>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Witam chciałem zlecić wypłate na mBank i mam pytanie. Co wpisać w polach: Oddział prowadzący rachunek i Rodzaj konta&quot;? Posiadam zwykłe e-konto w mBanku.
W polu oddzial wpisz miasto ktore widnieje na umowie z bankiem, w pole rodzaj konta najczesciej rachunek oszczednosciowy
 
D 5

dami21

Użytkownik
Jesteśmy w trakcie sprawdzania danych banku, w związku z czym nie możemy w tej chwili zrealizować żądania wypłaty. W przypadku chęci uzyskania dalszej pomocy, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pod numerem 0800 731 6191 (numer dla osób spoza Wielkiej Brytanii +44 208 429 7971) lub pod adresem: [email protected]
Ile trwa ta weryfikacja ? i to czego weryfikacja ? nie kapuje ... kiedy mede mog zlecic wyplate &gt;
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Musisz im wysłać:
-skan dowodu/prawa jazdy/paszportu
-kopia wyciągu z konta bankowego/umowy z bankiem/potwierdzenia prowadzenia rachunku
Ja osobiście wysłałem kopie dowodu (2 strony) + kopia umowy z bankiem. Weryfikacja trwała ok 10h. Pieniądze wypłacone.
EDIT: na adres: [email protected]

Oryginalny mail jaki od nich dostałem:
Szanowny Panie,
Zarejestrowaliśmy już dane Pańskiego konta.
Prosimy teraz o jak najszybsze przesłanie kopii
- dowodu/prawa jazdy/paszportu
oraz
- wyciągu z banku/kopii umowy o otworzeniu konta/potwierdzenia o prowadzeniu rachunku (mozna taki dokument otrzymać z mBanku), na którym widnieć będzie Pana imię i nazwisko oraz adres zamieszkania (nie może to być screen shot z Internetu) na adres [email protected] , podając w e-mailu nazwę użytkownika, pisząc w tytule &quot;Earthport verification documents&quot; i pamiętając by kopie dokumentów były jak najmniejszego rozmiaru i jeśli to możliwe w formacie JPEG.

Jak tylko dział weryfikacji sprawdzi te dokumenty, aktywuje Panu opcje wypłaty.

Z wyrazami szacunku,
Martyna
Polish Desk
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
mial ktos problemy z otrzymaniem darmowych zakladow. otrzymalem 2 darmowe ale kolejnych 2 narazie nie wiem czemu nie otrzymalem. czy trzeba czekac 48h czy idzie to jakos szybciej zalatwic, bo jutro znow gra gijon ????
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
mam durne pytanie odnośnie ladbrokers. co mam zrobic zeby po zalogowaniu automatycznie nie przerzucało mi strone na wersje anglojęzyczną ??!!
 
S 11

support75

Użytkownik
Wypłate zlecona w piątek na karte kredytowa, dotarła dzisiaj koło 12-stej.
Bez jakichkolwiek skanów, pisania e-mail. Bardzo duży plus dla nich.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
mam durne pytanie odnośnie ladbrokers. co mam zrobic zeby po zalogowaniu automatycznie nie przerzucało mi strone na wersje anglojęzyczną ??!!
jesli zarejestrowales sie w wersji angielskiej automatycznie bedziesz przerzucany na angielska - mozesz napisac na [email protected] prosbe o zmiane jezyka.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Pytanie co do wypłaty. Czy jest możliwe wypłacenie pieniędzy na konto innej osoby, jednak o tym samym nazwisku?
Nie ma takiej mozliwosci. Ze wzgledow bezpieczenstwa wyplate mozesz zlecic tylko na konto tej samej osoby, na ktora konto jest zarejestrowane.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
to same single tylko mozemy obstawiac? jak i w normalnym zakladzie jak i w freebecie...??
tak - aby otrzymac darmowe zaklady, pierwsze 4 zaklady musza byc singlami, nie na live.
free bety sa do wykorzystania rowniez tylko jako single.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
michau13 ale to moge zrobic tak ze puszczam 4 zaklady odrazu po 100zl i dostaje 4 darmowe zaklady czy musze pokolei najpierw zaklad pozniej czekac na darmowego , puscic darmowego itd?
i gdzie pokazuje ze takowego freebeta dostalem?
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
michau13 ale to moge zrobic tak ze puszczam 4 zaklady odrazu po 100zl i dostaje 4 darmowe zaklady czy musze pokolei najpierw zaklad pozniej czekac na darmowego , puscic darmowego itd?
i gdzie pokazuje ze takowego freebeta dostalem?
Mozesz puscic od razu 4 zaklady i po ich rozliczeniu dostaniesz 4 darmowe.

Free bety widoczne sa w Moje konto &gt;&gt; Darmowe zaklady
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
tak - aby otrzymac darmowe zaklady, pierwsze 4 zaklady musza byc singlami, nie na live.
free bety sa do wykorzystania rowniez tylko jako single.
Proszę o potwierdzenie tej opinii, na pewno nie mogą być grane do free betu zakłady LIVE ? Bo są co do tego sprzeczne wiadomości ...
EDIT : już dostałem pewną wiadomość od supportu
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
pisze w pomocy ze nie..
Mam pytanie bo nie wiem czy dobrze zrozumialem w sprawie freebeta..
stawiam sobie na mecz 30 zl i nie siadł mi wiec dostaje freebeta za 30 zl po kursie np 2. wiec mam 60 zl?
a jesli by mi siadl pierwszy mecz to poprostu nie dostaje freebeta i dalej moge 4 freebety dostac??
 
Do góry Bottom