 2000 euro.
Kto chce skorzystać z akcji powinien kliknąć tutaj i wybrać sobie poziom
https://www.stryyke.com/startup_coupon
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
Witam stryyke , mam pytanie odnosnie tej wyplaty jeszcze otoz chodzi o to ze mam to druknac pozniej dorzucic do tego kopie i zrobic fotke i wyslac do Was ?? dobrze rozumie??
pozdrawiam i prosze o pomoc w tym problemie...
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
expercie moje pytanie jest następujące, zostalo mi na koncie jeszcze 1 euro i nie mogę nic postawić ani przelać tego ojro do kasyna, a dokładniej wyskakuje mi taki komunikat &quot; You have not enough available credit.&quot; !
z tego co wiem minimalna stawka to 1euro wiec nie powinno być problemu...
acha i powiem jeszcze że taka sytuacja ma miejsce od miesiąca
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam stryyke , mam pytanie odnosnie tej wyplaty jeszcze otoz chodzi o to ze mam to druknac pozniej dorzucic do tego kopie i zrobic fotke i wyslac do Was ?? dobrze rozumie??
pozdrawiam i prosze o pomoc w tym problemie...
Moze być tak jak piszesz lub jako dwa oddzielne skany. A później na adres [email protected]
expercie moje pytanie jest następujące, zostalo mi na koncie jeszcze 1 euro i nie mogę nic postawić ani przelać tego ojro do kasyna, a dokładniej wyskakuje mi taki komunikat &quot; You have not enough available credit.&quot; !
z tego co wiem minimalna stawka to 1euro wiec nie powinno być problemu...
acha i powiem jeszcze że taka sytuacja ma miejsce od miesiąca
Tą sprawę musi załatwić dział techniczny chociaż ja już teraz domyślam się co może być przyczyną. Napisz do supportu zapytanie dlaczego nie możesz postawić 1 euro, które masz na koncie a oni rozwiążą Twój problem.
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
stryyke a moze byc tak ze wysle sama fotke dowodu do Was?? bo nie mam drukarki... prosze odezwij sie na priv bo zalezy mi na szybkim rozwiazaniu tego problema..
pozdrawiam
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
czyli jak wplacilem pieniadze karta kredytowa to teraz moge je ewentualnie wyplacic na swoje konto bankowe po dokonaniu obrotu?beda od tego jakies prowizjie?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
stryyke a moze byc tak ze wysle sama fotke dowodu do Was?? bo nie mam drukarki... prosze odezwij sie na priv bo zalezy mi na szybkim rozwiazaniu tego problema..
pozdrawiam
Bez pisemka wypłata nie będzie przeprowadzona. Jak nie masz drukarki to napisz ręcznie, posługując się otrzymanym wzorem. Nie zapomnij o podpisie.
czyli jak wplacilem pieniadze karta kredytowa to teraz moge je ewentualnie wyplacic na swoje konto bankowe po dokonaniu obrotu?beda od tego jakies prowizjie?
Muszą ci tu pomóc inni użytkownicy ale regułą jest, że przelewy w obrębie Unii są bezpłatne. Stryyke nie pobierze więc od Ciebie bankowo opłat. Jeśli ktoś to w ogóle zrobi to Twój bank. Metoda, którą wpłacasz może się różnić od metody wypłaty. W każdym z przypadków musi to być jednak Twoje konto.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Muszę wam zaprezentować post pod postem (przepraszam modów ???? )

Wprowadzona została bowiem nowa metoda płatności. Nie jest jeszcze tak popularna w Polsce ale należy wam się informacja. Metodą tą jest więc click2pay. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będę was mógł poinformować o rozszerzeniu oferty dostępnych form zakładów. Nie będzie rewolucji ale długo oczekiwana zmiana.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Tak Bukmacherowi Robic Nie Wolno
Stryyke obniżył mi kurs po jakim zagrałem na Franka Dancewicza a zagrałem po 2.3 zaniżono mi natomiast do 2.0 Skąd Panowie od Stryyke chcę że chciałbym zgrać po tak zaniżonym kursie? bo bym nie chciał raczej
Mało tego z singla zrobił mi się multi zakład (tego to już nie jestem pewny na 100% może sam coś schrzaniłem ale...) i na dodatek do Dancewicza mam Seppiego po kursie1.36
bardzo mi się to nie podoba nawet jeżeli nie mam racji w drugim przypadku ( w co jednak wątpię bo nie popełniam błędów takich) to i tak albo się zakład anuluje i informuje o tym fakcie drogą mailową albo się go puszcza takim jakim jest.
proszę o odpowiedź bo nie chcę zakładu który mi postawił stryyke chce sam stawiać to co chcę
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Stryyke obniżył mi kurs po jakim zagrałem na Franka Dancewicza a zagrałem po 2.3 zaniżono mi natomiast do 2.0 Skąd Panowie od Stryyke chcę że chciałbym zgrać po tak zaniżonym kursie? bo bym nie chciał raczej
Mało tego z singla zrobił mi się multi zakład (tego to już nie jestem pewny na 100% może sam coś schrzaniłem ale...) i na dodatek do Dancewicza mam Seppiego po kursie1.36
bardzo mi się to nie podoba nawet jeżeli nie mam racji w drugim przypadku ( w co jednak wątpię bo nie popełniam błędów takich) to i tak albo się zakład anuluje i informuje o tym fakcie drogą mailową albo się go puszcza takim jakim jest.
proszę o odpowiedź bo nie chcę zakładu który mi postawił stryyke chce sam stawiać to co chcę
Obniżenie kursu nie miało w Twoim przypadku miejsca. Jeśli cokolwiek miałoby zostać zrobione to ewentualnie anulowanie Twojego zakładu. Jest to więc poważny zarzut wobec firmy bukmacherskiej. Proponuję więc zobaczyć dokładnie swój kupon. Skąd pomysł, że stryyke zamienił ci singla na multi? Stryyke może w każdej chwili udowodnić Tobie, że kurs na Dancewicza to na Twoim kuponie 2,3.
Kończąc powiem, że opisana przez Ciebie sytuacja nie miała miejsca. Mijasz się również z prawdą w przypadku drugiego kursu.
 
T 2

terkin

Użytkownik
w 80% przepraszam
Przepraszam za zamieszanie, chyba usprawiedliwić się mogę jedynie tym że ze stryykiem dopiero się zapoznaje, ale nie jest do końca tak że nie miałem nic racji:
na moim kuponie naprawdę był kurs 2.0 mogę pokazać sreena choć liczony był już jako 2.3 dziwne? ale prawdziwe.
A ten drugi zakład chyba musiałem sam walnąć i właśnie mi się Seppi czkawką odbija... ech takie życie

pozdrawiam przepraszam za zamieszanie i dwa + za szybką reakcję tu i na mailu
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Przepraszam za zamieszanie, chyba usprawiedliwić się mogę jedynie tym że ze stryykiem dopiero się zapoznaje, ale nie jest do końca tak że nie miałem nic racji:

na moim kuponie naprawdę był kurs 2.0 mogę pokazać sreena choć liczony był już jako 2.3 dziwne? ale prawdziwe.

A ten drugi zakład chyba musiałem sam walnąć i właśnie mi się Seppi czkawką odbija... ech takie życie


pozdrawiam przepraszam za zamieszanie i dwa + za szybką reakcję tu i na mailu
Ok! Dziękuję za sprostowanie. Być może zerknąłeś na ogólne kursy po oddaniu zakładu i zobaczyłeś, że kurs się zmienił. Oddany na kuponie zakład to już zupełnie inna sprawa ale dobrze, że się wyjaśniło.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
witam! panie Stryyke jak mozna usunac los ktory juz stracil waznosc?? (ten z bonusu 20e +25e) bo mimo daty koncowej - 6.03 ten los dalej widnieje i nie moge wygenerowac nowego na 50e a chcialbym tam pograc. pzdr
 
T 2

terkin

Użytkownik

to jest mój kupon jak Pan widzi na kuponie pisze kurs 2.0 a nie 2.3 jednak liczony jest już jeśli chodzi o wygraną jako 2.3. Tak że odrobinkę racji miałem ale mniejsza o to. Ogólnie to jednak mi się Seppi czkawką nie odbił i fajnie.
Mam jeszcze jedno pytanie jak można. Zakłady narazie idą mi fajnie i może za jakiś czas będę chciał wypłacić część pieniędzy moje pytanie jest takie: Czy jeśli wpłaciłem pieniądze via moneybookers będę mógł wypłacić na konto bankowe. Ew. czy jeśli dokonałbym jakiegoś mikro przelewu z mojego konta bankowego to wtedy mógłbym tak zrobić?
pozdrawiam
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
to jest mój kupon jak Pan widzi na kuponie pisze kurs 2.0 a nie 2.3 jednak liczony jest już jeśli chodzi o wygraną jako 2.3. Tak że odrobinkę racji miałem ale mniejsza o to. Ogólnie to jednak mi się Seppi czkawką nie odbił i fajnie.

Mam jeszcze jedno pytanie jak można. Zakłady narazie idą mi fajnie i może za jakiś czas będę chciał wypłacić część pieniędzy moje pytanie jest takie: Czy jeśli wpłaciłem pieniądze via moneybookers będę mógł wypłacić na konto bankowe. Ew. czy jeśli dokonałbym jakiegoś mikro przelewu z mojego konta bankowego to wtedy mógłbym tak zrobić?

pozdrawiam

Wygląda na to że kursy na kuponie są po aktualizacji a nie w momencie oddania zakładu. Ważne że zgadza się kurs wygranej. Oczywiście lepiej żeby tak nie było nawet jeśli łączny kurs jest ok. Sprawa została przekazana dalej i mam nadzieję, że nie będzie już więcej takich niedomówień. Wypłata może się odbyć na konto bankowe również jeśli wpłaciłeś przez MB
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mam pytanie co do realizacji wypłaty.

Wysłałem pisemko wieczorem we wtorek i nastepnego dnia przed południem dostałem 2 meila, że mogę juz wypłacić, więc wypłaciłem na MB ale pieniądze jeszcze nie dotarły.

Tak więc kiedy będę sie ich mógł spodziewać, bo pisało w tych meilach że jeszcze musi byc jakaś szybka weryfikacja przez Was (obiło mi się o uszy, że historia GRY) ??
 
Do góry Bottom