>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
G 0

gilu_21

Użytkownik
nie mogę się zarejstrować wyskakuje komunikat zeby skontaktować sie z obsługa klienta i pdoac im nr referencyjny o co tu chodzi ?
 
dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
Witam

A wiec dopiero zaczynam i mam pare pytan, moze oczywistych ale wole sie upewnic...

A więc mam do dyspozycji ok 1000zł

Załozyłem konto w bet365 i Tobet

Wpłacam po 200 zł na bet 365 i Tobet po zagraniu 1 kuponu wg zasad zostaje mi przyznany bonus 200 zł + ew wygrana wiec zostaje mi do obrotu po 1000 zł.

Mianowicie chce wpłacic jeszcze po 300 zł tu i tu i pytanie brzmi czy to 300 zł wpłacone jako druga wpłata tez bede musiał obrocic 3 razy wg zasad bonusu zeby wypłacic czy liczy sie tylko ta pierwsza wpłata?? Tobet i bet365 ??

Jesli sie ktos orientuje prosze o podpowiedz

Pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Liczy się pierwsza wpłata. Kolejne nie będą podlegały obrotowi wymaganego z promocji.
Ale czyja wiem czy opłaca Ci się wpłacać kolejną kasę?
 
dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
Dzięki

No niby tak sobie to zaplanowałem :razz:

Ale moze i masz racje narazie trzeba spróbowac ugrac cos z tej kwoty a pózniej myslec dalej...
 
A 0

asdfg123

Użytkownik
Nie można tak grac/kombinować. Mogą Ci zabrać bonus i zakończy się zabawa... Były takie przypadki przy bonusie 100% do 500 zł.
co to znaczy nie mozna tka kombinowac ?? skoro niema nivc o tym wregulaminie i maja luke to powinon sie zteog korzystac a jak odbieraja bonus za takie cos to powinno sie cos z tym zorbic bo to zwykle oszustwo z ich strony...i pownni za to poniesc odpoiwedzialnosc albo chociaz popsuc im tak opinie ze albo by regulamin dopracowali albo nie odbierali bonusow... z drugiej strony co za problem zalozyc konto u drugiego bukmachera i stawaic na odwrot ?? wtedy juz chyba bonusu nie odbiora heh
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nick, data rejestracji mówi prawie wszystko...
Bukmacher to nie jest MOPS...
Jeśli próbujesz być sprytny to pamiętaj, że Oni są często jednak sprytniejsi do Ciebie.
 
A 0

asdfg123

Użytkownik
ale co to ma do rzeczy ??

ja pisze tylko o lukach jezzli niema tego w regulaminie to na prosty rozum niermaja prawa odebrac CI bonusu

z rezszta tak jak juz pisalem mozna to zorbic z 2 bukacherami u jedgo bys przegrywla u drugiego wygrywal i bez kombinowania i wtedy jzu ci nic niezrobia
 
duszek000 0

duszek000

Użytkownik
gdzie się wpisuje ten kod co dostałem na maila???

wchodze na użytkownicy i nie umie nić znaleźć by wpisać kod:;/:
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
A wiec jedno małe pytanie ..hmm.. skoro obrot nie moze byc po nizszym kursie niz 1.5 .... ale, czy to takze sie liczy do kwoty ktora wplacilem czy tylko do pieniedzy bonusowych? a kwote 1 wplaty moge obrocic po jakimkolwiek kursie? prosze o dop i z gory dzieki . ????
 
B 0

bozenadeszcz1

Użytkownik
12. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.

Wczoraj postawiłem kupon ako który zawierał zakład na zwycięstwo wisły płock przy handicapie +4 i kupon ten został mi wliczony o obrotu bonusem mimo że wg reguaminu nie powinien. Wie ktoś o co chodzi?
 
J 0

jerry1990

Użytkownik
Wpłacam 200 zł z MB. Dostane 200 zł bonusu prawda ?
I teraz tak, muszę grać kursy powyżej 1,5 ?
Mogę grać np. za 5 zł i mi się ten obrót będzie sumować prawda ?
Jaką kwotą muszę obrócić abym mógł wypłacić ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom