>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Niestety nie przejdzie, właśnie otrzymałem wiadomosc od obsługi klienta ze jeżeli w trakcie promocji zleci się wypłatę to konto odpada z promocji
Twoje poprzednie pytanie opisałeś bardzo niejasno.

Myślę, że wielu (w tym ja) zrozumiało je w ten sposób:

1. wypłacisz swoje pieniądze z konta
2. za dwa dni wpłacisz z powrotem z kodem
3. pytasz o to, czy przyznają bonus w takiej sytuacji

bez odbioru już ;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Twoje poprzednie pytanie opisałeś bardzo niejasno.
Myślę, że wielu (w tym ja) zrozumiało je w ten sposób:
1. wypłacisz swoje pieniądze z konta
2. za dwa dni wpłacisz z powrotem z kodem
3. pytasz o to, czy przyznają bonus w takiej sytuacji
bez odbioru już ;)
Dobrze zrozumiałeś, o to się pytałem i tak chciałem zrobić, ponieważ w tej chwili większość środków mam w bah tak chciałem zrobić, po zleceniu wypłaty zachciało się bah&#39;u mnie weryfikować (po dwóch latach :) wiec przy okazji się spytałem i tak mi odpowiedzieli
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czy jak wypłacę wszystkie środki i za dwa dni z powrotem wpłacę to otrzymam bonus ? czy taki manewr z wypłata i wpłata przejdzie ?
Nie przejdzie. Gdy spróbujesz aktywować bonus otrzymasz wiadomość, że wypłata środków w czasie trwania promocji wyklucza z bonusu.
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
Jakies dobre warunki jak na nich, oni zawsze daja 50% bonus i wyzszy kurs obrotu, sprawdz czy to nie jakies wyludzenie danych;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
tez otrzymalem, nie wiecie czy to tylko single sie licza do obrotu? czy moze byc AKO?
Może być AKO, nawet live

Ja u nich mało co grałem i to na samym początku zabawy z bukami, wielkiego yieldu u nich nie wykręciłem, ale więcej wyjąłem niż włożyłem. Z upływem czasu przestałem tam grać przez tą ich marżę, a jak już to wpłacałem jakieś drobne, których się nie opłacało wypłacać ze Skrilla, a tam wpłata od 10 zł. Bardzo dziwne, że sobie tak o mnie przypomnieli, bonus na bardzo dobrych warunkach, dzisiaj ostatni dzień, także sprawdźcie emaile może jeszcze zdążycie ????
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
Witam, chciałbym skorzystać z bonusu CS245 który kończy się 6.10.2015 (godz. 23:59 CEST. Moje pytanie brzmi, czy wpłata z konta Skrill też jest objęta bonusem?
Zostało niewiele czasu, więc byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.
pozdro
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Witam, chciałbym skorzystać z bonusu CS245 który kończy się 6.10.2015 (godz. 23:59 CEST. Moje pytanie brzmi, czy wpłata z konta Skrill też jest objęta bonusem?

Zostało niewiele czasu, więc byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

pozdro
Tak, wpłata przez Skrill jak najbardziej kwalifikuje do otrzymania tego bonusa.
 
Do góry Bottom