>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

D 0

dzeske

Użytkownik
witam,
Zamierzam otworzyć konto w Bet-at-home i mam kilka pytań. Pytania w tym temacie bo głównie tyczą się one tego bukmachera.
1) Chce wpłacić 200zł ale nie zamierzam ich obracać z bonusem, po prostu grać za te włożone 200zł załóżmy wygrać 300 i wypłacić. Jak założę konto będę musiał zaznaczyć gdzieś, że chce grać z bonusem czy z miejsca mi go przydzielą?
2) Jest obecnie na rynku jakiś buk co można obracać samym bonusem? załóżmy wpłacam 200zł, dostaje 100zł i swój depozyt wypłacam i obracam tylko bonusem? Tak było chyba w przypadku promocji w STS kiedyś
3) Czy w ogóle opłaca się obracać depozytem+bonusem w bah wpłacając załóżmy 200zł skoro chce grać tak jak opisałem to w punkcie 1?
4) Rozważam także założenie konta w unibecie, więc tutaj pytanie bet-at-home vs unibet? Zależy mi głównie na ofercie z piłki nożnej oraz na możliwości wpłat i wypłat na konto bankowe/przelewy24.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
1. Jesli nie chcesz korzystac z bonusa nie wpisujesz kodu FIRST ktory potrzebny jest do aktywowania bonusem
2. Jest ich cala masa z tym ze nie do konca tak dziala. Po prostu zaklady za prawdziwe pieniadze zasilaja saldo real money i jesli zakald za real money wejdzie a za bonus money nie nie trzeba kontynuowac obrotu. tak ejst m.in w bet365 gdzie ejst tez najlepszy bonus (najlatwiej obrocic, wiele strategii oferta itp)
3. jesli chcesz grac jak w 1 nie oplaca sie bo maja marne kursy i marna oferte, ja robilem to tak ze gral;me za calosc a pozniej dwudrogowo na over i under(niby to zakazane ale mi konta nie zablokwoali
4. moim zdaniem prawie kazdy bedzie lepszy niz bah jesli chodiz o oferty i kursy plus bonus. Fajnie jest w nowym buku Betano gdzie mozesz np w kasynie wyplacic nadwyzke(o ile ugrales ja za prawdziwe pieniadze, bonus wowczas przepada)
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Mamy dla Ciebie prezent!
trans.gif
Dariusz, zdobycie wygranej jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Uwaga: jeśli wyślesz SMS-a z hasłem VOUCHER na numer 0698 985 104*, jako odpowiedź otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na darmowy zakład na bet-at-home.com!
trans.gif
trans.gif
trans.gif
trans.gif
Zatem do dzieła!
Już trzymasz telefon w ręku, zakład? Nie wahaj się i odbierz nasze podanie! Wskazówka: już od wtorku piłka się toczy w Premier League, a podczas narciarskich MŚ zobaczymy ostatnie wyścigi.
W ten sposób zrealizujesz bon:
Zaloguj się na bet-at-home.com;
W opcjach zarządzania kontem wybierz „Zrealizuj bon“;
Wpisz przesłany kod bonu – gotowe!
To wszystko! Kwota wędruje natychmiast na Twoje konto gracza! Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zawsze z chęcią pomożemy!

Dużo radości z bonu życzy
trans.gif
trans.gif
md_339344.jpg
trans.gif
Gerald Fineder
CEO bet-at-home.com
Kontakt: [email protected]
*Możesz ponieść koszty za wysłanie SMS-a w zależności od Twojego operatora sieci.

Regulamin promocji:
trans.gif
Oferta skierowana jest wyłącznie do Ciebie i jest ważna do 02.03.2015.
Bon przeznaczony jest na zakłady sportowe i musi zostać obrócony trzykrotnie (3x) w ciągu sześciu miesięcy po kursie 1.50, aby wypłata była możliwa.
Na jedno konto gracza przypada wyłącznie jeden bon.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
BAH czasami przysyła na maila bonus 100 % do 800 PLN, dawno nie przysylali juz nic, myslicie ze dyskretne &quot;upomnienie&quot; sie o bonus na czacie moze cos dac ? ????
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Od połowy stycznia do początku lutego była promocja 100% do 800 PLN więc chyba musisz czekać na kolejne kampanie ;-)
 
X 0

xeroxx

Użytkownik
Także przespałem bonus ;(. No nic trzeba czekać na jakieś kolejne fajne promocje bo kurczę 50% (x4rót wpłaconą sumą + bonus po kursie 2.00 to trochę lipa).
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Ten bonus do 800zł to jest dla kogo? dla nowo zarejestrowanych czy tych co juz mają konta i dokonają ponownego depozytu czy tylko dla obiorców email?
Tylko dla odbiorcow
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Ostrzeżenie przed fałszywymi wiadomościami e-mail!
Przestępcy internetowi nieustannie próbują wejść w posiadanie osobistych i poufnych danych za pomocą fałszywych wiadomości e-mail. Obecnie nasi gracze mogą otrzymywać wiadomości e-mail przesyłane rzekomo przez bet-at-home.com.
Odbiorcy są informowani o zmianie ogólnych warunków handlowych i proszeni o kliknięcie przesłanego linku w ciągu 72 godzin w celu uniknięcia blokady konta gracza. Po kliknięciu linku gracz jest przenoszony na fałszywą stronę do logowania!
Ważne: w przypadku otrzymania takiej wiadomości e-mail prosimy o jej natychmiastowe usunięcie i nieklikanie w zawarty w niej link!
Pozdrawiam,
Gerald Fineder
CEO bet-at-home.com
Kontakt: [email protected]
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;2&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;13&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Jeszcze tylko kilka godzin do gwizdka rozpoczynającego finał Ligi Mistrzów. Czy już masz swój typ? Wskazówka: jeśli wyślesz teraz SMS-a z hasłem BERLIN na numer 0698 985 104 *, w odpowiedzi otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na zakłady na bet-at-home.com ! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
death89 84

death89

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;2&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;13&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Jeszcze tylko kilka godzin do gwizdka rozpoczynającego finał Ligi Mistrzów. Czy już masz swój typ? Wskazówka: jeśli wyślesz teraz SMS-a z hasłem BERLIN na numer 0698 985 104 *, w odpowiedzi otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na zakłady na bet-at-home.com ! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Ktoś z tego już skorzystał? Też dostałem takiego mejla, ale pierwszy raz spotykam się z bonusem, w którym SMS-a trzeba wysłać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ktoś z tego już skorzystał? Też dostałem takiego mejla, ale pierwszy raz spotykam się z bonusem, w którym SMS-a trzeba wysłać.
Co ciekawe sporo osób to otrzymało i ma 20 zł. Czyżby promocja podobna do
Bonów ?
 
Do góry Bottom