>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
K 65

konji

Użytkownik
Witam,
grałem trochę u naziemnych, natomiast w bukach internetowych jestem kompletnie zielony. Stąd moje, byc może naiwne, pytania.
Po pierwsze- mam zamiar wpłacic np. 50 zł do bet365. Jeśli dobrze rozumiem, muszę tym obrócic zanim przyznany zostanie mi bonus. Czy zatem, od momentu prośby o bonus, wszystkie zakłady muszą byc na zdarzeniach o kursie +1,5? Bo myślę o tym, by najpierw troszkę zarobic na kursach niższych i ew. mając 100 na koncie zacząc walczyc o bonus. Ktoś się orientuje, czy mogę tak zrobic i czy nie zechcą mi za to odebrac bonusa?
Po drugie- gdy już wpłacę pieniądze i chcąc dostac bonus przebimbam tych 50 zł (postawię raz na kurs +1,5) to ta kasa zostanie mi zwrócona? Czy nadzieja na bonus pójdzie się kochac razem z realnymi pieniędzmi? Co w sytuacji, gdy zagram poniżej kursu 1,5- czy będę mógł liczyc, że pieniądze do mnie wrócą? Wszak prośbę o bonus złożę wcześniej.
Proszę o wyrozumiałośc dla nowicjusza. ???? Nie zarejestrowałem się jeszcze u żadnego z bukmacherów, za radami znajomych pochylam się nad bet365 i nie chcę na starcie popełnic błędu.
Pozdro.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Z tego co się orientuje bonus zostaje przyznany od razu po wpłaceniu pieniędzy na konto buka. Wpłacisz kase, napisz do supportu a oni przyznają Ci bonus. Nie wiem jak jest z obrotem bonusa, kojarzy mi się, że minimalny kurs to jest 1.50 i tak 3 razy ale nie jestem pewny w 100%. Powiedzmy wpłacasz 50 pln dostajesz bonus 50 pln razem masz stówke. Żeby obrócić kasę i móc wypłacić musisz uzbierać 300 zł ( nie jestem pewny, że tak jest) ale na pewno nikt Ci nie zabierze tej kasy ani nie zwróci, jeśli przegrasz, zostajesz pusty ???? Jeśli będzie grał kursy niższe niż 1.50 a wygrasz zakład normalnie zostaną zaksięgowane na Twoje konto ale, nie będziesz mógł ich wypłacić dopóki nie obrócisz. Z resztą w bet365 jest opcja w której widzisz, ile masz na koncie graczapieniędzy, ile zostało Ci do obrotu bonusem i ile możesz wypłacić. Moje zdanie jest takie, że jeśli jesteś początkującym graczem ( mam na myśli buki internetowe) łatwiej będzie Ci grać na expekcie i tego bukmachera zaproponuje na początek. Też jest bonus i też w ten sposób wygląda obrót ale jest łatwiejszy i wygodniejszy w obsłudze. Jeszcze możesz spróbować swoich sił w sportigbecie bo również jest łatwo poruszać się po ich stronie. Jeśli coś pokręciłem to sorki i niech mnie ktoś poprawi. pozdro i życzę powodzenia w ogrywaniu buka.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W Bet365 bonus dostajesz zaraz po wpłacie i napisaniu do supportu - w ciągu 24h powinieneś mieć bonus na koncie. Problem polega na tym, że przyznany bonus nie bierze udziały w obrocie. Mówiąc jaśniej - bonus widnieje na koncie gracza, ale do momentu zrobienia wymaganego obrotu nie możesz grać za bonus. Jeżeli wpłacić 50zł, dostaniesz drugie 50zł - na koncie w sumie będzie widniało 100zł, ale grać będziesz mógł tylko za wpłacone pieniądze..oczywiście w momencie, w którym zrobisz obrót, bonus zostanie odblokowany i będziesz mógł nim normalnie obracać.
Grać możesz kursy jakie sobie chcesz. Jednak kursy poniżej 1.5 nie są liczone do obrotu.
Przegrane pieniądze nie wracają na Twoje konto. Co się dzieje, jeśli przegrasz pieniądze zanim zrobisz wymagany obrót? Tego nie przerabiałem, więc nie mam pojęcia czy bonus przepada czy też nie.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Zrobisz depozyt 50 pln, następnie wpisujesz kod oferty który dostałes na email w wiadomości rejestracyjnej. Jesli usunąłeś tą wiadomość to możesz zażądać nowego kodu. Grasz kupon za 50 pln z kursami poniżej 1,5 każdy i przegrywasz zakład. Wtedy na koncie widnieje 50 pln bonusu ale nie możesz za to grać bo nie wykonałeś obrotu. Aby grać za swój bonus musisz jeden raz obrócić depozytem po kursie minimum 1,5. Proponuje odrazu zagrać mecz z kursem 1,5 za 50 pln(możesz oczywiscie zagrać przykładowo 10 zdarzeń każdy po 5 pln) Jak wejdzie to bedzisz miał na koncie 75+50= 125 do gry. Jesli nie wejdzie to spełnisz warunki regulaminu i będziesz mógł grać bonusem
 
K 65

konji

Użytkownik
Dzięki wszystkim, właśnie o to mi chodziło. ???? Widzę, że trzeba chyba zacząć od łatwiejszej promocji u innego buka, zwłaszcza, że ta promocja (bet365) trwa do września br.
Najbardziej zależało mi właśnie na wiedzy, czy mogę pozwolić sobie na zarobienie przed uwolnieniem bonusa, czy muszę twardo grać wydarzenia po kursach niezbędnych do jego uzyskania. Jeszcze raz dzięki. ????
Pozdro.
 
