>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
K 0

karpiu1234

Użytkownik
jednej rzecze nie rozumiem w tym bonusie, &quot;Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.&quot;
To tak : robisz depo powiedzmy 50zl, na koncie masz 50 zl i dopiero jak postawisz zaklady za rownowartosc depozytu (w Twoim przypadku 50zl) to dostajesz nastepne 50zl, jesli chodzi o postawienie depozytu oczywiscie mozesz to sobie rozbic np na 5x10 zl, dokladny rozpis obrotu itp bedziesz mial w zakladce &quot;stan konta&quot; i mysle ze zakumasz wszystko...
pozdrawiam
 
R 0

realista9

Użytkownik
to słowo &quot;jednokrotnie&quot; jest niejasne, mam teraz drugie pytanie, otóż jak przelać tam pieniądze? Otóż są podane różne banki ale zakończone &quot;via Moneybookers&quot; i nie wiem ocb, wybrałem zwykły przelew bankowy, wyskoczył numer konta, ale jest informacje, ze kwota depozytu to minimum 150usd... więc teraz mam pytanie, jeżeli posiadam konto w pekao i mam konto internetowe ipko to którą formę płatności wybrać?
Z góry dzięki za odpowiedź, po prostu nie chce zrobić czegoś źle ;)
 
T 0

tominho

Użytkownik
Otwierasz stronke interentowa z bankiem . bierzesz opcje przelewu i wchodizsz na swoje konto w bet365 i tam masz w opcjach szybki przelew bankowy i dane podane wklepujesz je i po 3 dniach kasa na koncie prowizja 2 % . A minimlana kwota to napewno nie 150
 
grucha15 0

grucha15

Użytkownik
Mam takie pytanie. Załóżmy, że wpłaciłem do bet365 200zł. Z bonusem mam 400 zł.
Wedle regulaminu muszę obrócić moje 400zł trzy razy.
Czy można zrobić to w ten sposób:
Krok 1. Stawiam 200 zł na over 203pkt w meczu Orlando z Washington po kursie 1.90. Drugie 200 zł stawiam na under 203 pkt w tym samym meczu. Jesli nie padnie 203 pkt to tak czy inaczej wygrywam 380zl.
Krok 2. Dziele 380 na dwa. 190 stawiam znow na under w jakims meczu po kursie 1.90 a 190 na over po kursie 1.90.
Tak krok 3 i krok 4. Teraz zostaje mi ponad 300zl i mam wymagany obrót. Czy bede mogl swobodnie wyplacic kase czy bet365 moze mi anulowac te zaklady badz cos innego?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie można tak grac/kombinować. Mogą Ci zabrać bonus i zakończy się zabawa... Były takie przypadki przy bonusie 100% do 500 zł.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
dobrze rozumiem ?
wplacam 200 zl , dostaje 200 , i mam obrocic 3 razy cala kwote ( 400 zl ) po kurskie 1,5 ?
moze byc to kupon akumulowany z ako 1,5 ?
 
R 125

roger12

Użytkownik
dobrze rozumiem ?
wplacam 200 zl , dostaje 200 , i mam obrocic 3 razy cala kwote ( 400 zl ) po kurskie 1,5 ?
moze byc to kupon akumulowany z ako 1,5 ?
nie napisali mi tydzień temu iż musi kurs 1 meczu wynieść 1,5 nie ako czyli jak będziesz miał dajmy na to 1,49 x 1,01 to już nie masz obrotu ale widzę że znów zmienili regulamin ja musiałem obrócić 6x bonus obróciłem oczywiście i już wypłaciłem buk na ✅

edit. właśnie ale dziwne nie zauważyłem że w regulaminie pisało 3x obrotu!!! na live czacie powiedziano mi że 6x czyżby się machli ?? szkoda by było bo ja po 3x obrocie miałem dużo więcej niż po 6x
 
L 9

longu

Użytkownik
3 razy obrót czyli 3 razy 200zl wpłaty = 600 jak to zrobisz to dopiero uaktywnią ci bonus potem masz 3 razy 200zl bonus= 600zl zeby móc wypłacić kase!!
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Depozyt obracasz najpierw raz po wymaganym kursie i dostajesz bonus. i wtedy obracasz jeszcze po trzy razy bonus i depozyt.
Masz tam wszystko w opcjach opisane ile ci jeszcze zostało do obrotu, a jak obrócisz to oni cię o tym poinformują.
To bardzo porządna firma.
Jeszcze list z Anglii pocztą lotniczą dostaniesz;p
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Witam ! Też wam usunęli bonus ?! Mi z niewiadomych przyczyn usunęli ! Wpłaciłem kasę 31.12 i dostałem ten bonus 100%... A wczoraj kasy bonusowej nie ma bo ... oferta wygasła. W regu było napisane, że mam 90 dni na obrót ! Ktoś ma tak samo ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Musisz zapytać na czacie... tutaj chyba nikt Ci nie pomoże. Ale być może naruszyłeś warunki bonusu i został On Tobie anulowany.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Na LC twierdzą, że promocja dobiegła końca. Ale jak to się ma do regulaminowych 90 dni na wykonanie obrotu ?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Szanowny Panie xxx,


Dziękujemy Panu za skontaktowanie się z bet365.

Niestety, środki bonusowe zostały usunięte z konta.

Każda oferta ma swój termin ważności, niestety ta oferta wygasła 12/01/2010.

Niestety nie możemy w tym momencie zaoferować Panu nowego bonusu.

W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym polskim Biurem Obsługi Klienta, które dostępne jest od 10:00 do 23:00 czasu polskiego poprzez czat na żywo, e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu 00800 12 365 365. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą wszelkiej pomocy.
Poza tymi godzinami, można się z nami skontaktować w języku angielskim pod adresem [email protected] .
Z poważaniem,
Agnieszka
bet365
Taka jest odpowiedź polskiego Live Chatu... Miałem 12 dni na obrót ? Fajnie, że o tym gdziekolwiek jest napisane.
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
To chyba jakaś pomyłka z ich strony. Przecież na ich stronie bonus jest dostępny cały czas. Z regulaminu, punkt 5: &quot;Oferta zakończy się o 23:59 (czas UK) 31. marca 2010.&quot; Może spróbuj z angielskim supportem się skontaktować.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
To chyba jakaś pomyłka z ich strony. Przecież na ich stronie bonus jest dostępny cały czas. Z regulaminu, punkt 5: &quot;Oferta zakończy się o 23:59 (czas UK) 31. marca 2010.&quot; Może spróbuj z angielskim supportem się skontaktować.
Nie chodzi o bonus startowy tylko bonus 100%, którym obdarowują dość często stałych klientów.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Do obrotu kazde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs minimum 1,5?? Czy AKO powinno być minimum 1,5 ?
Ten buk ma Live Chat. Można spokojnie zapytać na LC.
Przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs @1.50. Czyli w kuponie akumulacyjnym musi być co najmniej jeden kurs @1.50 a reszta już poniżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom