>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie przyszła informacja, że rzadko odwiedzam stronę bet365 więc zapraszają mnie i dają 100% od depozytu do 200 zł. Przyjemny bonus, choć spory obrót bo 1200 zł.
 
K 0

krasnynt

Użytkownik
Panowie a ja mam tego typu zagadkę..
Podam przykład bo tak będzie łatwiej - wczorajszy finał tenisowy w Rzymie (Nadal vs Djokovic), dajmy na to, że przed meczem stawiam na Djokovica po kursie 2,75. Djoko wygrywa pierwszego seta i w tym momencie kurs na Nadala wzrasta do 2,37. Łapię tak zwanego sure-beta, niezależnie od tego który zawodnik wygra ja kończę z zyskiem. Dodatkowo mam podwójny obrót, bo postawiłem dwie kwoty na ten sam mecz.
Czy próbował ktoś tak grać i wie z doświadczenia, że jest to zgodne z regulaminem bonusu?
Chce się upewnić, bo koledzy z akademika stawiali na przeciwstawne zdarzenia ale przed rozpoczęciem meczu - kursy po 1,85. Wychodzili z minimalną stratą ale obrót rósł dosyć szybko;) Im bonus cofnięto. Też dziwne bo nie wszystkim:p
 
V 8

vengo

Użytkownik
Grałem tak tysiące razy (bez przesady) i żadnego problemu.
BET365 to niestety najlepszy bukmacher ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mnie przyszła informacja, że rzadko odwiedzam stronę bet365 więc zapraszają mnie i dają 100% od depozytu do 200 zł. Przyjemny bonus, choć spory obrót bo 1200 zł.
Za to ja dostałem informację, że rzadko odwiedzam bet365 i nie dostanę bonusu. Ogólnie na bet365 jest żałosny support. I nie piszę tego, bo nie dostałem takiego bonusu. ????
 
es 217

es

Użytkownik
odnośnie bonusu wymienianego wyżej, mianowicie 100% od depozytu:
1. Wpłacam 200pln
2. Obstawiam zakłady na 200pln bez minimalnego kursu.
3. Wprowadzam kod oferty i automatyczne dostaję 200pln bonusu, które muszę obrócić 3 razy.
Czyli teraz wychodzi na to, że muszę zagrac za 600pln (3x200 bonusu) i mogę całość wypłacać, czy też muszę zagrać za 1200pln (200wpłata+200bonus) x 3?
Jeżeli napisałem źle proszę mnie poprawić, z góry dzięki.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
odnośnie bonusu wymienianego wyżej, mianowicie 100% od depozytu:
1. Wpłacam 200pln
2. Obstawiam zakłady na 200pln bez minimalnego kursu.
3. Wprowadzam kod oferty i automatyczne dostaję 200pln bonusu, które muszę obrócić 3 razy.
Czyli teraz wychodzi na to, że muszę zagrac za 600pln (3x200 bonusu) i mogę całość wypłacać, czy też muszę zagrać za 1200pln (200wpłata+200bonus) x 3?
Jeżeli napisałem źle proszę mnie poprawić, z góry dzięki.
Wchodząc na Stan Konta masz dokładnie opisane jaki musi być obrót - ile wykonałeś, ile zostało, ile możesz wypłacić. Niemniej jednak obrót musisz wykonać 3x wpłata + bonus, czyli 400x3 = 1200 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aerts 78

aerts

Użytkownik
Już nie ma tej zasady by minimalny kurs wynosił 1,5? Na stronie bet365 ciągle ten przepis jest w regulaminie. Mogę grać po kursach 1,01 - 1,1 czy nie?
Tak jest i nie możesz grac po kursach 1.01-1.1 chyba że dołożysz je do kuponu w którym będzie jakiś kurs 1.50 przynajmniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 174

cezi77

Użytkownik
Jak ja korzystalem to bylo tak ze kazdy kurs na kuponie musi miec przynajmniej 1,50 zeby otrzymac bonus
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak wygląda sprawa z BONUSEM jeśli chodzi o konto ale w euro czy funtach dla polaków ? Otrzymujemy równowartość 200 PLN ? czy jak pisz 100 euro czy funtów ?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale trzeba przyznać, że Bet365 szanuje swoich graczy. Gram u nich dopiero 2 miesiące, a już dostałem dwa darmowe depozyty po 20 PLN, gdy konto było wyczyszczone do 0, a dzisiaj zobaczyłem wiadomość o darmowym zakładzie live na finał Champions League do 40 zł (wczesniej trzeba te samą kwote, do 40 zl postawić na ten mecz przed rozpoczęciem). Polecam ;)
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale trzeba przyznać, że Bet365 szanuje swoich graczy. Gram u nich dopiero 2 miesiące, a już dostałem dwa darmowe depozyty po 20 PLN, gdy konto było wyczyszczone do 0, a dzisiaj zobaczyłem wiadomość o darmowym zakładzie live na finał Champions League do 40 zł (wczesniej trzeba te samą kwote, do 40 zl postawić na ten mecz przed rozpoczęciem). Polecam ;)
też dostałem to na mejla :cool:
 
act 9,1K

act

Użytkownik
Darmowy zakład na Ligę Mistrzów

W sobotę, uwaga wszystkich skupi się na Wembley, kiedy Barcelona zmierzy się z Manchesterem United i z tej okazji mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę zakładu za darmo, aby uczcić największy mecz piłki nożnej w tym roku.
Postaw zakład przedmeczowy na finał Ligi Mistrzów, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo, o takiej samej stawce, na ten wielki mecz.
Po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 opcji zakładów na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na finał Ligi Mistrzów.
czyli obstawiam przed meczem za conajmniej 40zł, w czasie meczu zakład za 40 zł i jeżeli zakład live będzie przegrany to dostanę zwrot 40 zł tak?
 
act 9,1K

act

Użytkownik
a wiadomo coś o obrocie tego zwrotu?
bo nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat
 
F 0

fenix54

Użytkownik
a jak ma sie wyplata srodkow? Jesli wplacilem 50zl obroce ten bonus i bd chcial zalozmy 100 zl wyplacic a wplacalem przez MB (iPKO) to pieniadze musza zostac wyplacone rowniez przez MB na moje konto?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a jak ma sie wyplata srodkow? Jesli wplacilem 50zl obroce ten bonus i bd chcial zalozmy 100 zl wyplacic a wplacalem przez MB (iPKO) to pieniadze musza zostac wyplacone rowniez przez MB na moje konto?
Tak. Jeśli mówimy o sumie 100 złotych to na pewno bo to za mało na przelew do banku z bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Regulamin mówi o 90 dniach... więc czemu miałyby być 2 dni?
Masz 3 miesiące niezależnie od daty wpłacenia pieniędzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom