>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

klemi 52

klemi

Użytkownik
Czyli wplacam 400zł gram 1 singiel z kursem 1.1 za 100zł wygrywam dostaje wygrana 110zł + jeszcze bonus 100zł?
I tak 4 razy moge zagrac?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
no niech ktos to dokladnie dobrze wyjasni ????
ja mam dodatkowe pytanie czy przelewy24 sie lapia bo mam tylko z tego mozliwosc wplaty bo MB sie nie lapie z tego co wiem... jesli nie ma przelewow to niby jak obstawie w tym samym dniu kupona co zarejestruje konto?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
mi ladobrokes nie dziala a jak wejde na chwile i chce sie zarejestrowac to po wpisaniu wszystkich danych i tak nie dziala ..
 
D 5

dami21

Użytkownik
Wiecie co się stało z wypłatami neteller , one sa co 6 godzin widać automatycznie robione i wczoraj robiłem z 4 wypłaty i było ok ale dzisiaj na koncie neteller jest kwota ale odrzucono i pienadze zwrocone na konto gracza :/ Nie mają kasy na koncie neteller napisalem arano ale 0 odpowedzi jak i na polski i angielski . Mam jeszcze pytanie jak zmienic sposob wplaty bo mam tylko netller przy wpłacie a chce przez mb ( moze szybciej pujdzie)
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Czyli wplacam 400zł gram 1 singiel z kursem 1.1 za 100zł wygrywam dostaje wygrana 110zł + jeszcze bonus 100zł?
I tak 4 razy moge zagrac?
tak, tylko korzystajac z free beta 100 zl na konto dopisywany jest tylko zysk.
wiec jak stawiasz pierwszy zaklad 100 zl po kursie 110 zl dostajesz na konto 110 zl. natomiast jak stawiasz free beta za 100 zl o kursie 1.1 na konto dostaneisz tylko 10 zl
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
no niech ktos to dokladnie dobrze wyjasni ????
ja mam dodatkowe pytanie czy przelewy24 sie lapia bo mam tylko z tego mozliwosc wplaty bo MB sie nie lapie z tego co wiem... jesli nie ma przelewow to niby jak obstawie w tym samym dniu kupona co zarejestruje konto?
przelewy24 sie lapia, karty kredytowe sie lapia i neteller sie lapie
jesli sie zarejestrujesz i dokonasz wplaty a ona nie dojdzie nie z twojej winy to wystarczy napisac na [email protected]
money bookers na razie nie jest dostepne, ale bedzie wkrotce (jeszcze w czasie trwania tej promocji) i tez bedzie sie lapac.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
kurde dziwny ten support bo ja juz czekam kilka dni :/
Wy z czego tak wplacaliscie kase?? chodzi mi o rodzaj tzn czy przelewy24 czy cos innego..
pozdro
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
kurde dziwny ten support bo ja juz czekam kilka dni :/
Wy z czego tak wplacaliscie kase?? chodzi mi o rodzaj tzn czy przelewy24 czy cos innego..
pozdro
karpiu1234 - jaki masz dokladnie problem i czy kontaktowales sie na polski support na pewno?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
karpiu1234 - jaki masz dokladnie problem i czy kontaktowales sie na polski support na pewno?
no wychodzi na to ze zle skopiowalem e-maila do supportu hehe
a chodzi mi o to w jaki sposob tam trzeba wplacic zeby w ten sam dzien co sie rejestruje puscic kupona... tzn jakie maja opcje wplaty zeby dostac te freebety
pozdro
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
mozesz wplacic za pomoca karty kredytowej, przelewow24 i netellera.
Wszystkie wplaty powinny dojsc tego samego dnia i nie powinienes miec problemow z otrzymaniem bonusa.

natomiast w zasadach promocji jest rowniez informacja, ze jesli z jakiegos powodu niezaleznego od ciebie wplata nie dojdzie tego samego dnia i tym samym nie bedziesz mogl obstawic pierwszego zakladu, bonus i tak nadal masz prawo otrzymac i wystarczy napisac na [email protected]
wiec nawet jesli wplata ci od razu nie dojdzie nie masz sie czym martwic.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Przecież jest wyraźnie napisane:
Warunki promocji:
  • Oferta dostępna dla osób powyżej 18 lat
  • Tylko dla nowych klientów
  • Konieczne jest podanie kodu promocyjnego: LADPL
  • Za pierwszy pojedynczy zakład klient otrzyma darmowy zakład o równawartości pierwszego (150 PLN)
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
promocja 150 zl juz sie zakonczyla - teraz ladbrokes proponuje 4 x 100 zl. za pierwsze 4 zaklady. informacja jest powyzej w watku - tylko tytul watku troche mylacy bo zalozny przy starej promocji
 
Do góry Bottom