>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Napisałem rano,do teraz zero odpowiedzi,pewnie odpowiedzą w poniedziałek,ale wtedy już sobie wpłacę normalnie ;-)
Niestety Support cieńki.
 
october 0

october

Użytkownik
Wpłaciłem 150zł. Zrobiłem pierwszy zakład na tą kwotę. Po 24h przyznali mi freebeta na kwotę, uwaga, 20zł. Napisałem do supportu. Odpisali, że zaszła pomyłka i do 3 dni powinnienem dostac dodatkowe 130zł.

Mniejsza z tym, ze to największy buk na terenie UK. W PL działa zdecydowanie nieprofesjonalnie. Tak się nie zdobywa nowych klientów.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Już wyjaśnione wszystko.
Tzn.od supportu żadnej odpowiedzi ale wpłaciłem kasę przez Przelewy24,mimo że bank mój był Closed to zrobiłem przelew używając Przedpłaty,i kasa od razu była zaksięgowana w serwisie Przelewy24 i jednocześnie po chwili,w Ladbrokes.
Zrobiłem zakład za 100złotych,wchodzę w moje konto i darmowe zakłady,patrzę już mój darmowy zakład czeka na mnie,sekunda po złożeniu zakładu.
Także tutaj duże brawa.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Wcześniej pamiętam że mieli promocję kilka darmowch zakładów - chyba pierwszy trzy lub cztery.
Korzystałem wtedy z konta kobiety i miło wspominam Ladbrokes ale jest to buk dla mnie żeby skorzystać z promocji i nie wpłacać więcej kasy.
Słaby support,kursy mogą być ale jakoś do mnie nie przemawia ta strona.
Ale promocje mają ciekawe.
 
october 0

october

Użytkownik
Podobnie - graficznie/funkcjonalnie ta stronka również do mnie nie przemawia.

Jeszcze jedna sprawa mnie zdziwiła u tego buka. Przesłałem wszystkie dokumenty żeby mieć już problem aktywacji konta z głowy. Otrzymałem wiadomość zwrotną, żebym jeszcze raz przesłał przy wypłacie.

Na szczęście finansowo jestem do przodu. Z przyznanych 20zł do przodu po kursie 1,8. Czekam na kolejne 130. Ciekawe czy czegoś znowu nie wymyślą...
 
E 8

emilianooo

Użytkownik
Witam ,mam pytanko czy dobrze to wszystko rozumuję.
Wpłacam 150zł
Robię kupon za 150 przykładowo na kurs 1.2 (z tego co rozumiem nie ma minimalnego kursu?)
Wygrywam kupon i mam 180zł + dostaję 150zł czyli mam 330zł
W ciągu 7 dni robię kupon za 150zł na kurs 1.20 (ponownie nie ma minimalnego kursu?)
Wygrywam kupon i mam 180zł + 180zł = 360zł ?
czy mam liczone tak że 180zł+(180zł-150zł)=210zł ? czyli to dodatkowe 150zł jest mi odejmowane ?

Pozdrawiam
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Strasznie to skomplikowałeś. Stawiasz za 150zł i dostajesz freebeta, czyli darmowy zakład z którego otrzymujesz tylko samą wygrana bez stawki.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
A obowiązują jakiekolwiek minimalne kursy ?
&quot;Zakład kwalifikujący nie jest objęty limitami kursów i nie może być zakładem z oferty na żywo&quot;
Tylko jaki jest sens stawiania po kursie 1.2 ?
Prędzej nie wchodzą pewne zdarzenia niż te po kursie 2.0
Warto dla 20 złotych wygranej ryzykować?Ja grałem po kursie 2.20 - wejdzie,to chociaż jest jakiś zarobek a nie wejdzie to trudno,i tak to tylko freebet.
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
witam moze wam to w czyms pomoze.
napisałem dzis do nich
Witam, w dniu dzisiejszym zarejestrowałem sie państwa firmie pod nazwą
użytkownika &quot;xxxxx&quot; , podczas rejestracji podałem kod niezbędny do
przyznanie bonusa- darmowego zakładu do 150 złotych. Postepują zgodnie z

Państwa instrukcjami próbując postawic zakład wyskakuje mi komunikat iż

Podana stawka zakładu nie pasuje do żadnej wartości aktualnie dostępnych

darmowych zakładów. Prosimy o ponowne sprawdzenie darmowych zakładów w
dziale &quot;My Account - Free bets&quot; (Moje konto - darmowe zakłady), a
następnie ponowne podanie kwoty stawki.

Niestety w tej zakładce nie moge doczytac sie niczego konkretnego i
obawiam sie iż nie bede mógł skorzystac z bonusu który mi przysluguje w
związku z czym licze na wyjaśnienie i mozliwie szybki kontakt.

po czym dostałem od nich odpowiedz która sporo mi naswietliła...


Aby darmowy zakład pojawił się na Pańskim koncie musi Pan najpierw
postawić kwalifikujący zakład za wpłacone środki własne.
Po tym darmowy zakład o wartości pierwszej stawki wpłynie na Pańskie
konto i będzie Pan mógł go wykorzystać.
W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt

pozdrawiam
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
ok dzięki, a z tym freebetem jak go dostane to moge zagrac za niego na jedym kuponie kilka zdarzeń czy musze grac singla???
 
Do góry Bottom