>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin - Zgarnij 100zł bonusu!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie do końca...
Czasami dają jakieś drobne w postaci 50% lub 100% do 40 zł.
Czasami też dają bonus na urodziny w podobnej postaci.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
&quot;Przez wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych wyłącznie w Bwin
Mamy taka sytuacje. Po dopisani mi bonusa mam 300 zł. (200 wpłaconego + 100 BONUSU). Udało mi sie obrocic wpłaconą kwotą ale nie chce obracac bonusu. I teraz wypłacą mi wszystkie pieniądze z konta - 100 zl ? Problem jest jeszcze wiekszy gdy pozostało mi na koncie na koncie 232 zł i nie wiem ile z tego jest z bonusu ile z wpłaty. Jezeli po prostu zaczne stawiac to najpierw obracam wpłate ?
Będe dozgonnie za odpowiedz ( nie głosowalem jeszcze na moda roku XDD)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Odpowiedź jest prosta...
Spróbuj zlecić wypłatę a będziesz wiedział ile możesz wypłacić a ile nie ponieważ są to środki bonusowe.
Poniżej screen.

Jakbyś nie napisał ostatniego zdania to też bym tak samo Ci odpisał...
 
T 0

tza

Użytkownik
Witam!
Od nie dawna zainteresowałem się zakładami bukmacherskimi, jako bukmachera wybrałem BWIN i mam pytanko, słyszałem że podczas pierwszej wpłaty na konto w wysokości 40pln, dostaje sie bonusowe 40pln, czy taka promocja jeszcze istnieje, a jesli tak to po jakim czasie otrzymuje sie te bonusowe pieniądze?
Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania, z góry dziekuje!
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wczoraj dostalem maila z tym promo wiec jak najbardziej aktualne. Z tego co pamietam bonus dopisza Ci gdy napiszesz do supportu. ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest taka promocja i jest to bonus przyjaźni. Znajomy Tobie wysyła e-mail z poleceniem bwin i z tego linka sie rejestrujesz. Wg mnie dużo lepszym bonusem jest ten, opisywany w 1 poście tego tematu.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
czyli w 50% spraw jasan,
wplacam 200 zł&gt;dostaję 100 zł
w sumię 300 zł
obracam depozyt 1x200*1,01(np. na live)
obracam bonus 3x100*1.01 (np. live) i wybieram kase?
 
typer82 0

typer82

Użytkownik
Bonusy w bwinie
Witam. Mam założone konto na bwinie, lecz nie mam jeszcze wpłaconych żadnych pieniędzy. Chcę wpłacic 40 zł poprzez paysafecard, i mam pytanko czy mogę dostac jakiś bonus, jeśli tak to jak ?? ????
Mad/ Zanim założysz temat sprawdź czy podobnego juz przypadkiem nie ma i czy nie ma w nim odpowiedzi na oczekiwane pytanie
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
W betwinie występuje bonus od pierwszej wpłaty 50%. Zawaliłeś bo jakbyś się zarejestrował z kogoś polecenia dostał byś bonus 45zł przy pierwszej wpłacie i ta osoba również by otrzymała bonus.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Witam. Mam założone konto na bwinie, lecz nie mam jeszcze wpłaconych żadnych pieniędzy. Chcę wpłacic 40 zł poprzez paysafecard, i mam pytanko czy mogę dostac jakiś bonus, jeśli tak to jak ?? ????
Zależy kiedy zakładałeś konto , bo na uzyskanie bonus 50% jest ograniczona liczba dni od założenia konta , ale chyba 7.Jak założyłeś wcześniej to możesz nie otrzymać bonusika:?
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
wplacilem kase,jestem zajestrowany,ale jak chce ogladac na zywo mecz to zawsze pokazuje blad polaczenia z serwerem.Czy u was jest tak samo?
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Witam!

Od nie dawna zainteresowałem się zakładami bukmacherskimi, jako bukmachera wybrałem BWIN i mam pytanko, słyszałem że podczas pierwszej wpłaty na konto w wysokości 40pln, dostaje sie bonusowe 40pln, czy taka promocja jeszcze istnieje, a jesli tak to po jakim czasie otrzymuje sie te bonusowe pieniądze?

Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania, z góry dziekuje!

wiem ze stary posta ale tez chcialbym sie tego dowiedziec
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wiem ze stary posta ale tez chcialbym sie tego dowiedziec
To jest promocja za poleconego gracza. Gdzieś na stronie Bwin jest o tej &quot;promocji&quot; napisane, musisz sobie poszukać. Wg mnie ten bonus się nie opłaca (za poleconego)
 
Do góry Bottom