>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam, na maila przyszła mi wiadomość o bonusie 50% do 40zł. Mam pytanie, bo w regulaminie bonusu nie ma takiej informacji. Czy można wpłacić za pomocą paysafecard i dostanę ten bonus?
 
O 0

orphano

Użytkownik
Witam. Chciałem skorzystać z bonusu przy rejestracji. Buk przedłużył tą promocje czyli link z forum nadal aktualny?
 
M 0

matshadow

Użytkownik
Niech mi ktoś wytłumaczy, jakim cudem miałem 30 zł na bonusowym, postawiłem zakład za 40 live, wszedł, patrzę, a tam dalej te 30 zł na bonusowym? Skąd wiedzieć ile zostało do obrotu? Na początku miałem 75 na bonusowym, więc niech mi też ktoś wytłumaczy, kiedy oni do obrotu liczą, a kiedy nie, bo jakimś cudem z tych 75 do 30 zszedłem, ale z 30 do 0 już nie...
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Witam.
Małe pytanko, czytałem wcześniej, że można bonus obracać po kursie 1,01 i po obrocie wypłacić całą sumę, czy nadal jest to aktualne?
Wpłacam sobie jakieś 70zł, dostaję bonus 100zł, mając 170zł gram ciągle za całość live po kursach 1,01 i jeśli zagram za 770zł(1 x wpłata + 7 x bonus 100zł) to już mogę wypłacić?
To już było i mam nadzieje że wciąż jest aktualne, bo szkoda żeby człowieka takie coś ominęło;)
Pozdrawiam
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
A mam jeszcze jedno pytanie. Jest coś takiego jak bonus przyjaźni. Jeśli kumpel zaloguje się z tego linka co mu wyślę, to czy jest szansa że także otrzyma bonus 150%? Czy nie jest to możliwe?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zalecam wcześniej napisać do supportu, abyś nie był rozczarowany. Były historie, że userowi dopisali bonus po napisaniu wyjaśnień. Ostatnio ktoś jednak pisał, że nie otrzymał bonusu po wpłaceniu i otrzymał odp. negatywną z supportu.
 
K 0

klose30

Użytkownik
bwin poprosil mnie o podanie adresu skad dowiedzialem sie o promocji podalem ta strone.moze glupie pyt ale czy bwin zaakceptuje to zrodlo??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom