>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

M 0

maxityper

Użytkownik
Ale praktycznie kazdy bukmacher zabrania miec kilka kont :p a totalna juz glupota jak ktos zaklada konta z tego smego IP mimo ze na inne dane osobowe :p wiec ze ktos TAKI kasy nie dostaje to ja osobicie to popieram:p
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ja osobiście do stryyke nie wpłacałem i nie mam zamiaru, szczególnie po takich opiniach userów. Ale wiem tylko jedno - jeśli mały bukmacher chce dogonić znane marki na rynku to musi się od nich 10 razy bardziej starać, spowolnione wypłaty i zaostrzanie kampanii bonusowych na pewno w tym nie pomogą.
Jest wielu, którzy nie wpłacili ze względu na trwające tak długo wypłaty. Historia tutaj nie jest szczególnie wyszukana. Najpierw w ogóle nie było np. MB i Neteller.
Produkt był pomyślany raczej jako giełda zakładów (niewypał) a dopiero później zaczęła się pogoń za straconym czasem. I wygląda na to, że będziemy gonić jeszcze długo. Kampania bonusowa (ogólna) będzie zmodyfikowana. Pojawią się zmiany, które wiążą się z doświadczeniami z ostatnich kliku miesięcy. Jest jednak wiele innych możliwości by się promować np. specjalny bonus dla pewnej grupy ludzi itd.
Ale praktycznie kazdy bukmacher zabrania miec kilka kont :p a totalna juz glupota jak ktos zaklada konta z tego smego IP mimo ze na inne dane osobowe :p wiec ze ktos TAKI kasy nie dostaje to ja osobicie to popieram:p

osobiscie nie mam nic do wyciagania bonusow nawet na rodzine ale to trzeba robic z glowa a nie na hurrra ;) przeciez mozna zrobic tak by wilk byl syty i owca cala:p
Zasadniczo niewiele osób w Polsce ma coś przeciwko wyciąganiu bonusów. Ten &quot;konflikt interesów&quot; jest powodem toczącej się właśnie dyskusji.
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Dziwnym trafem w gronie protestujących znalazły się kobiety, zaczynające dopiero swoją przygodę z bukmacherką i wpłacające po 100 euro do walczącego o swoją pozycję małego, istniejącego od ponad roku buka, by dorobić sobie na grze parę groszy.
Zobaczymy jak sprawa się potoczy. Do tej pory wszyscy otrzymywali swoje środki (jedni czekali całkiem długo, inni trochę krócej ale otrzymywali). Teraz stryyke jest wyzywany od złodzieja, bo ktoś w firmie sprzeciwił się dalszemu tolerowaniu zakładania kont na babcie, wujków, siostry, braci czy jak w Twoim przypadku chłopaka. Jeśli więc polską rzeczywistością są wyżej opisane przypadki to z pewnością dyskusja będzie dzisiaj zaogniona.
Chociaż przypuszczam (na 99%) że konto jest utworzone przez gracza na dane dziewczyny, to jeśli jest to inne IP, inne domowstwo itd i zgadza się dokument tożsamości to nie mozecie zablokowac tej wyplaty. Macie tylko przypuszczenia, a wiadomo ze to zaden argument dla forumowiczow. Jedynie co mozecie zrobic to zmienic regulamin promocji (np wyplata 30 dni po wplacie lub cos w tym rodzaju). Mysle ze kto ma zagrac w Stryyke to zagra. Raczej powinniscie zachecic do gry szersza oferta, szybkim supportem, szybkimi wplatami i wyplatami, lepsza oprawa graficzna strony itd. Latwym bonusem zachecicie tylko &quot;Lowcow bonusow&quot;. Ja ze swojej strony zycze bardzo owocnej budowy wizerunku firmy Stryyke, bo widze ze choc powoli to jest juz troszke lepiej.
 
M 0

mardob

Użytkownik
Jest dokladnie tak jak mowisz MrWujek. Spełniam wszystkie warunki określone w regulaminie do otrzymania bonusu. Jesli cos nie odpowiada firmie Stryyke to proponuje rozwniez zmiane regulaminu. Mam nadzieje ze firma Stryyke jako profesionalista chcacy dorownac najlepszym firma bukmacherskim potrafi przyznac sie do niedopatrzenia i zalatwi sprawe w sposob REGULAMINOWY wyplacajac moje srodki. Pozdrawiam
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Chociaż przypuszczam (na 99%) że konto jest utworzone przez gracza na dane dziewczyny, to jeśli jest to inne IP, inne domowstwo itd i zgadza się dokument tożsamości to nie mozecie zablokowac tej wyplaty. Macie tylko przypuszczenia, a wiadomo ze to zaden argument dla forumowiczow. Jedynie co mozecie zrobic to zmienic regulamin promocji (np wyplata 30 dni po wplacie lub cos w tym rodzaju). Mysle ze kto ma zagrac w Stryyke to zagra. Raczej powinniscie zachecic do gry szersza oferta, szybkim supportem, szybkimi wplatami i wyplatami, lepsza oprawa graficzna strony itd. Latwym bonusem zachecicie tylko &quot;Lowcow bonusow&quot;. Ja ze swojej strony zycze bardzo owocnej budowy wizerunku firmy Stryyke, bo widze ze choc powoli to jest juz troszke lepiej.
Witam Pana ????
Oferta bonusowa jak pisałem wcześniej będzie zmieniona.
Nie przypuszczamy ale wiemy. Inną kwestią jest prowadzenie walki na argumenty. Nikt na forum (ja zresztą też nie) z choinki się nie urwał.
Oferta będzie szersza. Pracujemy nad wprowadzeniem jeszcze w maju over under, później pewnie pierwszej połowy.
Zmiana szaty graficznej to też temat nieaktualny gdyż w tym miesiącu będzie ona zaprezentowana. Podsumowując. Ktoś uderzył w stół i znalazło się kilka pokrzywdzonych osób. W sprawach &quot;poszlakowych&quot;, choć sytuacja z chłopakiem doradzającym w zakładach taką nie jest trzeba znaleźć kompromis. W sprawach oczywistych, (IP, członkowie rodziny, domostwo itd.) konta będą bezwzględnie blokowane.
 
Z 0

zaglebiak-24629

Użytkownik
Jest jeden problem. Każda firma wchodząca na rynek i dająca taki bonus musi się liczyć z tym że w pierwszej kolejności przyciągnie do siebie ludzi zainteresowanych bukmacherką to znaczy tych bardziej doświadczonych i potrafiących grać. Dodatkowo obrót bonusem nie jest żadnym wyzwaniem dla ludzi grających na poważnie, jeden sur bet załatwia sprawe i jesteście zawsze w plecy. Zanim gracze rekreacyjni na których firmy zarabiają się o was dowiedzą to minie dużo czasu a nie macie żadnych zysków i stąd cały problem.
Jeszcze jedna sprawa , zastanawia mnie reakcja firmy stryke na taką sytuację.
Brat miał kont w firmie bukmacherskiej (pisze się o niej nawet na tym forum), dostał bonus, zrobił obrut, wypłacił i polecił mi ich że są dobrą firmą i nie ma kłopotów, więc wpłaciłem pieniądze i grałem ale zdarzyło mi się będąc u brata puścić sobie z jego kompa dwa zakłady i jak przyszło do wypłaty to mi odmówili bo stwierdzili że zakłady (dokładnie dwa) były zawierane z tego samego IP, czy zakłady można zawierać tylko z jednego kompa? Ale popełnili błąd i zwrócili kase na kont w firmie, jeden surbet załatwił sprawę z cwaniaczkami.
Ciekaw jestem jak postąpiła by wasza firma w takiej sytuacji.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jest jeden problem. Każda firma wchodząca na rynek i dająca taki bonus musi się liczyć z tym że w pierwszej kolejności przyciągnie do siebie ludzi zainteresowanych bukmacherką to znaczy tych bardziej doświadczonych i potrafiących grać. Dodatkowo obrót bonusem nie jest żadnym wyzwaniem dla ludzi grających na poważnie, jeden sur bet załatwia sprawe i jesteście zawsze w plecy. Zanim gracze rekreacyjni na których firmy zarabiają się o was dowiedzą to minie dużo czasu a nie macie żadnych zysków i stąd cały problem.
Jeszcze jedna sprawa , zastanawia mnie reakcja firmy stryke na taką sytuację.
Brat miał kont w firmie bukmacherskiej (pisze się o niej nawet na tym forum), dostał bonus, zrobił obrut, wypłacił i polecił mi ich że są dobrą firmą i nie ma kłopotów, więc wpłaciłem pieniądze i grałem ale zdarzyło mi się będąc u brata puścić sobie z jego kompa dwa zakłady i jak przyszło do wypłaty to mi odmówili bo stwierdzili że zakłady (dokładnie dwa) były zawierane z tego samego IP, czy zakłady można zawierać tylko z jednego kompa? Ale popełnili błąd i zwrócili kase na kont w firmie, jeden surbet załatwił sprawę z cwaniaczkami.
Ciekaw jestem jak postąpiła by wasza firma w takiej sytuacji.
Nie chodzi o bonus hunting jako zjawisko bo tego nie da się obejść. Jeśli grasz dobrze to chwała ci za to. Problemem są konta na ciocie, mamy, wujków lub działanie w grupie. Cała walka toczy się więc o bonusy a zaostrzenia na każdym kroku w każdej firmie pokazują, że amatorów takiego sposobu zarabiania na życie nie brakuje.
Teraz Twoje zapytanie. Jeśli mieli w zasadach akcji, że może z niej korzystać tylko jedna osoba w rodzinie to firma zachowała się bardzo w porządku wobec Ciebie, że zwróciła Ci kasę. Jeśli jednak nie mieli tego w zasadach a kasę zabrali ci na podstawie dwóch oddanych zakładów to dobrze, że ją oddali.
 
P 15

panasik

Użytkownik
jak przeczytalem caly ten watek to mi szczeka opadla, jedno wiem tylko, ze nigdy w zyciu nawet grosza nie wplace do stryyke.. i kazdemu bede odradzal, moj kumpel korzystal z kompa w akademiku gdzie setki osob grali, przy wyplacie zadzwonil ktos z sapportu i zapytal dlaczego tak, kumpel odpowiedzial, ze taka sprawa i taka.. i nie pamietam czy to byl expekt czy bwin ale nastpengo dnia kasa byla na koncie.. w stryyke poblokawli by wyplate pewnie wszystkim, ludzie zwroccie uwage na to i omijajacie tego bukmachera, sam kilka razy stawiam z roznych komputerow i tych na uczelnii co normlanie stoja sobie chyba z 7 razy tak stawialem.. problem sie pojawil w stryyke gdy przyszlo do wyplaty pieniedzy, ja jestem szczerze mowiac zazenowany.. ehhh
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
jak przeczytalem caly ten watek to mi szczeka opadla, jedno wiem tylko, ze nigdy w zyciu nawet grosza nie wplace do stryyke.. i kazdemu bede odradzal, moj kumpel korzystal z kompa w akademiku gdzie setki osob grali, przy wyplacie zadzwonil ktos z sapportu i zapytal dlaczego tak, kumpel odpowiedzial, ze taka sprawa i taka.. i nie pamietam czy to byl expekt czy bwin ale nastpengo dnia kasa byla na koncie.. w stryyke poblokawli by wyplate pewnie wszystkim, ludzie zwroccie uwage na to i omijajacie tego bukmachera, sam kilka razy stawiam z roznych komputerow i tych na uczelnii co normlanie stoja sobie chyba z 7 razy tak stawialem.. problem sie pojawil w stryyke gdy przyszlo do wyplaty pieniedzy, ja jestem szczerze mowiac zazenowany.. ehhh
Nikt nikogo nie zmusza do grania ani dokonywania depozytów.

Proszę jednak nie spekulować na temat co by było gdyby coś tam się wydarzyło. Zakładać się możesz nawet z 20 komputerów. Tutaj rozmowa jest o bonusach a nie od dzisiaj wiadomo (wystarczy przeczytać forum i tematy o bukach, gdzie nie ma supportu) jak sobie Polacy &quot;ogrywają&quot; buków na bonusach. Każda, czy to mała, czy duża firma, ma w postanowieniach bonowych zapis, że 1 bonus na 1 osobę, IP itd itd. Skąd to się wzięło Twoim zdaniem?
 
P 15

panasik

Użytkownik
posluchaj mnie szanowny ekspercie wymienilem pare postow z mardob i dowiedzialem sie ze kolezanka i jej chlopak to po pierwsze dwie osoby a nie jedna osoba, po drugie mieszkaja osobna, po trzecie rejestrowly sie na stryyke z innego komputera.. wiec warunki bonusy zostaly spelnione, a to, ze jej chlopak pomagal jej w typach nie stanowi powodu uznania tego, ze kolezanka wyludzila bonus, ani jej chlopak, bo kazdy dostal bonus dla siebie i na 1 osobe!! dowiedzialem sie ze piwniadze byly wplacane z osobistych kart tych 2 osob, czyli wszystko sie zgadza.. jestem zbulwersowany ta cala spraw.. ale wiem o co chodzi, nie spodobalo wam sie ze kolezanka ugrala 1700zl !!!!!! chcecie ja ograbic z tej calej kasy!! ludzie, mardob nie napisala tutaj szczegolow!! przy wyplacie oni dzwonia i pytaja sie jakie zaklady zawierane byly, takze pamietajcie! jezeli zlecicie wypalte w srryyke to nei zapomnijcie zapisac sobie na kartce liste zakladow ktore w tym buku pusciciliscie, ja gram w 4 bukach i naprawde nie pamietam gdzie co puscialem.. a jak sie zajakniecie i cos nie bedzie gralo to w STRYYKE powiedza wam, ze oszukiwaliscie, ze na pewno kantujecie i nici z kasy! normalnie jak to uslyszalem to szczeka mi opadla.. konsultowanie typow w rozumieniu Pana ze stryyke jest zabronione, ja mam brata ktoremu polecilem expekta i kase wplacamy i wyplacamy bez problemu, a w stryyku oboje bysmy zostali oskarzeni o oszustwo.. dla mnie to zenada, nowy buk, zamiast dbac o opinie, poszerzac oferte, bo maja tak gowniana ze szkoda slow to oni wyszukuja problemow i dopatruja sie czegos czego nie ma bo do wyludzenia bonusu nie doszla, bo to 2 rozne osoby, a na 1 osobe przysluguje 1 bonus, rece mi opadaja! mam nadzieje, ze sprawa zostanie pozytywnie rozwiazana, jezeli nie to osobiscie pomoge roznisc dobre wiesci o strryku na wszystkich znanych mi forach polskich i zagranicznych, bo byc moze ktos jest w podobnej sytuacji, badz by chcial np razem z bretem miec jedno konto w stryyku.. GL dla Ciebie mardob, walcz dziewczyno o swoje
 
P 15

panasik

Użytkownik
Nikt nikogo nie zmusza do grania ani dokonywania depozytów.

Proszę jednak nie spekulować na temat co by było gdyby coś tam się wydarzyło. Zakładać się możesz nawet z 20 komputerów. Tutaj rozmowa jest o bonusach a nie od dzisiaj wiadomo (wystarczy przeczytać forum i tematy o bukach, gdzie nie ma supportu) jak sobie Polacy &quot;ogrywają&quot; buków na bonusach. Każda, czy to mała, czy duża firma, ma w postanowieniach bonowych zapis, że 1 bonus na 1 osobę, IP itd itd. Skąd to się wzięło Twoim zdaniem?

tak sie sklada, ze mam u was konto na stryyku, wiec to co tutaj jest podnoszone nie jest mi obojetne, ale spokojnie, juz zlecam wyplate
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
posluchaj mnie szanowny ekspercie wymienilem pare postow z mardob i dowiedzialem sie ze kolezanka i jej chlopak to po pierwsze dwie osoby a nie jedna osoba, po drugie mieszkaja osobna, po trzecie rejestrowly sie na stryyke z innego komputera.. wiec warunki bonusy zostaly spelnione, a to, ze jej chlopak pomagal jej w typach nie stanowi powodu uznania tego, ze kolezanka wyludzila bonus, ani jej chlopak, bo kazdy dostal bonus dla siebie i na 1 osobe!! dowiedzialem sie ze piwniadze byly wplacane z osobistych kart tych 2 osob, czyli wszystko sie zgadza.. jestem zbulwersowany ta cala spraw.. ale wiem o co chodzi, nie spodobalo wam sie ze kolezanka ugrala 1700zl !!!!!! chcecie ja ograbic z tej calej kasy!! ludzie, mardob nie napisala tutaj szczegolow!! przy wyplacie oni dzwonia i pytaja sie jakie zaklady zawierane byly, takze pamietajcie! jezeli zlecicie wypalte w srryyke to nei zapomnijcie zapisac sobie na kartce liste zakladow ktore w tym buku pusciciliscie, ja gram w 4 bukach i naprawde nie pamietam gdzie co puscialem.. a jak sie zajakniecie i cos nie bedzie gralo to w STRYYKE powiedza wam, ze oszukiwaliscie, ze na pewno kantujecie i nici z kasy! normalnie jak to uslyszalem to szczeka mi opadla.. konsultowanie typow w rozumieniu Pana ze stryyke jest zabronione, ja mam brata ktoremu polecilem expekta i kase wplacamy i wyplacamy bez problemu, a w stryyku oboje bysmy zostali oskarzeni o oszustwo.. dla mnie to zenada, nowy buk, zamiast dbac o opinie, poszerzac oferte, bo maja tak gowniana ze szkoda slow to oni wyszukuja problemow i dopatruja sie czegos czego nie ma bo do wyludzenia bonusu nie doszla, bo to 2 rozne osoby, a na 1 osobe przysluguje 1 bonus, rece mi opadaja! mam nadzieje, ze sprawa zostanie pozytywnie rozwiazana, jezeli nie to osobiscie pomoge roznisc dobre wiesci o strryku na wszystkich znanych mi forach polskich i zagranicznych, bo byc moze ktos jest w podobnej sytuacji, badz by chcial np razem z bretem miec jedno konto w stryyku.. GL dla Ciebie mardob, walcz dziewczyno o swoje
Uwierz mi posty pisane na tym forum mają najmniejszy wpływ na rozwiązanie takich spraw jak opisana wyżej. Decyzja była świadoma i jasne było, że wywiąże się na temat dyskusja. Sprawa nie jest zamknięta ale może pozwól ją rozstrzygnąć zainteresowanym stronom. Ja jestem &quot;pośrednikiem&quot; wieści a nie decydentem. Uwierz mi, że gracze na stryyke niejednokrotnie wypłacali większe kwoty niż opisuje to koleżanka. Jeśli ktoś kombinuje niech liczy się z tym, że będzie sprawdzony. Telefon od pracowników nie jest odosobnionym działaniem firm bukmacherskich. Niezależnie od rozwoju wydarzeń cieszę się, że sprawa jest dyskutowana nawet jeśli ton wypowiedzi niektórych użytkowników pozostawia wiele do życzenia.
 
P 15

panasik

Użytkownik
tylko ja nie wiem gdzie kolezanka kombinuje.. bo pomoc chlopaka nie jest kombinatoryka, jezeli myslisz EKSPERCIE STRYYKE ze pisanie na forum o takich sprawach nic nie wnosci, to Pan sie myli.. w pewnym sensie czuje sie strona bo sam mam konto na stryyku i ciekaw jestem rozwiazania tej sprawy, ludzie maja umysl i oczy i potrafia wyciagac odpowiednie wnioski..
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Nie zmienia to decyzji moich szefów. FB to jedno z miejsc aktywności stryyke. Rozmowa w tym temacie tyle wnosi, że u nas na inne sprawy patrzy się zupełnie inaczej niż gdzie indziej i dlatego jest tak jak jest. Oczywiście, że bronisz koleżanki, bo sprawa dotyczy Twojego konta. Sprawdzasz teren tzw. awansem ???? Dokładnie ludzie mają umysł i oczy i widzą jaka jest na tym forum moja rola. A dlaczego się cieszę, że ten temat jest? Bo najwyższy czas z &quot;ogrywaniem&quot; w ten sposób nie tylko w stryyke. A przynajmniej z pisaniem o tym w taki nieskrępowany sposób.
Edit by wyprzedzić fakty. Support poprosi część z was o zmianę wypłaty z MB na konto bankowe. Nie wykluczone, że niektórzy z was będą mieli podczas wypłaty większe problemy niż inni. Takie są realia i efekty akcji bonusowej w Polsce.
 
P 15

panasik

Użytkownik
hehe PAnie stryyke tak sie sklada ze madrod to nie jest moje konto, admin moze to potwierdzic inne IP itp.. ma Pan dziwna def ogrywania bukow, wam sie rozchodzi o to, ze boli was to, ze kolezance podpowiadal ktos, jak ide do porfesjonala w naziemnym to mnie nikt nie pyta czy ktos mi doradzal, a przy wyplacie kasjer mowi, ze Panu ktos doradzal wiec nie ma wygranej, bo tak to u was wyglada.. a ten bonus jest stworzony tlyko po to ze jak ktos troche ugra to mozna w proty sposob mu kase odebrac i miec czyste rece bo cos tam, trzyma sie Pan sowich racji bo pewnie prowizja z niewyplaconej kasy bedzie.. i nagroda dla pracownika roku!! wkurzasz mnie facet, a gdyby kolezanka wszystko przegrala to by sprawy nie bylo, problem sie pojaiwa jak trzeba kase wyplacic i taka jest prawda jestescie tak zalosnym bukieem ze szkoda gadac
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
W ziemniaku też nie pograsz jednym tylko pewnie jeździsz po całym mieście. Nie graj adwokata bo nie wiesz jak jest do końca. Jest słowo na słowo, fakt przeciwko faktowi. Nie boli mnie, że jej ktoś podpowiadał bo można sobie typy znaleźć i tu i tam. Powiem ci tylko, że tyle osób sobie spokojnie rozegrało ten bonus i wypłaciło, że następna akcja ominie Polskę. Jak Ci się ten buk nie pasuje to szanuję Twoje zdanie i odejdź w pokoju. Ja nie mam zamiaru dać się prowokować.
 
P 15

panasik

Użytkownik
oczywiscie tak jak i w buku internetowym, gram w kilku, kilkunastu, szkoda by bylo ciagle kroic jeden;] skoro nie chodzi o to, ze ktos pomagal to o co chodzi? bo ja nie dostrzegam innych problemow, dwie osoby/2 bonusy/2 domostwa/2 karty kredytowe/ macie pelna dane personalne, i co? i nic same problemy, bonus nie zostal wyludzony, bo to sa 2 rozne osoby i obie wyrazily wole zalozenia konta, nie bawie sie w adwokata, ale zaczne, boicice sie nagonki, nie boicie? nie dbacie o opinie.. dobra dobra dobra.. bardzo chetnie pomoge kolezance, bo wiem ze wszystko bylo uczciwe, tylko wy jestescie zalosni
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Temat wątku ewidentnie do wymiany ale to już od jakiegoś czasu. Karawana jedzie dalej i temu, kto wyciągnął wnioski wg swojego uznania (choć dyskusja zapewne będzie się jeszcze jakiś czas na ten temat toczyła) stryyke ma do zaoferowania następujący bonus:
1. 50% do max 25 euro
2. Obrót 1 raz depozyt, 6 razy bonus po kursie 2,0
3. Jeden bonus jedna osoba, rodzina, ip, gospodarstwo domowe, rodzinę,
4. Bonus ważny 4 miesiące od jego otrzymania.
5. Wpłata - wszystkie dostępne środki
6. Wypłata TYLKO na konto bankowe
7. Bonus dopisywany ręcznie do 48 godzin. Żeby go otrzymać trzeba wpłacić, wysłać maila na [email protected] ze swoją nazwą użytkownika i oddać minimum jeden zakład.
Bonus został obniżony i to znacznie. Nie jest przede wszystkim zapisywany automatycznie.
Nie wykluczy to w 100% przypadków, o których była mowa wyżej ale powinien ograniczyć późniejsze nieporozumienia, których nie życzę ani wam ani sobie. Bonus celowo nadal &quot;obsługuję&quot; wpłaty przez mb i netellera. Jeśli jednak wyrazicie swoją dezaprobatę Jeśli ktoś ma więc ochotę zmierzyć się z tą akcją to zapraszam. Jeśli nie, to nie ????
Zasady zostały więc poważnie zmodyfikowane. Mam nadzieję, że bonus zagości na dłużej również u nas, o co mimo wszystko się starałem. Free spiny do kasyna, po przeczytaniu jednego z wątków niestety bez udziału Polaków. Piszę to niestety z żalem i świadom, że wielu z was może się to nie podobać (niezależnie od tego za jaką firmę uważacie stryyke) ale takie są realia. Może kiedyś to się zmieni.
 
Do góry Bottom