>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
G 0

gumeko

Użytkownik
A tak jest za każdym razem? Później gdy znów wpłacę pieniądze to za te co wpłaciłem muszę znów grać(muszę &#39;obrócić&#39; tym depozytem nowym?)?
Choć w sumie można pograć za te wpłacone 25zł(pierwsze) i wypłacać sumkę żeby coś zostawało.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie. Wpłacam na bet365 200 zł, za 100 stawiam over w jakimś meczu NBA, czekam na rozpoczęcie meczu, na żywo stawiam za 100 under (przy podobnej lini, ale powiedzmy różniącej się o 1 czy 2 pkt). Po meczu mam na koncie 190 zł i obrócony depozyt. Czy się doczepią się do takie obrotu depozytem, bo w regulaminie jest niby napisane :

&quot;... zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania...&quot;

Czy taki sposób obrotu mogą uznać za niezgodny z regulaminem.? Bo w sumie linie u/o w obu zakładach miałbym inna(o 1 pkt ale jednak inna).
Pozdrawiam
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie. Wpłacam na bet365 200 zł, za 100 stawiam over w jakimś meczu NBA, czekam na rozpoczęcie meczu, na żywo stawiam za 100 under (przy podobnej lini, ale powiedzmy różniącej się o 1 czy 2 pkt). Po meczu mam na koncie 190 zł i obrócony depozyt. Czy się doczepią się do takie obrotu depozytem, bo w regulaminie jest niby napisane :
&quot;... zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania...&quot;
Czy taki sposób obrotu mogą uznać za niezgodny z regulaminem.? Bo w sumie linie u/o w obu zakładach miałbym inna(o 1 pkt ale jednak inna).
Pozdrawiam
Ciezko udzielic jednoznacznej odpowiedzi. Wydaje mi sie jednak, ze takie granie wiaze sie ze sporym ryzykiem odebrania bonusu. Tez mialem podobny pomysl na obrot, ale po rozmowach z supportem i zasieganiem opinii na forum jednak zrezygnowalem. Moze lepiej kontrowac zdarzenie u innego bukmachera?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Witam przekopałem cały temat, i było wielokrotnie pisane że kurs zdarzenia musi mieć kurs 1,50. Ale czy w dublu mogę zawrzeć 1 zakład z kursem minimum 1,50 a drugi np. 1,05 ?? I czy jak założę konto np. w USD to przysługiwał mi będzie bonus do 100 USD, czy będzie to przelicznik 200zł w dolarach?
 
K 59

kita

Użytkownik
Tak, liczy się.
Nawet żaden z pojedynczych typów nie musi być powyżej 1,5, wystarczy tylko aby iloczyn był &gt; 1,5. Ja jak obracałem bonus to często miałem duble z kursem w stylu 1,4x1,4 (AKO 1,96) i to się na lajcie zaliczało do obrotu.
W kwestii konta w USD wiele, niestety, nie pomogę, bo się nigdy tym nie interesowałem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A przeszło by granie dubli, np. na koszykówkę z jednym kursem np. 1,10 na zwycięzce i drugi powiedzmy powyżej 180,5 punkta. I drugi dubel z tym samym kursem 1,10 a drugi typ poniżej 180,5 punkta? Czy za taką grę mogą mi zabrać bonus?
 
F 0

fiasco

Użytkownik
Dalej aktualny ten bonus od pierwszej wpłaty i jak tak to jaki jest minimalny depozyt przez przelew bankowy? Zeby nie zakladac nowego tematu spytam tu czy jest jakis bukmacher ktory ma freebet tylko, ze po przegraniu pieniadze zostaja na koncie ale u tego bukmachera?
 
P 0

piniol87

Użytkownik
Witam !
Złożyłem depozyt na kwotę 50 zł czyli rozumiem, że po wpisaniu kodu od razu dostanę bonus w wysokości 100% - czyli kolejne 100 zł. Mam 100 zł i teraz:

1. Muszę postawić za depozyt czyli 100 zł za kurs 1,5 aby uwolnić bonus tak ?
2. Jeżeli wygram to rozumiem, że mam 100 zł a jeżeli przegram to zostaje mi 50 zł czy nic ?
3. Jeżeli wygrałem i mam te 100 zł to teraz muszę zrobić 3 zakłady po kursie 1,5 ? Jeżeli uda się wygrać to cieszę się z pieniędzy a jak nie to zostaję przy 50 zł ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Była o tym mowa milion razy.

Grasz pierwszy zakład (lub kilka zakładów) z min. kursem (może być AKO) 1.5, aby uwolnić bonus. Po zrobieniu zakładów za 50 zł z min. kursem 1.5 dostaniesz dodatkowe 50 zł bonusu. Zakłady z niższym kursem nie będą się liczyły. Jeśli przegrasz pieniądze na niższym kursie przed spełnieniem tego wymogu to nie odblokujesz bonusu.

Po odblokowaniu bonusu będziesz musiał zagrać zakłady z minimalnym kursem 1.5 za sumę 250 zł ([50 zł depo + 50 zł bonus * 3] odliczając 50 złotych obrotu, które zrobiłeś aby uwolnić bonus na samym początku) zanim będziesz mógł wypłacić.

Nie ważna jest ilość zakładów i stawki, ważna jest suma i minimalny kurs. Możesz grać zakłady z niższym kursem, ale one nie będą zaliczane do obrotu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
chyba jednak trochę mijacie się z prawdą. Wpłaciłem 50zł, zagrałem łącznie za 45, w tym jeden tripel z kursami 1,2-1,3 (ako 2,06) za 20zł i mam w obrocie depozytem tylko 25zł, więc go nie zaliczyli. I trochę się udupiłem szczerze mówiąc, bo jest to zakład długoterminowy.. Co będzie jak mi nie wejdą jutrzejsze dwa typy? Będę musiał czekać na rozstrzygnięcie tego tripla, żeby dalej coś postawić i uwolnić bonus..
50zł bonusowe btw od razu jest, tylko nie można tego stawiać przed obrotem depozytem.
 
M 0

mizziek22

Użytkownik
Witam.
Wpłacam 20zł i od razu dostaje 40zł gratisu? Czyli mam na koncie 60zł. Ale bonus czyli to 40zl musze uwolnić, czyli jak bede obstawiał 3 razy po kursie 1.5 to 40zl wtedy te pieniądze bedą moje, a jak je strace to je strace i bede mial to 20zl jeszcze swoje?
 
starkiller 0

starkiller

Użytkownik
Witam.
Wpłacam 20zł i od razu dostaje 40zł gratisu? Czyli mam na koncie 60zł. Ale bonus czyli to 40zl musze uwolnić, czyli jak bede obstawiał 3 razy po kursie 1.5 to 40zl wtedy te pieniądze bedą moje, a jak je strace to je strace i bede mial to 20zl jeszcze swoje?
Nie. Jeżeli wpłacasz 20 zł to dostajesz drugie 20 zł i masz łącznie 40. Aby móc wybrać te pieniądze musisz wykonać trzykrotny obrót całej sumy, czyli łączny obrót musi wynosić 120 zł.
 
adi000 0

adi000

Użytkownik
Witam,
W regulaminie promocji jest napisane Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu. A moje pytanie brzmi czy jeśli postawie zwykły handicap -1,5 punktu na którąś z drużyn też nie zaliczy mi to do obrotu?
Pozdrawiam.
Edit. Chodzi oczywiście o mecz Baseballu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Krótka piłka wpłacam 100zł czyli drugie 100zł dostanie bonusu?
I czy automatycznie mam 200zł na zakłady czy tylko 100. Motają z tym że szok ;) Expekt mi się znudził i szukam czegoś innego :p takiej alternatywy a poza tym Expekt ma biedę w zakładach na żywo
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Krótka piłka wpłacam 100zł czyli drugie 100zł dostanie bonusu?
I czy automatycznie mam 200zł na zakłady czy tylko 100. Motają z tym że szok ;) Expekt mi się znudził i szukam czegoś innego :p takiej alternatywy a poza tym Expekt ma biedę w zakładach na żywo
277 postów jest o tej promocji i to pytanie padało dziesiątki razy. Poczytaj temat to będziesz wiedział. Po to są te posty i informacje żeby każdy mógł przeczytać a nie za każdym razem pytał o to samo.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
277 postów jest o tej promocji i to pytanie padało dziesiątki razy. Poczytaj temat to będziesz wiedział. Po to są te posty i informacje żeby każdy mógł przeczytać a nie za każdym razem pytał o to samo.
Po to też są te posty aby pytac a nie szukac na 14 stronach tego co mnie interesuje ale skoro to problem to luz, laski bez :p
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
wpłaciłem 50 zł. niby mam ten bonus juz 50 zł także. teraz mam zamiar postawić na ilość kartek w meczu:
1. czy jeśli postawie na taki zakład za kwote depozytu(50zł) to będe mógł grać pieniędzmi z bonusu?
2. jeśli przegram ten zakład to będę mógł grać bonusowymi pieniędzmi?
3. jak jest w końcu z tym obrotem kwoty depozytu i bonusu przed wypłata? musze mieć na kuponie chociaż jeden zakład większy niż 1,5 aby zaliczyło do obrotu czy moge mięc kilka np po 1,4 i wtedy iloczyn będzię większy niż to 1,5?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom