>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
czyli wpłacam 200 i od razu mi podwajają depo do 400 zł, czy muszę najpierw zagrać za 200 zł żeby wtedy dopiero dostać te bonusowe 200 ?
Czy wpłata przez mb się kwalifikuję do uzyskania bonusu ??
Pozdrawiam
 
cebulaczek 0

cebulaczek

Użytkownik
czyli wpłacam 200 i od razu mi podwajają depo do 400 zł, czy muszę najpierw zagrać za 200 zł żeby wtedy dopiero dostać te bonusowe 200 ? Musisz zagrać za swoje depo i dopiero dostajesz bonus

Czy wpłata przez mb się kwalifikuję do uzyskania bonusu ?? TAK

Pozdrawiam
Pozdrawiam
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem?
Wpłacam 100zł i mam zagrać jeden kuponik za 100zł po kursie przynajmniej 1,5 aby otrzymać bonus?
Wpłacisz 100zł, grasz jeden kupon/mecz po kursie min. 1,5 za 100zł, i od razu masz na koncie bonusowe 100zł
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Po zarejestrowaniu sie masz wszystko wyraznie napisane na swoim koncie w buku, ile potrzeba do konca obrotu, ile obrotu juz wykonales itp.
np. wplacasz 200zł
1) stawiasz 200zl po kursie min. 1,50 -&gt; automatycznie otrzymujesz 200zl , czyli masz postawiony kupon za 200zł i jeszcze 200zł na koncie
2) teraz przed wypłata musisz obroci depozytem i bonusem ,czyli 400zł trzykrotnie czyli 400*3 = 1200 - musisz postawic zaklady za kwote łaczna 1200zł po kursie min. 1,50
 
B 5

ble-85

Użytkownik
Przepraszam bardzo, ale uzytkownicy nademna opowiadaja bzdury.
Wplacasz depozyt i odrazu dostajesz 100% bonus (sprawdzone przezemnie), chyba ze mowicie o jakiejs innej promocji, ale w takim razie nie jest to na temat.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Przepraszam bardzo, ale uzytkownicy nademna opowiadaja bzdury.
Wplacasz depozyt i odrazu dostajesz 100% bonus (sprawdzone przezemnie), chyba ze mowicie o jakiejs innej promocji, ale w takim razie nie jest to na temat.
sprawdzone rowniez przeze mnie , u mnie BONUS POJAWIL SIE PO POSTAWIENIU DEPOZYTU
 
B 5

ble-85

Użytkownik
sprawdzone rowniez przeze mnie , u mnie BONUS POJAWIL SIE PO POSTAWIENIU DEPOZYTU
Eh... Oto oficjalne informacje, ktore wysylaja po zalozeniu konta i ktore sa prawdziwe, jezeli nie byles w stanie domagac sie tego co ci sie nalezalo to coz...
Zdobądź bonus od depozytu! Kod oferty NCDBP

Wybrałeś doskonałą porę na rejestrację konta. Wystarczy, że złożysz depozyt w wysokości 20 PLN lub wyższej, a będziesz miał prawo do 100% Bonusu od kwalifikującego się depozytu, aż do maksimum 200 PLN. Prosimy zwrócić uwagę, że musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu trzy razy przed dokonaniem wypłaty.
Twój kod oferty to: ***
A oto w jaki sposób należy ubiegać się o bonus:
- Zaloguj się na swoje konto w bet365.
- Złóż depozyt: 20 PLN lub więcej.
- W strefie Użytkownicy, odwiedź Oferty, a następnie Wprowadź kod oferty.
- Wpisz swój kod oferty: ***, a następnie kliknij na Zatwierdź.
- Twój bonus zostanie dodany do bonusowego stanu konta.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
- Twój bonus zostanie dodany do bonusowego stanu konta.
A teraz zerknij w regulamin dołączony do tego maila. Mój ulubiony fragment to:

Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Pierwszy zakład musi być zagrany za depozyt. Dopiero po postawieniu całego depozytu (w obojętnie ilu kuponach) po wymaganym kursie (min. 1.5) można zagrać bonusem.
 
W 15

wurcel

Użytkownik
no to ja jak się nie mylę nie musze wypełnić min aby otrzymac 200 zł stan mojego konta po rejestracji
&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;Całkowity stan konta&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;400,00&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;Stan konta możliwy do wypłaty&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;200,00&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;Bonusowy stan konta&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;200,00&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;Czy się mylę?
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;rgt&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;lft b&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bonus masz na koncie, ale pierwsze zakłady (do sumy 200 zł) i tak będą pobierane z Twojego depozytu.
Dopiero później będziesz mógł zagrać za bonusowe pieniądze.

Nie jest to jakaś wielka uciążliwość, ale jeśli przegrasz to pierwsze 200 zł grając kurs niższy niż 1.5 to nie będziesz mógł zagrać za bonus. Ktoś w tym temacie napisał, że właśnie tak zrobił i później miał problem. Nie chce mi się przeglądać całego tematu, ale pamiętam, że była taka sytuacja, więc lepiej uważać.
 
G 0

gumeko

Użytkownik
A jak nie chcę się bawić w bonus. Wpłacam tylko 25zł. Pogram (teoretycznie) 2dni ,wygram 10zł. To mogę już wypłacić cały depozyt-35zł?
Pozdrawiam
 
D 570

duff999

Użytkownik
nie prawda!! nie masz racji!!
ogarnij się. Sprawdź i dopiero później pisz. Minimalna wypłata to 25.00pln na konto MB
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A jak nie chcę się bawić w bonus. Wpłacam tylko 25zł. Pogram (teoretycznie) 2dni ,wygram 10zł. To mogę już wypłacić cały depozyt-35zł?

Pozdrawiam
Jeśli nie weźmiesz bonusu to musisz obstawić taką ilość zakładów, która pokryje sumę Twojego depozytu.

Nie możesz wypłacić zanim nie użyjesz całości wpłaconych pieniędzy. Jeśli wpłacisz 25 zł to musisz zagrać w sumie za 25 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom