>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie przyszła informacja, że rzadko odwiedzam stronę bet365 więc zapraszają mnie i dają 100% od depozytu do 200 zł. Przyjemny bonus, choć spory obrót bo 1200 zł.
 
K 0

krasnynt

Użytkownik
Panowie a ja mam tego typu zagadkę..
Podam przykład bo tak będzie łatwiej - wczorajszy finał tenisowy w Rzymie (Nadal vs Djokovic), dajmy na to, że przed meczem stawiam na Djokovica po kursie 2,75. Djoko wygrywa pierwszego seta i w tym momencie kurs na Nadala wzrasta do 2,37. Łapię tak zwanego sure-beta, niezależnie od tego który zawodnik wygra ja kończę z zyskiem. Dodatkowo mam podwójny obrót, bo postawiłem dwie kwoty na ten sam mecz.
Czy próbował ktoś tak grać i wie z doświadczenia, że jest to zgodne z regulaminem bonusu?
Chce się upewnić, bo koledzy z akademika stawiali na przeciwstawne zdarzenia ale przed rozpoczęciem meczu - kursy po 1,85. Wychodzili z minimalną stratą ale obrót rósł dosyć szybko;) Im bonus cofnięto. Też dziwne bo nie wszystkim:p
 
V 8

vengo

Użytkownik
Grałem tak tysiące razy (bez przesady) i żadnego problemu.
BET365 to niestety najlepszy bukmacher ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mnie przyszła informacja, że rzadko odwiedzam stronę bet365 więc zapraszają mnie i dają 100% od depozytu do 200 zł. Przyjemny bonus, choć spory obrót bo 1200 zł.
Za to ja dostałem informację, że rzadko odwiedzam bet365 i nie dostanę bonusu. Ogólnie na bet365 jest żałosny support. I nie piszę tego, bo nie dostałem takiego bonusu. ????
 
es 217

es

Użytkownik
odnośnie bonusu wymienianego wyżej, mianowicie 100% od depozytu:
1. Wpłacam 200pln
2. Obstawiam zakłady na 200pln bez minimalnego kursu.
3. Wprowadzam kod oferty i automatyczne dostaję 200pln bonusu, które muszę obrócić 3 razy.
Czyli teraz wychodzi na to, że muszę zagrac za 600pln (3x200 bonusu) i mogę całość wypłacać, czy też muszę zagrać za 1200pln (200wpłata+200bonus) x 3?
Jeżeli napisałem źle proszę mnie poprawić, z góry dzięki.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
odnośnie bonusu wymienianego wyżej, mianowicie 100% od depozytu:
1. Wpłacam 200pln
2. Obstawiam zakłady na 200pln bez minimalnego kursu.
3. Wprowadzam kod oferty i automatyczne dostaję 200pln bonusu, które muszę obrócić 3 razy.
Czyli teraz wychodzi na to, że muszę zagrac za 600pln (3x200 bonusu) i mogę całość wypłacać, czy też muszę zagrać za 1200pln (200wpłata+200bonus) x 3?
Jeżeli napisałem źle proszę mnie poprawić, z góry dzięki.
Wchodząc na Stan Konta masz dokładnie opisane jaki musi być obrót - ile wykonałeś, ile zostało, ile możesz wypłacić. Niemniej jednak obrót musisz wykonać 3x wpłata + bonus, czyli 400x3 = 1200 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aerts 78

aerts

Użytkownik
Już nie ma tej zasady by minimalny kurs wynosił 1,5? Na stronie bet365 ciągle ten przepis jest w regulaminie. Mogę grać po kursach 1,01 - 1,1 czy nie?
Tak jest i nie możesz grac po kursach 1.01-1.1 chyba że dołożysz je do kuponu w którym będzie jakiś kurs 1.50 przynajmniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 174

cezi77

Użytkownik
Jak ja korzystalem to bylo tak ze kazdy kurs na kuponie musi miec przynajmniej 1,50 zeby otrzymac bonus
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak wygląda sprawa z BONUSEM jeśli chodzi o konto ale w euro czy funtach dla polaków ? Otrzymujemy równowartość 200 PLN ? czy jak pisz 100 euro czy funtów ?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale trzeba przyznać, że Bet365 szanuje swoich graczy. Gram u nich dopiero 2 miesiące, a już dostałem dwa darmowe depozyty po 20 PLN, gdy konto było wyczyszczone do 0, a dzisiaj zobaczyłem wiadomość o darmowym zakładzie live na finał Champions League do 40 zł (wczesniej trzeba te samą kwote, do 40 zl postawić na ten mecz przed rozpoczęciem). Polecam ;)
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale trzeba przyznać, że Bet365 szanuje swoich graczy. Gram u nich dopiero 2 miesiące, a już dostałem dwa darmowe depozyty po 20 PLN, gdy konto było wyczyszczone do 0, a dzisiaj zobaczyłem wiadomość o darmowym zakładzie live na finał Champions League do 40 zł (wczesniej trzeba te samą kwote, do 40 zl postawić na ten mecz przed rozpoczęciem). Polecam ;)
też dostałem to na mejla :cool:
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Darmowy zakład na Ligę Mistrzów

W sobotę, uwaga wszystkich skupi się na Wembley, kiedy Barcelona zmierzy się z Manchesterem United i z tej okazji mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę zakładu za darmo, aby uczcić największy mecz piłki nożnej w tym roku.
Postaw zakład przedmeczowy na finał Ligi Mistrzów, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo, o takiej samej stawce, na ten wielki mecz.
Po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 opcji zakładów na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na finał Ligi Mistrzów.
czyli obstawiam przed meczem za conajmniej 40zł, w czasie meczu zakład za 40 zł i jeżeli zakład live będzie przegrany to dostanę zwrot 40 zł tak?
 
act 8,6K

act

Użytkownik
a wiadomo coś o obrocie tego zwrotu?
bo nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat
 
F 0

fenix54

Użytkownik
a jak ma sie wyplata srodkow? Jesli wplacilem 50zl obroce ten bonus i bd chcial zalozmy 100 zl wyplacic a wplacalem przez MB (iPKO) to pieniadze musza zostac wyplacone rowniez przez MB na moje konto?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a jak ma sie wyplata srodkow? Jesli wplacilem 50zl obroce ten bonus i bd chcial zalozmy 100 zl wyplacic a wplacalem przez MB (iPKO) to pieniadze musza zostac wyplacone rowniez przez MB na moje konto?
Tak. Jeśli mówimy o sumie 100 złotych to na pewno bo to za mało na przelew do banku z bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Regulamin mówi o 90 dniach... więc czemu miałyby być 2 dni?
Masz 3 miesiące niezależnie od daty wpłacenia pieniędzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom