>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jesli zagram za 200zl (te wplacone przeze mnie) mecz po kursie 1.05 to bonus zostanie juz aktywowany czy w tym przypadku takze musi byc to mecz po kursie conajmniej 1.5?
A czytałeś 1 post w tym temacie? Chyba nie...
Bonus od 1 wpłaty, wpłacasz 100zł, dostajesz drugie 100zł na konto, po wpisaniu kodu, który otrzymasz.
To nie jest promocja na 1 zakład...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
no a jestem po rozmowie z supportem i okazuje sie ze bonus jest dopiero przyznany po obroceniu wplaty...
Bonus po obrocie jest &quot;dostępny&quot; do gry. Wcześniej masz go na koncie &quot;bonusowym&quot; ale nie możesz za niego grać...
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
A czytałeś 1 post w tym temacie? Chyba nie...
Bonus od 1 wpłaty, wpłacasz 100zł, dostajesz drugie 100zł na konto, po wpisaniu kodu, który otrzymasz.
To nie jest promocja na 1 zakład...
Chyba warunki promocji się już nieco zmieniły, nawet pomijając sam fakt że teraz dają 200zł.
Regulamin na forum znacząco różni się od tego na bet365.
Ten zapis jest najbardziej zastanawiający:
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Druga część jest jasna w dalszej części regulaminu zostaje doprecyzowana poprzez info o obrocie bonusa i depozytu po kursie 1,5.
Ale za to nie mogę dojść do tego po jakim kursie mam obrócić pierwszy depozyt aby odblokować bonus.
Na forum padały już różne odpowiedzi.
Ma być to dowolny kurs czy 1,5 albo 2,0?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
jesli zagram za 200zl (te wplacone przeze mnie) mecz po kursie 1.05 to bonus zostanie juz aktywowany czy w tym przypadku takze musi byc to mecz po kursie conajmniej 1.5?
Bonus aktywują Ci od razu po wpłacie. Z tym, że wcześniej muszą zweryfikować Twoje konto. Możesz np do nich zadzwonić i szybko sprawa z głowy. A potem obracać zgodnie z wymaganiami. W oknie przy stanie konta będziesz miał też stan obrotu bonusem, więc nawet nie będziesz musiał samemu liczyć. Pzdr ????
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
dzięki.
Trzeba zmienic opis promocji bo jest już nieaktualny i wywołuje niepotrzebne niejasności.

Ukasz- a jak ich oceniasz? dobre kusy, jak z kontaktem ze wsparciem techniczny i jak z wypłatą kasy?
Co jest ich największym minusem?
Zastanawiam się czy nie wpłacić do nich kasy przed boxing dey w premiership. ale dzisaj już 100zł+ bonus na francuskiej przegrałem w GB.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Obracam właśnie bonus, więc wypłat jeszcze nie robiłem ale nie powinno być problemu;), kursy mają bardzo dobre w porównaniu z innymi bukami, z minusów wg mnie to mogliby mieć bardziej łatwy dostęp do wybranych zakładów bo nieraz trzeba kliknąć kilka razy aby znaleść dane zdarzenie, mogliby mieć to jak w Tobet gdzie wszystko jest na wierzchu.

Ogólnie bogata oferta, również live, bardzo dobry bonus 100% do 200 z dobrymi warunkami obrotu. Myślę, że jeden z solidniejszych buków na rynku✅ Wiecej możesz poczytać w opiniach.
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
ten buk to jest top na liscie bukow szeroka oferta, dzisiaj robilem wypłate na MB i przyszla w 2 h, bonus jest bardzo fajny ????
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
No to jeszcze do tej promocji:
jedno zdarzenie na kuponie musi być kurs minimum 1,5.
Napisałem to bo ja np tego nie zrozumiałem i zrobiłem sobie dwa ładne kupony z AKO powyżej 1,5 po 100zł a tu bonusika nie ma a zakładów już mi nie anulują.

Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Czyli wynika z tego ze jak na kuponie masz mecz z kursem 1,5 i dorzucisz do tego np. kurs 1,49 to już sie nie liczy do obrotu.
 
M 0

mezo1987

Użytkownik
Panowie aktualny ten bonus?? i czy jak już od dawana mam konto ale nic nie wpłacałem nigdy to nie przeszkadza i czy można przez MB?
 
R 125

roger12

Użytkownik
A wie ktoś jak u nich wygląda weryfikacja ?? czy nie ma weryfikacji czy jak przy wypłacie skany tak i czy tylko dowód czy cos musi byc jeszcze?
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Weryfikacja tożsamości wygląda tam nadzwyczaj interesująco.

Ma się trzy opcje do wyboru:
Moga do nas zadzwonić.
Mogą przysłać list weryfikacyjny
Albo możesz wpisać numer swojego paszportu.

Ja jeszcze z żadnej opcji nie skorzystałem więc nie wiem jak to działa w praktyce.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
kamil00-&gt; to dowód terz trzeba wysłać? Możesz jakoś potwierdzić tą informacje? Bo ja jeszcze tam ,, nie zweryfikowałem tożsamości,, i jestem ciekaw.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Właśnie sie ,,zweryfikowałem,,

Ta opcja przez telefon nie istnieje, bo jak kliknąłem żeby do mnie oddzwonil to się okazało że to jest tylko info o dostępnych możliwościach. Wysłałem skany dowodu i już po godzinie wszystko było ok.
Jak dla mnie Bukmacher zdecydowanie na PLUS.
Dają cały czas jakieś promocje do zakładów.
Tylko interfejs strony mogli by porawić troche.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ale trochę mają te zasady z obrotem dziwne muśi być kurs minimalny by zrobić obrót jednego meczu 1,5 czyli jakbym chciał 1,49 i 1,01 już nie wlicza się obrót trochę dziwne ale nie narzekam bonus do 200zl i można przez MB mało buków takie promo daje
 
R 0

realista9

Użytkownik
jednej rzecze nie rozumiem w tym bonusie, &quot;Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.&quot;
to znaczy, że jeżeli wpłacę 50zł, dostanę drugie 50zł i muszę zagrać jeden zakład za 100 złoty i potem jeszcze 2, czy mogę zagrać normalnie 10 zakładów po 10zł? Oczywiście potem jeszcze więcej żeby obrócić kwotę 3 razy.
W skrócie: Muszę całą kwotę postawić za jednym razem czy mogę to sobie rozbić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom