>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Wpłacam 200 zł, stawiam za 200 zł jeden mecz po kursie 1,55 wygrywam i mam bonus aktywny, teraz muszę dokonać obrotu, obrót nadal minimum kurs 1,5 te 1200 zł? To ja proszę o sposób na PW jak dokonać tego bez straty kasy w 10 minut :p. Chyba, że wtedy kurs może już być każdy ???? .
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
teraz muszę dokonać obrotu, obrót nadal minimum kurs 1,5 te 1200 zł?
Tak
To ja proszę o sposób na PW jak dokonać tego bez straty kasy w 10 minut :p
Z takimi życzeniami to do Świętego Mikołaja.
Jeśli bukmacherów uważasz za idiotów co rozdają kasę za darmo to jednak pomyliłeś fora...
Do bukmacherów się wpłaca pieniądze żeby grać. A nie żeby wpłacić, dostać bonus i zwinąć się.
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
W jednym z tematów na forum napisałem, że na wykonanie obrotu na bet365 mam zaledwie 90 dni i zostałem wyśmiany. Dlatego mam pytanie do osób grających podobnie jak ja. Czy jest możliwe wykonanie obrotu 1200 zł grając jedynie w weekendy kilka kuponików za niewielkie sumy? Jak sobie to liczyłem to nijak nie wychodzi mi żeby udało się w 90 dni bez uprawiania typowego hazardu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1200 zł w ciągu 3 miesięcy to jest po 400 zł na miesiąc...to naprawdę nie jest hazard...To masz po 100 zł na weekend...czyli np po 50 zł sobota i 50 zl piątek...To nie jest nawet namiastka hazardu kolego...
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Dzięki panowie za pomoc, ale ja nie jestem takim burżujem żeby grać za 100zł co weekend. Jak sobie wpłacę dwie stówki to będę miał czterysta i niby w dwa dni mam zagrać za 1/4 całego bankrolla? :-| Powodzenia dla takich artystów, bo nie wróżę nikomu grającemu takim stylem sukcesu.
Edit: Napisałem tutaj z pytaniem, czy komuś, kto nie uprawia hazardu, udało się wykonać obrót. Oczywiście jedyne odpowiedzi na moje pytania są w stylu &quot;idź se graj koleś po 2zł&quot;. Nie każdy, kto wpłaca pieniądze na zakłady bukmacherskie chce grać za połowę tego, co ma. Tak trudno udzielić samym &quot;profesjonalistom&quot; pomocy szaremu amatorowi?
 
S 2

sonytrinitron

Użytkownik
Dzięki panowie za pomoc, ale ja nie jestem takim burżujem żeby grać za 100zł co weekend. Jak sobie wpłacę dwie stówki to będę miał czterysta i niby w dwa dni mam zagrać za 1/4 całego bankrolla? :-| Powodzenia dla takich artystów, bo nie wróżę nikomu grającemu takim stylem sukcesu.
A ty grasz, żeby mieć z tego pieniądze czy grasz , żeby sobie grać po 2zł i obracać bonus przez 2 lata?
Ośmieszasz się chłopak tutaj tylko.
Tutaj sami hazardzisiści.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie uprawiam hazardu, a ten obrót można zrobić w ciągu jednego dnia. Jeśli przeszkadza Ci duży obrót i duże stawki to wpłać 50 zł albo 20 i będzie spokój. Po ch... stwarzać problemy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na przyszłość pisz w odpowiednim temacie. Ten dotyczy promocji.
Wpłaty do Bet365 najwygodniej dokonać za pomoca moneybookers lub karty kredytowej/debetowej.
 
I 0

indu

Użytkownik
Czyli podsumowując:
Wpłacam 200 zł , i dostaje bonus 200 zl, i mam obrócić tymi 400 zł 3 razy w ciągu 90 dni , mogę to zrobić albo 4x400 zl lub 12x100 zł lub w innej kombinacji? Czy musze pierwsze 400 zł obrócić jako całość ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
możesz nawet 600x2zł ale bonus będzie dopiero dostępny jak obrócisz raz depozytem tzn 200 zł, czyli najlepiej od razu postawić 200 i wtedy masz całą kasę aktywną i wtedy zostanie jeszcze 1000 zł obrotu ????
 
forin 450

forin

Użytkownik
jeżeli wziąłem bonus od depozytu, i przez 90 dni nie obrócę depozytem to rozumiem, że bonus przepada a co z depozytem też przepada czy zostaje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom