>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witajcie, wpłaciłem, dostałem bonus natychmiast, zrobiłem wymagany obrót, a nawet go przekroczyłem, 7x bonus i 1x depozyt tak? i przy wypłacie widnieje że nie moge wypłacić całej sumy, bo nadal mam pieniadze bonusowe, miał ktoś tak już? o co chodzi? No chyba że wprowadzili minimalny kurs nie informując nigdzie?!
Może dostałeś jakiś następny bonus i nawet o tym nie wiedziałeś? Moze nie policzyli Ci jakiegoś kursu (lub kupon). Najlepiej nie pytaj Nas, tylko pytaj w Bwinie. My mozemy tylko gdybać... A i tak Bwin podchodzi do kazdego klienta indywidualnie, jednemu policzą tak drugiemu tak, jednemu robią problem przy wypłacie a innemu nie. Taki chimeryczny buk z tego co zdążyłem poczytać, nie traktują na równi klientów
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłaciłem sobie 40 PLN razem z bonusem mam 100 PLN. Stawiam 40, wygrywam i to oznacza że obróciłem już raz kwotę depozytu i mogę wypłacić. I tu moje pytanie, mogę wypłacić tylko to 40, czy także to co wygrałem?
Edit: Nie było pytania, sprawdziłem, minimalna wypłata 120 PLN, ale w dziale wypłaty wszystko jest piękne opisane jak w B365 ile mogę wypłacić, a ile pieniędzy to bonus.
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Pojawiła mi się informacja o bonusie 100% aż do 80zł. I teraz czy jeżeli wpłacę 80zł na konto a bonus zostanie przyznany automatycznie to czy po chwili będe mógł wypłacić te 80zł którę wpłaciłem ? Chodzi o to żeby nic nie stracić a obracać tylko bonusem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Minimalna wypłata to 120 więc o tym możesz zapomnieć.
Depozyt trzeba obrócić raz, bonus natomiast 6 razy jak dobrze pamiętam. Wszystko po kursach @1,01 można.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Pojawiła mi się informacja o bonusie 100% aż do 80zł. I teraz czy jeżeli wpłacę 80zł na konto a bonus zostanie przyznany automatycznie to czy po chwili będe mógł wypłacić te 80zł którę wpłaciłem ? Chodzi o to żeby nic nie stracić a obracać tylko bonusem.
Wpłacasz 80, dostajesz 80 czyli razem masz 160 na koncie. Grasz sobie za 80 zl i w razie wpadki nic nie tracisz bo najpierw zabiera ci siano bonusowe... Tak jak kolega wyżej napisał możesz grać na żywo po kursach @1.01
 
E 0

em_dzej

Użytkownik
dzisiaj się zarejestrowałem... jak mogę otrzymać bonus do 80zł o którym piszecie ? nie znam strony bwin proszę o podpowieź
 
R 0

rudyrydz

Użytkownik
Minęło 10 dni od momentu rejestracji na bwin.
Nic do tej pory nie wpłaciłem.

Czy otrzymam jakiś bonus w momencie pierwszej wpłaty,
czy definitywnie spóźniłem się i nie mam szans na załapanie się w tej promocji?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak...
Jeśli oczywiście rejestrowałeś się z linku promocyjnego. Jeśli nie, przed wpłatą wyjaśnij to z supportem i po odpowiedzi dokonaj wpłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rudyrydz

Użytkownik
Mam już jasną sytuację.

Odpowiedź:
Z przykrością informujemy, że z bonusu rejestracyjnego mogą skorzystać jedynie użytkownicy,
którzy zarejestrowali się przez specjalny link i zaakceptowali warunki udziału w promocji,
przed dokonaniem rejestracji w bwin.
Dodatkowo nie dokonał Pan wpłaty w wyznaczonym w warunkach promocji terminie,
by móc wziąć udział w promocji.

 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
4. Wyślij e-mail na adres [email protected] z tytułem &quot;koszulka Bwin&quot;, w treści wpisując swój login z Bwin i forum, date założenia konta + kwotę wpłaty. Weźmiesz udział w losowaniu unikalnej koszulki. Wyniki podamy w tym temacie 1 grudnia.
Marcin, to jak z tym losowaniem sprawy stoją ?
 
naix 344

naix

Użytkownik
Czyli jeżeli miałem już rok temu założone konto ale nigdy nie robiłem wpłaty to nie mogę skorzystać z promocji depo *150% ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy z jakiego linku się rejestrowałeś. Jak się logujesz i nie masz informacji o dostępnym bonusie to najlepiej napisz do supportu z zapytaniem.
 
amf 20

amf

Użytkownik
Siemanko. Moge to obracac normlanie grajac kupony po 10-30zl?, nie musze caly czas obracac cala kwota bonusu? Jezeli wplacilem 120 , teraz mam 220 z bonusem, to jak zjade do 120 to moge to wyplacic?
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Witam, zamierzam skorzystać z promocji i chciałbym prosić kogoś o sprawdzenie mojej wiedzy czy dobrze rozumuje ????
zakładam konto z jakiegoś specjalnego linka do promocji(gdzie taki jest?) nstepnie wpłacam im 70zł i dostaje 100zł czyli mam 170(70zł +150% czyli 100zł bo tyle jest maksymalnie) potem robię obrót kwota 770zł (kwota wpłaty + 7*bonus) i gram to po dowolnym kursie dowolnymi sumami na kuponie(np 77 razy po 10zł, 770razy po 1zł) następnie po obrocie jak mam co najmniej 120zł mogę wypłacić pieniądze.
Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC moze jeszcze trzeba aktywować ta usługę po rejestracji konta czy sama się włącza ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobrze rozumiesz.
Promocyjny link w pierwszym poście. (wcześniej najlepiej wyczyścić ciasteczka)
Bonus pojawi się automatycznie zaraz po dokonaniu wpłaty.
Minimalna stawka na kupon to 2 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom