>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
marian78 20

marian78

Użytkownik
jak dla mnie to te bonusy to straszna podpucha, na której zyskuje przede wszystkim buk
wpłacasz powiedzmy 200, teraz masz 400 wraz z bonusem,
obracajac 3x po kursie 1.5 masz gdzies 30% szans że nie przegrasz swoich 200
ja od razu olałem bonusa, ale dla wytrwałych ze szczesciem moze byc to w jakis sposob korzystne

choc i tak jak w przypadku promocji opłacalnosc ta jest watpliwa
 
C 8

crackp

Użytkownik
Chodzi o to, że dostajesz bonus i musisz jakiś czas obracać pieniędzmi u danego buka, a on zarabia i tak przy każdym zakładzie na prowizji.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Wydaje mi się, że nadal nie do końca rozumiesz ????
Niezależnie od tego czy Ty wygrasz dany zakład czy przegrasz to buk jest do przodu, bo przyjął odpowiednią pulę na dane wydarzenie.
Zauważ, że buk byłby stratny tylko wtedy, gdy kursy np.; na mecz piłki nożnej wynosiłyby przykładowo (dla 1x2) 3.10 x 3.0 x 3.0 a taka sytuacja się nigdy nie zdarza.
 
A 0

arka1929

Użytkownik
Witam, aktualna ta promocja 100% bonus powitalny?

Na stronie bet365bonus.pl w regulaminie jest napisane, że był tylko do 31 marca 2010, gdzieś indziej przeczytałem że do 31 grudnia 2010. Jak z tym jest? Proszę o odp.
 
A 0

arka1929

Użytkownik
OK, nie mogę tylko znaleźć jednej rzeczy, a mianowicie gdzie sprawdzić obrót depozytu i bonusu? Nie wiem z jakiej opcji w tym wypadku skorzystać, jak wejść w te ustawienia gdzie jest to pokazane, trochę się interface zmienił od czasu w którym ostatnio u nich grałem.
 
P 0

phml1

Użytkownik
Ja również mam pytanie, czy po trzykrotnym obrocie depozytem który wpłaciłem, późniejsze stawianie będzie naliczane do obrotu depozytu bonusowego? Robi się to z automatu czy za bonus stawia się jakoś oddzielnie? I dołączam się do pytania kolegi z góry :)
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ja również mam pytanie, czy po trzykrotnym obrocie depozytem który wpłaciłem, późniejsze stawianie będzie naliczane do obrotu depozytu bonusowego? Robi się to z automatu czy za bonus stawia się jakoś oddzielnie? I dołączam się do pytania kolegi z góry :)
depozytem musisz obrucic raz zeby uwolnic bonus.. jak go uwolnisz bedziesz mogl stawiac za calosc kwoty ktora bedziesz posiadal na koncie
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
OK, nie mogę tylko znaleźć jednej rzeczy, a mianowicie gdzie sprawdzić obrót depozytu i bonusu? Nie wiem z jakiej opcji w tym wypadku skorzystać, jak wejść w te ustawienia gdzie jest to pokazane, trochę się interface zmienił od czasu w którym ostatnio u nich grałem.
historia-&gt;oferty-&gt;historia transakcji bonusowych tam to znajdziesz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 37

chmg

Użytkownik
Na wcześniejszych stronach ktoś napisał, że przy zwykłym przelewie bankowym pobierają prowizje w zwiazku że konto jest zagraniczne, więc mam pytanie czy to nadal obowiazuje bo tamten post był z 2009 i jesli tak, to jaka to jest kwota bo tam było wspomniane o 60zł.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Na wcześniejszych stronach ktoś napisał, że przy zwykłym przelewie bankowym pobierają prowizje w zwiazku że konto jest zagraniczne, więc mam pytanie czy to nadal obowiazuje bo tamten post był z 2009 i jesli tak, to jaka to jest kwota bo tam było wspomniane o 60zł.
Mi pamietam w ING zabrało 30zł.. Mysle ze obowiazuje dalej
 
S 8

start

Użytkownik
Witam, może mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć co zrobić abym mógł wypłacić tą kase?

Ogółem zakład za 200zł? Czyli np 10 zakładów po 20zł stawka po obojętnym kursie i mogę wypłacić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, może mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć co zrobić abym mógł wypłacić tą kase?
Ogółem zakład za 200zł? Czyli np 10 zakładów po 20zł stawka po obojętnym kursie i mogę wypłacić?
Czego tutaj nie rozumiesz? Wszystko jest w regulaminie/ na pierwszej stronie tego tematu.
  1. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
  2. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
Jesli nadal nie rozumiesz... to masz jeszcze ponad 310 postów w tym temacie informacji. Kilkukrotnie było to tłumaczone.
 
S 8

start

Użytkownik
Taka informacja &quot;tutek&quot; powinien znajdować się w 1 poście. Regulamin jest pisany przez prawników. Mogę i mam prawo nie znać go w stopniu osoby go piszącej.

czyli jeśli dałem 200 + bonus mam 400.
obrót 3x czyli stawki? Łączna suma stawek w moim przypadku to 1200?

Jeśli po 90 dniach będę miał np 120zł i nie zrobie obrotu konto się wyzeruje?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Regulamin jest pisany przez prawników. Mogę i mam prawo nie znać go w stopniu osoby go piszącej.
Nawet jeśli jest pisany przez prawników to dla każdego przeciętnego człowieka umiejącego czytać ze zrozumieniem jest jasny i zrozumiały.
Łączna suma stawek w moim przypadku to 1200?
Tak.
Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Jeśli po 90 dniach będę miał np 120zł i nie zrobie obrotu konto się wyzeruje?
Tak.
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-9.html#post1765593
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-11.html#post1972780
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-7.html#post1635426
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-9.html#post1825702
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-9.html#post1774830
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

stevie

Użytkownik
można wycofać się z bonusu zanim zostanie on obracany.. zrezygnowałem.
ale zabieraja Ci wtedy wygrane z bonusu? czy tylko kwote bonusu (200pln)?

Kolejna sprawa:
Minus ⛔ dla bukmachera BET365!!!
Moj znajomy zostal poproszony o dowod osobisty, drugi dokument, tel oraz kod z listu- wszystko ok do tej pory! ostra weryfikacja,ale maja prawo!
A teraz najlepsze:
Zostal poproszony o zrobienie zdjecia swojej twarzy jak trzyma dowod osobisty????
Smiech na sali doslownie!! Takie postepowanie jest dla mnie smieszne! to nie jest portal spolecznosciowy typu facebook czy nk. Takich rzeczy nie powinno sie robic!!! Niech najlepiej zbiora od niego wiecej dokumentow i wystapia o jakas pozyczke...(provident)...
Kumpel napisal do UK Gambling Licence- firmie, ktora wydala im licencje i sie dowiedzial,ze oni tak &quot;przycieli&quot; juz nie pierwszy raz! I ze firma licencyjna w przeszlosci w tych samych przypadkach musiala juz interweniowac i nakazala wyplacanie (oraz odblokowanie konta) po wyslaniu powyzszych dokumentow bez zdjecia twarzy. Dobrze,ze firmy bukmacherskie tez ktos &quot;pilnuje&quot;...
Zobaczymy jak rozwiaze sie jego przypadek, ale napisali mu,ze jesli rzeczywiscie nie &quot;nagial&quot; regul to nakaza zrobic to samo:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom