>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bwin - Zgarnij 100zł bonusu!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie do końca...
Czasami dają jakieś drobne w postaci 50% lub 100% do 40 zł.
Czasami też dają bonus na urodziny w podobnej postaci.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
&quot;Przez wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych wyłącznie w Bwin
Mamy taka sytuacje. Po dopisani mi bonusa mam 300 zł. (200 wpłaconego + 100 BONUSU). Udało mi sie obrocic wpłaconą kwotą ale nie chce obracac bonusu. I teraz wypłacą mi wszystkie pieniądze z konta - 100 zl ? Problem jest jeszcze wiekszy gdy pozostało mi na koncie na koncie 232 zł i nie wiem ile z tego jest z bonusu ile z wpłaty. Jezeli po prostu zaczne stawiac to najpierw obracam wpłate ?
Będe dozgonnie za odpowiedz ( nie głosowalem jeszcze na moda roku XDD)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Odpowiedź jest prosta...
Spróbuj zlecić wypłatę a będziesz wiedział ile możesz wypłacić a ile nie ponieważ są to środki bonusowe.
Poniżej screen.

Jakbyś nie napisał ostatniego zdania to też bym tak samo Ci odpisał...
 
T 0

tza

Użytkownik
Witam!
Od nie dawna zainteresowałem się zakładami bukmacherskimi, jako bukmachera wybrałem BWIN i mam pytanko, słyszałem że podczas pierwszej wpłaty na konto w wysokości 40pln, dostaje sie bonusowe 40pln, czy taka promocja jeszcze istnieje, a jesli tak to po jakim czasie otrzymuje sie te bonusowe pieniądze?
Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania, z góry dziekuje!
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wczoraj dostalem maila z tym promo wiec jak najbardziej aktualne. Z tego co pamietam bonus dopisza Ci gdy napiszesz do supportu. ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest taka promocja i jest to bonus przyjaźni. Znajomy Tobie wysyła e-mail z poleceniem bwin i z tego linka sie rejestrujesz. Wg mnie dużo lepszym bonusem jest ten, opisywany w 1 poście tego tematu.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
czyli w 50% spraw jasan,
wplacam 200 zł&gt;dostaję 100 zł
w sumię 300 zł
obracam depozyt 1x200*1,01(np. na live)
obracam bonus 3x100*1.01 (np. live) i wybieram kase?
 
typer82 0

typer82

Użytkownik
Bonusy w bwinie
Witam. Mam założone konto na bwinie, lecz nie mam jeszcze wpłaconych żadnych pieniędzy. Chcę wpłacic 40 zł poprzez paysafecard, i mam pytanko czy mogę dostac jakiś bonus, jeśli tak to jak ?? ????
Mad/ Zanim założysz temat sprawdź czy podobnego juz przypadkiem nie ma i czy nie ma w nim odpowiedzi na oczekiwane pytanie
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
W betwinie występuje bonus od pierwszej wpłaty 50%. Zawaliłeś bo jakbyś się zarejestrował z kogoś polecenia dostał byś bonus 45zł przy pierwszej wpłacie i ta osoba również by otrzymała bonus.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Witam. Mam założone konto na bwinie, lecz nie mam jeszcze wpłaconych żadnych pieniędzy. Chcę wpłacic 40 zł poprzez paysafecard, i mam pytanko czy mogę dostac jakiś bonus, jeśli tak to jak ?? ????
Zależy kiedy zakładałeś konto , bo na uzyskanie bonus 50% jest ograniczona liczba dni od założenia konta , ale chyba 7.Jak założyłeś wcześniej to możesz nie otrzymać bonusika:?
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
wplacilem kase,jestem zajestrowany,ale jak chce ogladac na zywo mecz to zawsze pokazuje blad polaczenia z serwerem.Czy u was jest tak samo?
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Witam!

Od nie dawna zainteresowałem się zakładami bukmacherskimi, jako bukmachera wybrałem BWIN i mam pytanko, słyszałem że podczas pierwszej wpłaty na konto w wysokości 40pln, dostaje sie bonusowe 40pln, czy taka promocja jeszcze istnieje, a jesli tak to po jakim czasie otrzymuje sie te bonusowe pieniądze?

Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania, z góry dziekuje!

wiem ze stary posta ale tez chcialbym sie tego dowiedziec
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wiem ze stary posta ale tez chcialbym sie tego dowiedziec
To jest promocja za poleconego gracza. Gdzieś na stronie Bwin jest o tej &quot;promocji&quot; napisane, musisz sobie poszukać. Wg mnie ten bonus się nie opłaca (za poleconego)
 
Do góry Bottom