>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bwin: 150% do 25euro czeka na Ciebie + oficjalna koszulka EuroBasket 2011!

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A kto Ci w ogóle powiedział ze trzeba grać za max bonusu? Można za ile się chce, bynajmniej na Bwin. Z tego co wiem obrót jest chyba siedmiokrotny ale po minimalnym kursie - chyba ze coś się zmieniło.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie kumam do końca ale powiem tak:
Wpłaciłeś, dostałeś bonus i on jest już Twój. Przegrałeś to przegrałeś, wygrywasz to to jest już Twoja kasa.
Jeśli chodzi Ci o obrót to już sprawdziłem - siedmiokrotnie kwotę bonusu po chociażby kursie 1,01 i raz depozyt.
Zrozumiałe all? :p
 
autoagresywny 0

autoagresywny

Użytkownik
No więc właśnie ;d bonus był 75. miałem nim obrócić 7 razy ale za 3 razem wtopka, więc teoretycznie bonus się zwinął. Więc teraz chyba nie musze kolejnych zakładów za 75zł żeby móc wypłacić całość?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Autoagresywny wejdź w zakładkę wypłata i tam masz napisane ile masz prawdziwych pieniędzy a ile masz w bonusie. Jeśli całość twoich środków to &quot;prawdziwe pieniądze&quot; to możesz je wypłacać, tylko musisz mieć minimum 120zł. Jeśli masz mniej to musisz dograć do 120zł. Ewentualnie dopłacić brakującą kwotę (niestety minimum 40zł) i obrócić to po minimalnym kursie, wtedy mniej ryzykujesz.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Spytam tak, wiecie jak jest z tym bonusem przyjaźni... mój znajomy gra z mojego polecenie na bank lekko już postawił ponad z 200zł... a ja jak nie miałem bonusu tak nie mam ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Spytam tak, wiecie jak jest z tym bonusem przyjaźni... mój znajomy gra z mojego polecenie na bank lekko już postawił ponad z 200zł... a ja jak nie miałem bonusu tak nie mam ;)
Wszystko jest ujęte w regulaminie tego bonusu:
§5 Warunki otrzymania premii

  1. Werbujący

    Zapraszający za każdego nowego klienta (patrz definicja w §4), któremu polecił stronę otrzymuje premię w wysokości 40 PLN, jeżeli nowy klient wniesie jeden lub kilka zakładów sportowych w wysokości 280 PLN. Przyznany bonus zapisywany jest na konto użytkownika w przeciągu 36 godzin po spełnieniu przez nowego klienta wszystkich warunków wymaganych do otrzymania premii (patrz §4, definicja &quot;nowego klienta&quot;).
  2. Nowy klient

    Nowy klient otrzymuje bonus sign-up (rejestracyjny) w wysokości 40 PLN na swój pierwszy depozyt, który musi wynosić przynajmniej 40 PLN. Jeśli wpłata jest niższa niż 40 PLN, bonus traci ważność. Taki bonus sign-up przysługuje nowemu klientowi tylko jeden raz i klient nie jest uprawniony do otrzymania innych ewentualnych bonusów sign-up.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie mogę wypłacić pieniędzy, trochę ugrałem...mogę wypłacić 240zł...chce to zrobić a nie mogę już drugi raz wracają mi pieniądze na konto gry, a teraz w ogole nie moge wejsc w zakladke wypłata!
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
dobrze rozumiem ? jeśli dajmy na to wpłacę 100zł (dostanę 100zł bonusu), obrócę powiedzmy 4x te 100zł bonusowe a za 5 zakład będzie przegrany to wtedy już tego 100zł z konta głównego (które wpłacałem) nie muszę raz obracać ?
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Panowie jeszcze jedno pytanie mam. Jeśli wpłacę 70zł i zagram za 70zł, czyli za kwotę depozytu mam odblokowany bonus. I czy mogę już w tej chwili wypłacić środki depozytu, a bonus tylko zostawić na koncie?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Ale wy macie problemy... Jest to jedyna promocja chyba, w której nic nie ryzykujemy. Wpłacamy 80 zł i mamy na koncie 180. Gramy sobie za 100 zł cały czas i w razie niepowodzenia te 80 zł można bez problemu wypłacić ;]
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Support coś się ociąga. Przez przypadek nie zarejestrowałem się z linka tutaj zamieszczonego. Ale od razu po wpłacie wczoraj o 16 wysłałem im maila z prośbą o taki bonus. Dopiero dzisiaj dostałem info, że prośba została przyjęta a do tej pory nie rozpatrzyli tej prośby. Miał ktoś podobną sytuację, i ile to trwało mniej więcej?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Napisz do nich jeszcze raz, bo czasami biuro baw się ociąga bądź zapomina a jutro w południe powinieneś mieć przynajmniej odpowiedź ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Prośba o bonus wysłana w czwartek o 16, w piątek o 12 dostałem info i tym, że przesłali do odpowiedniego działu, do tej pory nic nie wiem, a kasa leży bezczynnie. Bwin moim zdaniem na minus z supportem, chyba że to u nich normalne załatwiać sprawę 2 dni.
Edit: Jak ja mam się do nich dobić, skoro nie potrafią odpisać do tej pory, innej drogi oprócz telefonicznej nie ma..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom