>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witajcie, wpłaciłem, dostałem bonus natychmiast, zrobiłem wymagany obrót, a nawet go przekroczyłem, 7x bonus i 1x depozyt tak? i przy wypłacie widnieje że nie moge wypłacić całej sumy, bo nadal mam pieniadze bonusowe, miał ktoś tak już? o co chodzi? No chyba że wprowadzili minimalny kurs nie informując nigdzie?!
Może dostałeś jakiś następny bonus i nawet o tym nie wiedziałeś? Moze nie policzyli Ci jakiegoś kursu (lub kupon). Najlepiej nie pytaj Nas, tylko pytaj w Bwinie. My mozemy tylko gdybać... A i tak Bwin podchodzi do kazdego klienta indywidualnie, jednemu policzą tak drugiemu tak, jednemu robią problem przy wypłacie a innemu nie. Taki chimeryczny buk z tego co zdążyłem poczytać, nie traktują na równi klientów
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem sobie 40 PLN razem z bonusem mam 100 PLN. Stawiam 40, wygrywam i to oznacza że obróciłem już raz kwotę depozytu i mogę wypłacić. I tu moje pytanie, mogę wypłacić tylko to 40, czy także to co wygrałem?
Edit: Nie było pytania, sprawdziłem, minimalna wypłata 120 PLN, ale w dziale wypłaty wszystko jest piękne opisane jak w B365 ile mogę wypłacić, a ile pieniędzy to bonus.
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Pojawiła mi się informacja o bonusie 100% aż do 80zł. I teraz czy jeżeli wpłacę 80zł na konto a bonus zostanie przyznany automatycznie to czy po chwili będe mógł wypłacić te 80zł którę wpłaciłem ? Chodzi o to żeby nic nie stracić a obracać tylko bonusem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Minimalna wypłata to 120 więc o tym możesz zapomnieć.
Depozyt trzeba obrócić raz, bonus natomiast 6 razy jak dobrze pamiętam. Wszystko po kursach @1,01 można.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Pojawiła mi się informacja o bonusie 100% aż do 80zł. I teraz czy jeżeli wpłacę 80zł na konto a bonus zostanie przyznany automatycznie to czy po chwili będe mógł wypłacić te 80zł którę wpłaciłem ? Chodzi o to żeby nic nie stracić a obracać tylko bonusem.
Wpłacasz 80, dostajesz 80 czyli razem masz 160 na koncie. Grasz sobie za 80 zl i w razie wpadki nic nie tracisz bo najpierw zabiera ci siano bonusowe... Tak jak kolega wyżej napisał możesz grać na żywo po kursach @1.01
 
E 0

em_dzej

Użytkownik
dzisiaj się zarejestrowałem... jak mogę otrzymać bonus do 80zł o którym piszecie ? nie znam strony bwin proszę o podpowieź
 
R 0

rudyrydz

Użytkownik
Minęło 10 dni od momentu rejestracji na bwin.
Nic do tej pory nie wpłaciłem.

Czy otrzymam jakiś bonus w momencie pierwszej wpłaty,
czy definitywnie spóźniłem się i nie mam szans na załapanie się w tej promocji?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak...
Jeśli oczywiście rejestrowałeś się z linku promocyjnego. Jeśli nie, przed wpłatą wyjaśnij to z supportem i po odpowiedzi dokonaj wpłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rudyrydz

Użytkownik
Mam już jasną sytuację.

Odpowiedź:
Z przykrością informujemy, że z bonusu rejestracyjnego mogą skorzystać jedynie użytkownicy,
którzy zarejestrowali się przez specjalny link i zaakceptowali warunki udziału w promocji,
przed dokonaniem rejestracji w bwin.
Dodatkowo nie dokonał Pan wpłaty w wyznaczonym w warunkach promocji terminie,
by móc wziąć udział w promocji.

 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
4. Wyślij e-mail na adres [email protected] z tytułem &quot;koszulka Bwin&quot;, w treści wpisując swój login z Bwin i forum, date założenia konta + kwotę wpłaty. Weźmiesz udział w losowaniu unikalnej koszulki. Wyniki podamy w tym temacie 1 grudnia.
Marcin, to jak z tym losowaniem sprawy stoją ?
 
naix 344

naix

Użytkownik
Czyli jeżeli miałem już rok temu założone konto ale nigdy nie robiłem wpłaty to nie mogę skorzystać z promocji depo *150% ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy z jakiego linku się rejestrowałeś. Jak się logujesz i nie masz informacji o dostępnym bonusie to najlepiej napisz do supportu z zapytaniem.
 
amf 20

amf

Użytkownik
Siemanko. Moge to obracac normlanie grajac kupony po 10-30zl?, nie musze caly czas obracac cala kwota bonusu? Jezeli wplacilem 120 , teraz mam 220 z bonusem, to jak zjade do 120 to moge to wyplacic?
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Witam, zamierzam skorzystać z promocji i chciałbym prosić kogoś o sprawdzenie mojej wiedzy czy dobrze rozumuje ????
zakładam konto z jakiegoś specjalnego linka do promocji(gdzie taki jest?) nstepnie wpłacam im 70zł i dostaje 100zł czyli mam 170(70zł +150% czyli 100zł bo tyle jest maksymalnie) potem robię obrót kwota 770zł (kwota wpłaty + 7*bonus) i gram to po dowolnym kursie dowolnymi sumami na kuponie(np 77 razy po 10zł, 770razy po 1zł) następnie po obrocie jak mam co najmniej 120zł mogę wypłacić pieniądze.
Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC moze jeszcze trzeba aktywować ta usługę po rejestracji konta czy sama się włącza ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobrze rozumiesz.
Promocyjny link w pierwszym poście. (wcześniej najlepiej wyczyścić ciasteczka)
Bonus pojawi się automatycznie zaraz po dokonaniu wpłaty.
Minimalna stawka na kupon to 2 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom