>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Niestety nie przejdzie, właśnie otrzymałem wiadomosc od obsługi klienta ze jeżeli w trakcie promocji zleci się wypłatę to konto odpada z promocji
Twoje poprzednie pytanie opisałeś bardzo niejasno.

Myślę, że wielu (w tym ja) zrozumiało je w ten sposób:

1. wypłacisz swoje pieniądze z konta
2. za dwa dni wpłacisz z powrotem z kodem
3. pytasz o to, czy przyznają bonus w takiej sytuacji

bez odbioru już ;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Twoje poprzednie pytanie opisałeś bardzo niejasno.
Myślę, że wielu (w tym ja) zrozumiało je w ten sposób:
1. wypłacisz swoje pieniądze z konta
2. za dwa dni wpłacisz z powrotem z kodem
3. pytasz o to, czy przyznają bonus w takiej sytuacji
bez odbioru już ;)
Dobrze zrozumiałeś, o to się pytałem i tak chciałem zrobić, ponieważ w tej chwili większość środków mam w bah tak chciałem zrobić, po zleceniu wypłaty zachciało się bah&#39;u mnie weryfikować (po dwóch latach :) wiec przy okazji się spytałem i tak mi odpowiedzieli
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czy jak wypłacę wszystkie środki i za dwa dni z powrotem wpłacę to otrzymam bonus ? czy taki manewr z wypłata i wpłata przejdzie ?
Nie przejdzie. Gdy spróbujesz aktywować bonus otrzymasz wiadomość, że wypłata środków w czasie trwania promocji wyklucza z bonusu.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
Jakies dobre warunki jak na nich, oni zawsze daja 50% bonus i wyzszy kurs obrotu, sprawdz czy to nie jakies wyludzenie danych;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
tez otrzymalem, nie wiecie czy to tylko single sie licza do obrotu? czy moze byc AKO?
Może być AKO, nawet live

Ja u nich mało co grałem i to na samym początku zabawy z bukami, wielkiego yieldu u nich nie wykręciłem, ale więcej wyjąłem niż włożyłem. Z upływem czasu przestałem tam grać przez tą ich marżę, a jak już to wpłacałem jakieś drobne, których się nie opłacało wypłacać ze Skrilla, a tam wpłata od 10 zł. Bardzo dziwne, że sobie tak o mnie przypomnieli, bonus na bardzo dobrych warunkach, dzisiaj ostatni dzień, także sprawdźcie emaile może jeszcze zdążycie ????
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Sprawdźcie email, ja dostałem info o bonusie 100% do 800 zł. Bonus ważny do 6.10.15 r. Warunki: depozyt+bonus - obrót 6x po 1.70 w ciągu 90 dni.
Witam, chciałbym skorzystać z bonusu CS245 który kończy się 6.10.2015 (godz. 23:59 CEST. Moje pytanie brzmi, czy wpłata z konta Skrill też jest objęta bonusem?
Zostało niewiele czasu, więc byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.
pozdro
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Witam, chciałbym skorzystać z bonusu CS245 który kończy się 6.10.2015 (godz. 23:59 CEST. Moje pytanie brzmi, czy wpłata z konta Skrill też jest objęta bonusem?

Zostało niewiele czasu, więc byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

pozdro
Tak, wpłata przez Skrill jak najbardziej kwalifikuje do otrzymania tego bonusa.
 
Do góry Bottom