>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prawie wszystko masz w regulaminie...
No ale...
1. każde zdarzenie
11.Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
2. jak wyżej
3. od momentu dokonania depozytu
4.Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
4. 200+200 = 400 x 3 ==?? 1200
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
5. Promocja kończy się 31 grudnia 2010 r.
5.Oferta zakończy się o 23:59 czas UK, 31. grudnia 2010.
Oznacza to, że do końca roku musisz dokonać depozytu. Obrót możesz zrobić w ciągu tych 90 dni.
Jak widzisz... wszystkie pytania jakie zadałeś znajdują się w pierwszym poście tematu w regulaminie promocji. Ponadto pewnie po 10-15 razy były wałkowane w temacie przez osoby, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem bądź po prostu są leniami i każdemu trzeba tłumaczyć - tak jak to napisał @michalpop18.
Pozdrawiam
 
S 2

sid07

Użytkownik
Zaskoczę Cię, ale umiem czytać ze zrozumieniem. Tylko, że przed wpłatą pieniędzy chciałem się upewnić co do wszystkiego. Co do 4 punktu to wydawało mi się, że pierwsze 200 zł postawione by odblokować bonus nie wlicza się do obrotu. Dlatego wyszło mi 1400zł. W każdym bądź razie - dzięki.
Pytanie jeszcze do tych, którzy mają konta na bet365.com - jest jakiś pasek czy jakikolwiek wskaźnik, który pokazuje stan obrotu bonusem?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie komentuję początkowej treści...
Pytanie jeszcze do tych, którzy mają konta na bet365.com - jest jakiś pasek czy jakikolwiek wskaźnik, który pokazuje stan obrotu bonusem?
Pasek jest w betsson. Tutaj w bet365 jest jasno napisane ile pozostało Ci do wykonania obrotu przy kliknięciu na stan konta. Na pewno znajdziesz.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
nie ma problemu a co do obrotu to bedziesz widzial jak wejdziesz w stan konta ale cos kolo 1200 pln jesli dostales 200 bonusa kurs min 1,5
 
P 0

palegibsa

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam tego bukmachera, wypłaty dosyć szybko. Wszystko bez problemowo. Mają całkiem niezłą ofertę i live też niczego sobie. Co do bonusa to jak dla mnie jeden z lepszych na rynku.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Wpłaciłem 200zł, dostałem 200 bonusu, puściłem wariata za 200zł (m.in. był minimalny kurs 1.50) i przegrałem. Bonus przepadł? Czy jak wpłacę 200zł to znowu będę mógł obracac do czasu aż uwolnię bonus i będę mógł grac również za niego? I czy pierwszy zakład po wpłacie znowu musi byc po kursie 1.50 i wyższym?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Wpłaciłem 200zł, dostałem 200 bonusu, puściłem wariata za 200zł (m.in. był minimalny kurs 1.50) i przegrałem. Bonus przepadł? Czy jak wpłacę 200zł to znowu będę mógł obracac do czasu aż uwolnię bonus i będę mógł grac również za niego? I czy pierwszy zakład po wpłacie znowu musi byc po kursie 1.50 i wyższym?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Wpłaciłeś 200 zł miałeś 400 tyle że musiałeś zrobić obrót depozytem po 1.50 zanim mogłeś dysponować cała sumą i tym samym uwolnić te 200 zł bonusowe.
Zagrałeś za 200 zł po 1.50 nie ważne czy przegrałeś czy nie, możesz obracać teraz bonusem, bo wymagania dotyczące obrotu depo zrobiłeś.
Zapytaj na lc czy jeśli masz aktywny bonus możesz wpłacić i jakie będą warunki,mają spoko support także na pewno ci migusiem pomogą.
 
V 0

vax

Użytkownik
wpłacam 100zł-&gt;musze postawić zakład za 100zł po kursie nie mnieszym niż 1.5,zeby dostać bonus?
Załóżmy że trafiłem otrzymuje bonus z wygraną?.
Czy aby obrót był liczony wszystke zdarzenia na jednym kuponie akumulatorowym muszą być po kursach min 1.5,czy wystarczy że 1 typ ma kurs 1.5,a reszta może mieć niższe
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
wpłacam 100zł-&gt;musze postawić zakład za 100zł po kursie nie mnieszym niż 1.5,zeby dostać bonus?
Załóżmy że trafiłem otrzymuje bonus z wygraną?.
Czy aby obrót był liczony wszystke zdarzenia na jednym kuponie akumulatorowym muszą być po kursach min 1.5,czy wystarczy że 1 typ ma kurs 1.5,a reszta może mieć niższe
Wpłacasz 100 zł i od razu dostajesz bonus 100% ale nie możesz z niego skorzystać do puki nie obrócisz depozytem po kursie min 1.5
Także nie żeby dostać ale żeby (uwolnić i móc grać bonusem trzeba obrócić).
Jak wygrasz ten zakład obracający depozyt oczywiście że dostajesz wygraną+uwalniasz swoją bonusową stóweczke. :cool:
Jak zrobisz obrót depozytem wysyłają ci info&gt;Dziękujemy za ubieganie się o 100% bonus w bet365. Obróciłeś już swoim początkowym depozytem i możesz już zagrać za swój bonus.
Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić depozytem i bonusem trzy razy, aby wypłacić środki. Skontaktujemy się z Tobą, gdy warunki te zostaną spełnione.

Pozdro.
 
A 0

adamek1232

Użytkownik
przynajmniej jedno zdarzenie musi miec kurs 1.5 ,nie ze masz 2 mecze o kursie 1.3 i 1.2 i masz ako 1.55 powiedzmy i masz wtedy do obrotu tylko musisz miec na kuponie chociaz jeden mecz o kursie 1.5 lub wyzszym
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Kurczę pewnie nie potrafię dobrze czytać ze zrozumieniem, bo nie rozumiem tego bonusu. Wytłumaczcie mi jak jakiemuś debilowi krok po kroku.

Dajmy na to, że wpłacam stówkę, od razu dostaję drugą czyli mam 2 stówki, tak? Tyle tylko, że żeby grać za tę drugą stówkę najpierw muszę zagrać jakieś zdarzenie za tą pierwszą, tak? o kursie minimum 1.5? Tylko, że jak przegram to kasa przepadnie i będę miał do wykorzystania tylko tę drugą stówkę (bonus), tak?
A żeby odblokować ten bonus to mogę na przykład zagrać dziś jedno zdarzenie za 10 złotych, jutro za 20, pojutrze za 30, następnie za 40 po kursie 1.5? To znaczy nie od razu grać za stówę tylko kilka razy zagrać za mniejsze kwoty, ale po kursie 1.5.
Proszę odpowiedzcie, bo chciałbym gdzieś wpłacić 100 złotych, ale nie wiem na jakiego bukmachera, a ten wydaje mi się najodpowiedniejszy.
 
A 0

arandeb

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem 200 zł. Postawiłem za wszystko, i przegrałem. I mam takie pytanie, czy ten bonus przepadł , czy jeżeli wpłace kolejne pieniadze na konto i dokonam obrotu to czy dostane bonus?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom