>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
sylar 87

sylar

Użytkownik
jeśli wpłaciłeś 200 i dostałeś 200 i postawiłeś za 400 to przepadło, a jak nie (tzn postawiłeś tylko za 200) to wpisz kod który Ci przyszedł na maila i powinieneś dostać 200 extra
 
K 0

kpsopot

Użytkownik
Polecam ten bonus. Obrot zajal mi sobote i niedziele. w niedziele o 16 wyplata na mb. z mb na konto i we wtorek o 12 kasa na koncie. Konkretna firma :p
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
mam pytanie odnośnie tego buka. Założyłem u nich konto i będę się przymierzał do wpłacenia pierwszego depozytu w postaci 50 zł. Wybrałem tam opcje przelewu bankowego ( z banku BGŻ ) , lecz wyskoczyło mi że minimalna kwota to 150$ . Konta na MB nie mam, więc nie bardzo wiem co teraz. Ktoś może mi pomóc ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No podobno troche trzeba czekac na listy od MB ?? dziwne, ze dali takie minimum wysokie...bo chyba konta juz tam nie zaloze w takim razie. Chyba, ze zainteresuje sie tym MB.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Z moneybookers nie dostajesz listów do aktywacji konta, chociaż jest taka możliwość jeśli poprosisz o weryfikację listowną ;) ale jest kilka innych sposobów, tego dowiesz się zakładając konto na mb btw możesz w ogóle nie weryfikować mb, ale bez weryfikacji masz limit 4000 PLN na transakcję wychodzące ;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Żadnych opłat żadnych prowizji, jedynie przy przewalutowaniu np przychodzi Ci wpłata w EUR i muszą to zamienić na PLN to zabierają trochę grosza jeśli PLN na PLN to w ogóle, opłatę ponosisz 10 EUR jeśli chcesz posiadać kartę do MB, jeśli nie chcesz to nie musisz mieć karty i oczywiście nic nie płacisz ;) więcej znajdziesz w temacie o MB tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f197/
To jest po prostu portfel elektroniczny, możesz z niego wypłacać kasę do banku ale wtedy musisz przejść proces weryfikacyjny tzn wysłać potrzebne dokumenty albo w jakiś inny sposób ;) Opłata przy wypłacie/przelewie pieniędzy do banku z MB to 7.16 PLN ;)
 
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Tak się wydaje, że to dużo. Poza tym można obrócić tymi pieniędzmi w pewny sposób, by mieć stratę połowy bonusu - bez żadnego ryzyka połowę zachowujemy.
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
nie tracac ani zlotowki obrocic jest raczej ciezko a bynajmniej czasochlonnie ale w jedna noc tracac okolo 30 zlotych mozna bezproblemowo
nie jest to czasochłonne ( chyba, że 10 minut to dla Ciebie &#39;kupa&#39; czasu )

i nic na tym nie straciłem a nawet zystałem

polecam NHL na livebettingu

można go też obrócić w taki sposów, żeby nie stracić ani złotówki, ale nie nadaje się to do opisu tutaj chyba ;)
na całe szczęście odpowiedz jest oczywista :cool:
 
S 0

sam_wiesz_kto

Użytkownik
Siemka.
Czy jak przeleje z MB na Bet365 250 zl to czy zostanie przynany mi bonus 200 zl ? Czy moze moge tylko 200 zl przelac a 50 zostawic na MB ?
Zalozmy ze wplacilem te 250 zl, napisalem do supportu i dostalem bonusowe 200 czyli mam 450.
Robie zaklad za 200 zl po kursie 2.0 wygrywam czyli mam 450 zl nie bonusowe i 200 bonusowe, czy te nie bonusowe moge juz wyplacic ?
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Pozdro
 
C 0

creev

Użytkownik
Musisz postawic za kwote wplaconego depozytu (możesz postawic od razu jeden zaklad za cala kwote, lub dowolna ilosc zakladow, nie ma to znaczenia ile zakladow postawisz, musisz po prostu obrocic/postawic zaklady za kwote depozytu), nastepnie otrzymujsz bonus do grania.
Aby stawiane zaklady wliczaly się do obrotu, musisz stawiac po minimlanym kursie 1,5.
W zakladach akumulowanych, przynajmniej jedna z selekcji musi posiadac minimlany kurs 1,5.
Zakłady na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakłady na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
Pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom