>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

J 0

jaaacek

Użytkownik
witam, moje pytanie jest następujące:
do kiedy należy dokonać obrotu bonusem?
jest napisane 3 miesiące po zakończeniu promocji, w sekcji &quot;ogólne zasady programów bonusowych stoji zaś:
Kwota danego bonusu - dla wszystkich rodzajów bonusów - musi być przed poleceniem wypłaty min. 5 razy w ciągu dwóch miesięcy od daty zapisania na koncie kwoty bonusu wniesiona na zakłady wyłącznie na stryyke. W przeciwnym wypadku bonus traci swoją ważność
czyli?
pzdr
 
R 0

robsonex

Użytkownik
wporzo bonus
Stryyke ma mały asortyment jeśli chodzi o zakłady. Ale można coś znaleść dla siebie jeśli się chce. Polecam skorzystać z bonusa. 25E piechotą nie chodzi.
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
czy kwalifikuje się do bonusa + 125% jeśli wpłaciłem tylko 19.10 euro :/ bo tylko tyle miałem na MB
 
J 0

jaaacek

Użytkownik
i jescze takie pytanie:

kwota bonusu musi zostac obrocana 5 razy a kwota depozytu 1 raz w
calosci

bodajze z piatej strony

czyli np bierzyemy bonus 125euro

czy wymagany obrot moze byc dokonany poprzez zawarcie 725 zakladow (nawet pojedynczych) na zdarzenia o kursach over 1,3

czy trzeba zagrac kupony o stawkach 1X100 euro + 5x125 euro
?
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
i jescze takie pytanie:
kwota bonusu musi zostac obrocana 5 razy a kwota depozytu 1 raz w
calosci
bodajze z piatej strony
czyli np bierzyemy bonus 125euro
czy wymagany obrot moze byc dokonany poprzez zawarcie 725 zakladow (nawet pojedynczych) na zdarzenia o kursach over 1,3
czy trzeba zagrac kupony o stawkach 1X100 euro + 5x125 euro
?
nie zgrasz kuponow za 100 lub 125 euro bo maksymalna stawka to 50 euro
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Na obrót bonusem jest 90 dni. Łączna kwota obrotu to 725 euro w dowolnych zakładach, których kurs wynosi 1,3. Mogą to być też zakłady kombi.
Najwygodniejsza forma wpłaty to chyba MB. Można też korzystać z Neteller, przelewu bankowego, karty kredytowej. Nie ma konta walutowego a konto zakładów jest prowadzone w euro.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Panie ekspercie to znowu ja (&quot;Numer konta: 22528657 - krystian&quot;), nadal nie mam pieniedzy na koncie, wyslalem maila na adres ktory mi pan podal dostalem zwrotnego

Dies ist eine automatisch erstellte Benachrichtigung über den Zustellstatus.
Übermittlung an folgende Empfänger fehlgeschlagen.

Ni w zab nie znam niemieckiego, ale jesli nawet to cos w stylu&quot;przekazalismy twoje pytanie dalej, czekaj cierpliwie&quot; to czekam juz dzien i nic nie ma.
Dal mi Pan adres z domena com. Moze mam tam po angielsku napisac? A moze Oni sie nie epolapali ze to po polsku?

Nie mam rodziny w niemczech wiec niemieckiego nie znam.
Gdyby sie Pan mogl zajac moja sprawa bo juz 2 tygodnie czekam na tą kase.
Wy to recznie ksiegujecie? Czy moze bank to za Was robi?

Do tego te Wasze formularze bardzo dziwnie dzialaja(moze to przez opere), popracujscie nad strona. Pozdrawiam.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Panie ekspercie to znowu ja (&quot;Numer konta: 22528657 - krystian&quot;), nadal nie mam pieniedzy na koncie, wyslalem maila na adres ktory mi pan podal dostalem zwrotnego
Dies ist eine automatisch erstellte Benachrichtigung über den Zustellstatus.
Übermittlung an folgende Empfänger fehlgeschlagen.
Ni w zab nie znam niemieckiego, ale jesli nawet to cos w stylu&quot;przekazalismy twoje pytanie dalej, czekaj cierpliwie&quot; to czekam juz dzien i nic nie ma.
Dal mi Pan adres z domena com. Moze mam tam po angielsku napisac? A moze Oni sie nie epolapali ze to po polsku?
Nie mam rodziny w niemczech wiec niemieckiego nie znam.
Gdyby sie Pan mogl zajac moja sprawa bo juz 2 tygodnie czekam na tą kase.
Wy to recznie ksiegujecie? Czy moze bank to za Was robi?
Do tego te Wasze formularze bardzo dziwnie dzialaja(moze to przez opere), popracujscie nad strona. Pozdrawiam.
Z tego co piszesz mail w ogóle nie dotarł. Nie jest to mail z &quot;automatu&quot;
Wpłacone środki są księgowane zaraz po tym jak znajdą się na koncie stryyke. Zająłem się tą sprawą i przekazałem Twój login dalej.
Pracujemy nad stroną. Co masz na myśli z dziwnym działaniem formularzy? W firefoxie wszystko działa jak powinno o ile nie masz włączonej blokady pop up.
Panie expercie promocja aktualna ?
Masz na myśli bonus 125%? https://www.stryyke.com/startup_coupon
Bo ta promocja jest aktualna.
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
Witam stryyke
mam nowe pytanie : otoz np powiedzmy ze zostalo mi 50 euro zagram za wszystko czyli na koniec mam zero wygram np 70 i moge wyplacic?? czy u Was tak czy siak trzeba obrocic tym bonusem??
pozdrawiam
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam stryyke
mam nowe pytanie : otoz np powiedzmy ze zostalo mi 50 euro zagram za wszystko czyli na koniec mam zero wygram np 70 i moge wyplacic?? czy u Was tak czy siak trzeba obrocic tym bonusem??
pozdrawiam
Możesz wypłacić swój wkład (wcześniej obrócony). Bonus przed wypłatą musi zostać później w całości obrócony.

Uprzedzając również pewne fakty wystosuję pewien komunikat gdyż pewne sprawy będą traktowane bardziej surowo o czym informuje support.
Nie będą więc honorowane podczas dokonywania wypłaty dokumenty, na których nie widnieje adres zamieszkania.
Ponadto nie będą honorowane legitymacje szkolne. Wszystkie decyzje są podyktowane jakimiś doświadczeniami.
Niezależnie więc od tego jak daleko sięga moja pobłażliwość ostateczne decyzje w sprawie weryfikacji danych podejmuje support. Niezależnie również od tego czy ktoś na swoim koncie zgromadził środki czy nie. Nie jest to też zmiana przepisów lecz ich respektowanie.
Krystian czekam na kontakt od Ciebie na priv w sprawie przelewu
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Drogi expercie jaki maksmalny bonus moge otrzymac od was i
po jakim kursie trzeba to obrocic ?
Max bonus jeszcze przez kilka dni to 125%. Obrót 5 razy bonus, 1 raz depozyt po kursie 1,3. Max kwota wpłaty do tej akcji to 100 euro.

90 dni na obrót od momentu aktywowania pola bonusowego.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Zainteresował mnie ten bonus - może tam wpłacę i sproboje zarobić na tym bonusiku. Szkoda że oferta na zakłady sportowe taka uboga - nawet under-over nie ma :cry: Ale czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym że na sporty amerykańskie nazwy drużyn sa po... rosyjsku :jezora: Klikałem po flagach itp ale zarówno na NBA jak i NHL jest tylko po rosyjsku. O co tu chodzi? :O Czy ja mam coś nie tak z przeglądarką? Futbol jest ok ale sporty amerykańskie po rosyjsku... u niemieckiego buka - ale jazda :jezora:
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zainteresował mnie ten bonus - może tam wpłacę i sproboje zarobić na tym bonusiku. Szkoda że oferta na zakłady sportowe taka uboga - nawet under-over nie ma :cry: Ale czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tym że na sporty amerykańskie nazwy drużyn sa po... rosyjsku :jezora: Klikałem po flagach itp ale zarówno na NBA jak i NHL jest tylko po rosyjsku. O co tu chodzi? :O Czy ja mam coś nie tak z przeglądarką? Futbol jest ok ale sporty amerykańskie po rosyjsku... u niemieckiego buka - ale jazda :jezora:
Buk nie jest niemiecki a ofertę dostarcza betradar. Zobaczę co da się zrobić. Oferta będzie na bank poszerzona.
edit u mnie jest normalnie w każdym języku
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
Witam stryyke , mam pytanie gdyz obrocilem bonusem i chce wyplacic pieniadze na MB... co mam zrobic bo cos z faxem :kwasny4565: i z dowodem mi pisze
czekam na odp
 
Do góry Bottom