>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Jeżeli masz pytanie, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Pomoc online dostępna jest przez całą dobę.
Telefon

00350 200 79277 (od pon. do pt. w godz. od 10:00 do 18:00, sob./niedz. od 12.00 do 16.00)

Zaraz się zdenerwuję i zacznę grać za te wpłacone 70zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a jaki problem wpłacić kasę i wypłacić wszystko?
Jak patrzymy na to tak, to co za problem obrócić bonus i wypłacić całość. Poza tym z tego co wiem wpłacona kasa i tak musi zostać min. raz obrócona. (przynajmniej tak ma większość firm).
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dzisiaj bonus dodany, a warto zaznaczyć, że w sobote zacząłem grać za depozyt bo straciłem cierpliwość.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moja znajoma ma 244zł, ma napisane,ze podjąć może 244zł... zrobiła to i odsyłają jej ciągle zaś pieniadze na konto :/ nie rozumiem tego. Ogólnie nie zbyt ciekawy bukmacher z wygórowanym progiem... najlepszy dla mnie jest Tobeti bet365.
 
goldberger 0

goldberger

Użytkownik
nie mam żadnych zastrzeżeń.
założyłem konto..natychmiast wpłaciłem 70zł..w ciągu 6 następnych godzin na spokojnie obróciłem te 8 razy [7bonus 1depozyt]..otrzymałem ładną sumkę 200zł..szybko przesłałem skany dowodu..i poprosiłem o wypłatę środków..na drugi dzień wszystko zaakceptowali i pieniążki już idą na konto.
jak najbardziej polecam promocję.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szkoda ze juz wiecej takich nie ma bez ryzyka ???? ,a pytanie kiedy beda wyniki kto wygral koszulke eurobasker i w betclicu te z tymi zakladami oraz z juventusu?
bez ryzyka jest jeszcze w Unibet (do 100 PLN) i poniekąd w William Hill do 25 Euro.
Jeszcze w Betclic 200PLN, ale chyba arderus go wykorzystał.
Wyniki losowania będą znane we poniedziałek lub wtorek, czekam na odp. z bwin
Promocja z koszulką Juventusu trwa do końca listopada.
 
daandi 1

daandi

Użytkownik
jesli usunałem konto na Bwin już dawno, dawno temu... bonusa żadnego nigdy na Bwin nie wykorzystalem to moge zarejestrowac sie ponownie i wykorzystac bonu$$ ;&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Myślę, że możesz się zarejestrować (o ile system Cię przepuści, bo w niektórych firmach wyskakuje informacja, że takie dane są już w systemie).
Najlepiej napisz do supportu z zapytaniem.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Dodatkowo każdy kto zarejestruje się w październiku i listopadzie z promocyjnego linku, wpłacić minimum 40pln, ma szansę wygrać oficjalną koszulkę Eurobasket 2011!! Koszulka bardzo ładna, super się nosi.
Wyniki losowania będą znane we poniedziałek lub wtorek, czekam na odp. z bwin
Promocja z koszulką Juventusu trwa do końca listopada.
Oderka to jak to jest z tą bwinową koszulką ? Przed chwilą założyłem konto i wpłaciłem depozyt, to jeszcze mam szanse na ten gadżet czy już raczej po ptokach ? Bądź co bądź jeszcze trwa listopad :cool:. Pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przepraszam najmocniej. Promocja z koszulą Eurobasket dotyczy 2 miesięcy: październik i listopad, a nie tylko w październiku.
Można więc rejestrować się i zapisać do promocji.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Ok, nie ma problemu Marcin. Mejl też już poszedł, a nóż się poszczęści... Mogę tylko dodać dla niezdecydowanych że wpłata wraz z dopisanym bonusem zaksięgowana w iście ekspresowym tempie. Nic tylko grać i wygrywać ????
 
P 0

pavluchenko

Użytkownik
Witajcie, wpłaciłem, dostałem bonus natychmiast, zrobiłem wymagany obrót, a nawet go przekroczyłem, 7x bonus i 1x depozyt tak? i przy wypłacie widnieje że nie moge wypłacić całej sumy, bo nadal mam pieniadze bonusowe, miał ktoś tak już? o co chodzi? No chyba że wprowadzili minimalny kurs nie informując nigdzie?!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom