>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zanim odpowiem wrócę jeszcze do pewnego tematu a mianowicie:
ja mam pytanie . Jak zerejestrowalem sie ok 1 miesiaca temu 2 tyg nie pamietam dokladnie :p to dostane bonus ? ten 100 % ??
i jeszcze raz ale w innym temacie:
ma ktos z was 2 konta w tym bukmacherze ? np na siebie i na ojca,matke brata ?? :p mam neo ? da sie 2 konto zalozyc ? bo juz brat kozystal z tego ale ja dopiero co 18 lat skonczylem i tez bym chcial.
Podsumowując więc przyznam, że stryyke nie jest najszybszym bukiem ale wypłaty docierają.
Proszę się później nie dziwić, że warunki akcji są zmieniane i wymagania do obrotu wzrastają lub też akcja w ogóle nie dotyczy Polaków.
stryyke_expert chce zamiescic ten skan dowodu na waszej stronie tam pisze ze max rozmiar to 1024bk moje zdjecie ma mniej pisze ze moze to byc jpg a jak takie zalanczam to mi wyskakuje blad Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed.Inne formaty tez probowalem i to samo wyskakuje.Co mam zrobic?????
Wysłać mail z załącznikiem na [email protected]
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
ok dzieki. czyli wystarczy sam mejl z zalacznikiem skanu dowodu potwierdzenia nie musze juz skanowac i wysylac?
Sam dowód jest ok

Muszę na moment powrócić do warunków obrotu i otrzymania w ogóle kwoty bonusu. Od nowego miesiąca mianowicie z akcji bonusowej zostaje wstępnie wyłączona wypłata na MB i Neteller. Wpłacać będzie można dalej za ich pośrednictwem ale ci, którzy chcą skorzystać z akcji bonusowej będą poproszeni o dokonanie wypłaty na konto bankowe. Wszyscy inni mogą dalej wypłacać za pośrednictwem MB i Neteller.
Wystąpią też ponownie kosmetyczne zmiany samego bonusu. O szczegółach poinformuję was za kilka dni.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
stryyke expert wnioslem o wypłatę mieniedzy w tym samym czasie z expekta i ze stryyke.Pieniądze z expekta są już dzisiaj od rana na koncie a ze stryyka nie ma i nawet na pocztę nie dostalem potwierdzenia wypłaty.Co jest grane?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Napisałem Ci już coś na privie. Stryyke nie może się równać z takimi markami, to jedna sprawa. Druga jeśli zleciłeś wypłatę przez przelew bankowy to musisz uwzględnić, że to trwa z natury rzeczy trochę dłużej gdyż jest to w stryyke przelew międzynarodowy.
 
M 0

mardob

Użytkownik
Panie ekspercie wpłaciłam pieniądze i otrzymałam bonus 100% w kwocie 360zl.Stryyke nie chce wypłacić mi moich pieniędzy ponieważ stwierdzono że w grze pomaga mi mój chłopak.Zgodnie z regulaminem bonus przysluguje na jedna osobe/jedno domostwo/jeden adres IP.Moj chlopak rejestrowal sie ze swojego komputera a ja ze swojego.Nie mieszkamy razem wiec opcja jednego domostwa tez odpada.Nie wiem o co chodzi Waszej firmie.Chyba ze podpowiadanie co do typow jest juz zabronione wedlug was.Chcialam sobie zarobic kilka groszy i przez to korzystalam z jego typkow.Prosze o szybka pomoc bo to wyglada na samowole stryyke i kazdy moze miec zablokowana wyplate kto np korzysta z typow na tym forum ( rodzaj podpowiadania w typowaniu - absurd)
 
M 0

martagl

Użytkownik
STRYKKE ZLODZIEJE!
UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW. W regulaminie jest napisane, że jeżeli ktoś jest profesjonalistą możecie mu zabraćbonus!! To znaczy, że każdego będzie okradać jak będzie dobrze typowal?? i zabierać nie tylko bonus ale i cala kwotę uzbierną z uczciwe wypracownych typow !!!

koleżko schowaj sie, bo jakoś praca dla zlodziei nie wychodzi Ci na dobre. Stajesz sie jednym znich i krecisz krecisz, az sie zakrecisz
CHyba wsyscy widza jaka firma jest Stryyke i ten bonus 125% nadaje sie tylko do d.....!
???? precz z tej dziedziny cinkciarze. Omijajcie z daleka przecie jest tylu uczciwych bukow, ktorych poznaje się po tym , że nie okradaja Cię jak chesz wyplacic kwotę wypracowaną wieloma trafnymi typami
 
M 0

mardob

Użytkownik
Jesli chodzi o bonus to w czym zawinilam? Prosze mi podać gdzie leży mój błąd. Przglądam po raz któryś Ogólne Zasady Handlowe i nie widze żadnej sprzeczności z tym regulaminem cyt.

&quot;Bonus po wpłacie obowiązuje wyłącznie podczas pierwszej wpłaty na stryyke.de/com i będzie zrealizowany tylko dla jednej osoby, rodziny, adresu zamieszkania, adresu E-Mail, karty kredytowej i miejsc publicznych, gdzie z jednego komputera korzysta wielu użytkowników&quot;

Czy mamy tu do czynienia z sytuacja ze regulamin posiada &quot;przepisy martwe&quot; bo i tak rozwiązujecie sprawe na zasadzie uznaniowej ( &quot;jak nam sie spodoba to wyplacimy a jak nie to blokujemy&quot; ) W jakim celu sa tworzone takie przepisy skoro firma ktora je tworzy najwidoczniej nie stosuje sie do nich.

Mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie w sposob wlasciwy i nie ucierpi dobre imie Waszej firmy o ktore dbacie na tym forum.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
STRYKKE ZLODZIEJE!
UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW. W regulaminie jest napisane, że jeżeli ktoś jest profesjonalistą możecie mu zabraćbonus!! To znaczy, że każdego będzie okradać jak będzie dobrze typowal?? i zabierać nie tylko bonus ale i cala kwotę uzbierną z uczciwe wypracownych typow !!!

koleżko schowaj sie, bo jakoś praca dla zlodziei nie wychodzi Ci na dobre. Stajesz sie jednym znich i krecisz krecisz, az sie zakrecisz
CHyba wsyscy widza jaka firma jest Stryyke i ten bonus 125% nadaje sie tylko do d.....!
???? precz z tej dziedziny cinkciarze. Omijajcie z daleka przecie jest tylu uczciwych bukow, ktorych poznaje się po tym , że nie okradaja Cię jak chesz wyplacic kwotę wypracowaną wieloma trafnymi typami
Nie rzucaj słów o złodziejstwie człowieku. Całymi miesiącami stryyke tolerował różnego rodzaju praktyki stosowane przez tzw. &quot;ogrywaczy&quot; buków. Wiadomo było, że decyzja o wstrzymania kilku wypłat doprowadzi do ożywionej dyskusji.
Pozwól więc decydować mnie dla kogo pracuję i co mi wychodzi na zdrowie a innym użytkownikom forum na ocenę sytuacji.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jesli chodzi o bonus to w czym zawinilam? Prosze mi podać gdzie leży mój błąd. Przglądam po raz któryś Ogólne Zasady Handlowe i nie widze żadnej sprzeczności z tym regulaminem cyt.
&quot;Bonus po wpłacie obowiązuje wyłącznie podczas pierwszej wpłaty na stryyke.de/com i będzie zrealizowany tylko dla jednej osoby, rodziny, adresu zamieszkania, adresu E-Mail, karty kredytowej i miejsc publicznych, gdzie z jednego komputera korzysta wielu użytkowników&quot;
Czy mamy tu do czynienia z sytuacja ze regulamin posiada &quot;przepisy martwe&quot; bo i tak rozwiązujecie sprawe na zasadzie uznaniowej ( &quot;jak nam sie spodoba to wyplacimy a jak nie to blokujemy&quot; ) W jakim celu sa tworzone takie przepisy skoro firma ktora je tworzy najwidoczniej nie stosuje sie do nich.
Mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie w sposob wlasciwy i nie ucierpi dobre imie Waszej firmy o ktore dbacie na tym forum.
Dziwnym trafem w gronie protestujących znalazły się kobiety, zaczynające dopiero swoją przygodę z bukmacherką i wpłacające po 100 euro do walczącego o swoją pozycję małego, istniejącego od ponad roku buka, by dorobić sobie na grze parę groszy.
Zobaczymy jak sprawa się potoczy. Do tej pory wszyscy otrzymywali swoje środki (jedni czekali całkiem długo, inni trochę krócej ale otrzymywali). Teraz stryyke jest wyzywany od złodzieja, bo ktoś w firmie sprzeciwił się dalszemu tolerowaniu zakładania kont na babcie, wujków, siostry, braci czy jak w Twoim przypadku chłopaka. Jeśli więc polską rzeczywistością są wyżej opisane przypadki to z pewnością dyskusja będzie dzisiaj zaogniona.
Bodi przepraszam za brak edita w poprzednim poście.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam,
co masz na mysli pod pojeciem &quot;ogrywaczy&quot; bukow. ??
Parę postów wyżej zacytowałem jednego usera, który oficjalnie chwali się posiadaniem u innego buka kilku kont, pytając mnie później czy na stryyke też dostanie bonus. To mam więc na myśli.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
stryyke expert a jak wyglada sprawa mojej wyplaty podalem Ci moj loging na priv i nie dostalem odpowiedzi a nadal nie ma pieniedzy na koncie ani nawet potwierdzenia wyplaty na poczcie?
 
M 0

maxityper

Użytkownik
Parę postów wyżej zacytowałem jednego usera, który oficjalnie chwali się posiadaniem u innego buka kilku kont, pytając mnie później czy na stryyke też dostanie bonus. To mam więc na myśli.
to to nie nazwal bym ogrywaczy bukow tylko glupota;) bo to bedzie tylkoprowazic do tego ze albo bonusy beda blokowane dla polakow albo do zaostrzania warunkow;)
 
M 0

martagl

Użytkownik
A tutaj jakaś dyskryminacja się ujawnia...

Z pewnością firma poważniej by wyglądała jakby zlikwidowała bonus 125%, a nie używała go do celów okradania użytkowników jeżeli dobrze typują.

Tylko problem polega na tym, iż jeżeli ten bonus byłby zlikwidowany, nie mielibyście argumentów by zabrać wypracowane wygrane pod predekstem niespełniania warunków zapisanych w regulaminie bonusu :jezora::jezora::jezora:
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
stryyke expert a jak wyglada sprawa mojej wyplaty podalem Ci moj loging na priv i nie dostalem odpowiedzi a nadal nie ma pieniedzy na koncie ani nawet potwierdzenia wyplaty na poczcie?
Będzie dzisiaj załatwiona.
to to nie nazwal bym ogrywaczy bukow tylko glupota;) bo to bedzie tylkoprowazic do tego ze albo bonusy beda blokowane dla polakow albo do zaostrzania warunkow;)
Są takie plany tzw. góry by to zrobić na co ja się nie zgadzam. Akcja bonusowa od 1 maja będzie jednak zaostrzona to już fakt
A tutaj jakaś dyskryminacja się ujawnia...
Z pewnością firma poważniej by wyglądała jakby zlikwidowała bonus 125%, a nie używała go do celów okradania użytkowników jeżeli dobrze typują.
Tylko problem polega na tym, iż jeżeli ten bonus byłby zlikwidowany, nie mielibyście argumentów by zabrać wypracowane wygrane pod predekstem niespełniania warunków zapisanych w regulaminie bonusu :jezora::jezora::jezora:
Kto dwa razy kasuje bonus wie na co się naraża. Nie chodzi o dyskryminację. Bonus w następnym wydaniu nie będzie w ogóle dopisywany automatycznie. Nie ma znaczenia czy to jest 125%, 100% czy tylko 50%. Znakomita większość graczy otrzymała swoje wygrane. Przypadki z ostatnich dni, o których będziemy tu dzisiaj i jeszcze pewnie jakiś czas dyskutować, również Twój są sygnałem, że nadchodzą zmiany. Jeśli znajdziecie grono zwolenników na tym bądź innym forum podejmę rękawicę. Nie pozwolę sobie jednak na obrażanie mojej osoby z powodu wykonywanego stanowiska czyli w tym przypadku pracy dla firmy bukmacherskiej.
Bonus 125 % został już tylko w temacie, teraz jest 100% a co będzie dalej zobaczymy.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Żeby mówic o zaostrzaniu, to bukmacher musi mieć jakąś renomę na rynku, a umówmy sie stryyke takowej nie posiada. Na szczęscie na rynku jest tyle innych, uznanych bukmacherów że każdy może skorzystać z innego jeśli ma wpłacać swoje srodki i mieć z tego jeszcze same problemy.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Żeby mówic o zaostrzaniu, to bukmacher musi mieć jakąś renomę na rynku, a umówmy sie stryyke takowej nie posiada. Na szczęscie na rynku jest tyle innych, uznanych bukmacherów że każdy może skorzystać z innego jeśli ma wpłacać swoje srodki i mieć z tego jeszcze same problemy.
Renomę buduje się latami i nie na bazie akcji bonusowych. Stryyke jej nie ma z wielu powodów niezależnych ode mnie. Więc nie musimy się nawet specjalnie umawiać bo jakiego rodzaju są to problemy każdy może sam ocenić. Przed stryyke długa droga. Nie zgodzę się jednak, że zaostrzenia są zarezerwowane dla buków z renomą. To działania zapobiegawcze, które najczęściej najpierw wprowadzają wielkie marki, gdyż gra u nich najwięcej osób i najszybciej coś takiego wykrywają.

Nie mogę się też oczywiście zgodzić z tym, że stryyke generalnie robi problemy (to że wypłaty trwają tak długo to zupełnie inna sprawa)

Stryyke wczoraj odmówił wypłaty kilku osobom, które skasowały bonus więcej niż jeden raz. Dlaczego podczas wypłaty? Ponieważ podczas wypłaty właśnie najczęściej takie rzeczy wychodzą.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Renomę buduje się latami i nie na bazie akcji bonusowych. Stryyke jej nie ma z wielu powodów niezależnych ode mnie. Więc nie musimy się nawet specjalnie umawiać bo jakiego rodzaju są to problemy każdy może sam ocenić. Przed stryyke długa droga. Nie zgodzę się jednak, że zaostrzenia są zarezerwowane dla buków z renomą. To działania zapobiegawcze, które najczęściej najpierw wprowadzają wielkie marki, gdyż gra u nich najwięcej osób i najszybciej coś takiego wykrywają.
Nie mogę się też oczywiście zgodzić z tym, że stryyke generalnie robi problemy (to że wypłaty trwają tak długo to zupełnie inna sprawa)
Stryyke wczoraj odmówił wypłaty kilku osobom, które skasowały bonus więcej niż jeden raz. Dlaczego podczas wypłaty? Ponieważ podczas wypłaty właśnie najczęściej takie rzeczy wychodzą.
Ja osobiście do stryyke nie wpłacałem i nie mam zamiaru, szczególnie po takich opiniach userów. Ale wiem tylko jedno - jeśli mały bukmacher chce dogonić znane marki na rynku to musi się od nich 10 razy bardziej starać, spowolnione wypłaty i zaostrzanie kampanii bonusowych na pewno w tym nie pomogą.
 
Do góry Bottom