T 9

theart

Użytkownik
Czy trzeba obstawić kupon za całą kwotę wpłaty, czyli chcę otrzymać bonus 200 to wpłacam 200 i za całość muszę obstawić?
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie musisz. Możesz obstawiać za ile chcesz. Ale po obstawieniu 200 zł dopiero możesz grać za bonusowe 200 zł.
Przeczytaj uważnie cały temat. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Zarejestrowałem się w Bet365 jakieś dwa miesiące temu, ale od tego czasu nie dokonałem tam żadnego depozytu. Kwalifikuję się dalej do bonusu? W regulaminie jest napisane: 9. Istniejący posiadacze kont bet365 nie kwalifikują się. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
1)Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.

Wpłacam 200zł i mam kolejne 200zł bonusu i wytlumaczy mi ktoś to na tych kwotach bo w ogóle tego nie rozumiem.
p.s Widze że Vader tam napisał ale wolę się zapytać (a i czy te obstawione 200zł z moich funduszy to muszę tak obstawiać żeby moje kupony wygrane musiały być ogólnie postawione za 200zł czy wystarczy że np. postawie 2 mecze po 100zł każdy, jeden nie wejdzie, 2 wejdzie i mam już 200zł obstawione i teraz obstawiam bonus, i ten bonus będzie obstawiany do tąd aż suma tego co obstawie wyniesie jego równowartość ? czyli 600zł.


2)Wpłacam kaskę i dostaje bonus, czy będę mógł powiedzmy odrazu po otrzymaniu bonusu, wypłacić pieniądze które wpłaciłem tak aby tylko bonus został.

3)Czy muszę przy pierwszej wypłacie bawić się w te wszystkie formalności czyli skan dowodu itd.?

4)Jak oceniacie ofertę Bet365 no i ich kursy.
Luknąłem sobie dziś mecz Lecha i np. Pinnacle nie ma go w ofercie a Bet365 ma a na mecz Niemcy vs Hiszpania wygląda to tak

-----------------Niemcy-X---Hiszpania
Bet365-----------2.88--3.25---2.60
Pinnacle----------3.01--3.39---2.54
Najwyższe kursy--3.01--3.40---2.70

5) Minimalny kurs do obracania to bonusu to 1.50? I powiedzmy że dopiero zaczynam no i muszę grać te 200zł żeby móc zacząć bonus, to czy te pierwsze 200zł (moje osobiste ;p) muszę grać też z minimalnym kursem 1.50 żeby dojść do bonusu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jak wpłacę 100zł i postawie zakład
długoterminowy za 100zł, (akumulator z
kursami 1.5 i 1.8 ) to dostane bonus?
Jeśli zamiast zadawać pytanie byś przeczytał kilka postów, powiedzmy ostatnie 2 strony, to byś wiedział co trzeba zrobić aby otrzymać ten bonus.
W związku z powyższym zapraszam do przeczytania ze zrozumieniem ostatnich 2 stron tematu. Dowiesz się czy dostaniesz bonus.
...............
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Specjalnie napisałem Ci:
&quot;W związku z powyższym zapraszam do przeczytania ze zrozumieniem ostatnich 2 stron tematu. Dowiesz się czy dostaniesz bonus.&quot;
Przeczytaj temat.
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-w-bet365-bonus-100-do-200-zl-dla-nowych-graczy-22010-8.html#post1670458
Nie musisz. Możesz obstawiać za ile chcesz. Ale po obstawieniu 200 zł dopiero możesz grać za bonusowe 200 zł.
Przeczytaj uważnie cały temat. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Edit: Łopatologicznie napiszę... jeśli zagrasz zakład długoterminowy to wykonasz 100 zł (słownie sto złotych) obrotu. Wówczas odblokowane zostaną Ci środki 200 zł. Ale tylko tymi środkami będziesz musiał dokonać brakującego obrotu w wymaganym terminie dla promocji. Biorąc pod uwagę, że zakład długoterminowy będzie rozliczony za kilka miesięcy. W przeciwnym razie bonus zostanie Ci zabrany.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To założmy że wpłacam 100zł, gram za te 100zł po kursie 1.5 wygrywam 150zł. Mam wtedy bonus 100zł i żeby móc wypłacić całość to gram za 100zł bonusu jeszcze 2 razy po kursie 1.5 i mogę wtedy całą kasę wypłacić?
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Jak krowie na granicy... Wpłacasz 100, żeby uzyskać bonus w wysokości pierwszej wpłaty musisz zagrać za 100 zł w dowolnie czy to będzie 10 kuponów stawkowanych po 10zł czy jeden kupon ze stawką 100, przy czym minimalny kurs do zdarzenia na kuponie to 1.5 Żeby wypłacić pieniążki to jeśli wpłacisz 100 i dojdzie ci do tego bonus 100 masz w sumie 200. Obrócić trzeba to trzykrotnie, więc łączna suma postawionych pieniędzy na zakłady musi wynosić 600. Możesz postawić zakład długoterminowy tylko należy pamiętać, iż bonusem trzeba obrócić w ciągu iluś tam dni.
 
S 2

sid07

Użytkownik
1. Czy każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs &gt;1.5, czy tylko AKO musi być większe od 1.5?
2. Czy obrót depozytem, aby uwolnić bonus również musi być po kursie 1.5 lub wyższym?
3. Czy to 90 dni na obrót liczone jest od uwolnienia bonusu czy od momentu dokonania depozytu?
4. Jeśli wpłacę 200zł, to łączny obrót muszę wykonać na kwotę 1400zł?
5. Czy jeśli promocja kończy się we wrześniu to znaczy, że muszę tylko dokonać depozytu do dnia zakończenia promocji czy również dokonać całego obrotu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom