>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

A 0

artix

Użytkownik
A wy macie możliwość wpłaty kartą i przelewami24? Bo ja nie mam możliwości jakiejkolwiek zmiany wpłaty, np. dodania karty.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
A wy macie możliwość wpłaty kartą i przelewami24? Bo ja nie mam możliwości jakiejkolwiek zmiany wpłaty, np. dodania karty.
Obecnie sa mozliwosci wplaty przez karte kredytowa, przelewy 24 i neteller, wkrotce zostanie udostepniony takze money bookers oraz zwykly przelew bankowy.
 
A 0

artix

Użytkownik
Ale ja pytałem czy mogę mieć 2 źródła wpłat na raz. Teraz mam przelewy24 na szaro bez możliwości jakiejkolwiek zmiany na kartę kredytową.
 
G 0

golomp

Użytkownik
Osoby, które korzystały z promocji na brytyjskich stronach - były tam ok rok temu freebety po 100GBP - mogą załapać się na ten bonus?

Pytam, bo np. sportingbet dawał taką możliwość.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Osoby, które korzystały z promocji na brytyjskich stronach - były tam ok rok temu freebety po 100GBP - mogą załapać się na ten bonus?
Pytam, bo np. sportingbet dawał taką możliwość.
TA promocja dostepna jest tylko dla nowych uzytkownikow Ladbrokes.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Zanim nastapila wplata odpisywali po kilkunastu minutach. Teraz gdy ja mam problem juz nie odpisuja wcale... poza tym bylo napisane ze zaklady live sie nie kwalifikuja do uzyskania freebeta wiec stawialem za mniejsze stawki a oni mimo tego freebeta za zaklad live przypisali... Jak dla mnie burdel na kolkach
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Zanim nastapila wplata odpisywali po kilkunastu minutach. Teraz gdy ja mam problem juz nie odpisuja wcale... poza tym bylo napisane ze zaklady live sie nie kwalifikuja do uzyskania freebeta wiec stawialem za mniejsze stawki a oni mimo tego freebeta za zaklad live przypisali... Jak dla mnie burdel na kolkach
nie spelniles warunkow regulaminu bo jako pierwsze zaklady postawiles te na live, ktore nie kwalifikuja do oferty, mimo to dostales darmowy zaklad...
 
A 0

artix

Użytkownik
Dostałem odpowiedź z supportu: &quot;Możliwe jest wybranie tylko jednej metody płatności - albo będą to Przelewy 24 albo karta kredytowa.&quot; Szkoda.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Dostałem odpowiedź z supportu: &quot;Możliwe jest wybranie tylko jednej metody płatności - albo będą to Przelewy 24 albo karta kredytowa.&quot; Szkoda.
Zmiana metody jest mozliwa tylko w przypadku pustego konta. Wiec jesli chcialbys cokolwiek zmienic musisz najpierw wyplacic srodki. Wszystko ze wzgledu bezpieczenstwa twojej kasy na koncie
 
C 174

cezi77

Użytkownik
nie spelniles warunkow regulaminu bo jako pierwsze zaklady postawiles te na live, ktore nie kwalifikuja do oferty, mimo to dostales darmowy zaklad...
Tylko wedlug wczesniejszych ustalen moglem grac sobie normalnie na live a 4 zaklady mialy byc to mecze postawione przed ich rozpoczeciem... Nie wiem kim Ty jestes ze sie za ladbrokes podajesz ale dla mnie to jedna wielka lipa. Poza tym do teraz nie raczyli odpisac.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Witam chciałem zlecić wypłate na mBank i mam pytanie. Co wpisać w polach: Oddział prowadzący rachunek i Rodzaj konta&quot;? Posiadam zwykłe e-konto w mBanku.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
kolejny problem przy tworzeniu przelewu bankowego: Wystąpił błąd podczas przetwarzania żądania, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pod numerem 0800 731 417 (numer dla osób spoza Wielkiej Brytanii +44 208 429 7971) lub pod adresem [email protected] Ktoś już tak miał ?
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Tylko wedlug wczesniejszych ustalen moglem grac sobie normalnie na live a 4 zaklady mialy byc to mecze postawione przed ich rozpoczeciem... Nie wiem kim Ty jestes ze sie za ladbrokes podajesz ale dla mnie to jedna wielka lipa. Poza tym do teraz nie raczyli odpisac.
ale jakich ustalen? Zgodnie z zasadami promocji dotyczy ona pierwszych 4 zakladow, przy czym masz informacje ze zaklady na live nie zostana zakwalifikowane do oferty.
Wiec jesli stawiasz pierwsze zaklady na live nie powinny sie one zakwalifikowac i tym samym nie dostalbys free betow. Ladbrokes przydzielil Ci mimo to free bety. Wiec nie bardzo rozumiem w czym problem. I kompletnie nie rozumiem o jakich ustaleniach piszesz?
 
Do góry Bottom