>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

R 58

rychlik

Użytkownik
freebet to zakład, od którego w razie wygranej otrzymujesz sam zysk, czyli w przypadku obstawienia freebeta 50zł po kursie 1.3:
1. wygrana = otrzymujesz 15zł
2. przegrana = nie otrzymujesz nic
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
no ja mam z ta firma mieszane uczucia, postawilem mojego 1szego freebeta na ukraine, wszystko ok pokazalo mi ewk itp , zatwierdzilem klikajac na &quot;postaw&quot; , i jakze wielkie bylo moje zdziwienie gdy po weekendzie zagladam na konto a tam nic... wszakze ukraina wygrala... lookam we freebety... patrze nadal go mam... polski support utrzymuje ze zadnego zakladu nie wnosilem przedstawiajac mi historie mojego konta, zobaczymy co powie angielski...
Pozdrawiam
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Czy jak wpłacę kartą kredytową to będą chcieli jakichś dokumentów,czy wystarczy skan dowodu?
Ja wpłacałem kartą i przy wypłacie nie prosili mnie o żadne dokumenty. Zapewne losowo wybierają sobie &quot;ofiary&quot; ;)
 
M 4

marcinpala

Użytkownik
witam panowie. czy dalej aktualne jest ten bonus przy rejestracji 150zl?firma wyplacalna czy robia jakies problemy?jest obrot tego freebetu?
dzieki pzodrawiam wygranych zycze
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
witam panowie. czy dalej aktualne jest ten bonus przy rejestracji 150zl?firma wyplacalna czy robia jakies problemy?jest obrot tego freebetu?
dzieki pzodrawiam wygranych zycze
Aktualna promocja.
Reszty dowiesz się jak przeczytasz ten temat. W końcu prawie 300 postów to chyba wystarczająco został wyczerpany wątek...
Życzę miłej lektury.
Pozdr.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Witam. Wplacilem pare dni temu pieniadze, ugralem troche i zlecilem wyplate. Przy zleceniu wyskoczyl mi komunikat : Jesteśmy w trakcie sprawdzania danych banku, w związku z czym nie możemy w tej chwili zrealizować żądania wypłaty... bla bla bla.
Pisalo ze zrobia to do 48 godzin, niestety czekam juz od ponad tygodnia, zero odzewu supportu ;/
Ktos mial podobny problem z wyplata? Mozecie cos poradzic?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
a wysłałeś dokumenty? bo oni na 90% beda chcieli, jeśli tego nie zrobiłeś to wyslij im jak najszybciej, meila znajdziesz w temacie.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Unfortunately we still require a bank statement before we can activate
your bank withdrawal facility, please note we do not accept screenshots of
online accounts.
We look forward to hearing from you.

Po wyslaniu dokumentow dostalem takie cos :p
Ktos moglby mi powiedziec o jakie oswiadczenie z banku chodzi?
Nie zbyt rozumiem tresc tej wiadomosci.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Po wysłaniu skanu dowodu dostałem odpowiedź, że nie udało im się zweryfikować mojego konta bankowego i proszą o wyciąg z konta bankowego z widocznymi numerami typu IBAN etc.

Wysłałem ponownie kopię dowodu + 2 wyciągi elektroniczne z mBanku, ponieważ innymi po prostu nie dysponuję i nie zamierzam - czuję, że przygoda z tym bukmacherem może się niemiło skończyć ???? Obecnie czekam na potwierdzenie/lub w bardzo prawdopodobnej wersji kolejne zastrzeżenia i niechęć przy wypłacaniu kasy.
 
D 0

dabudnik1989

Użytkownik
A bank statement is details of your bank account, which includes your name
address and bank account details (Oświadczenie Banku).
A teraz to dostalem. To co ja mam im zrobic screena mojej umowy z bankiem czy jak?

Juz mi sie odechcialo grac u tego buka ;/ porazka
 
B 7

buklak

Użytkownik
Dabudnik1989: ja wysłałem jakiś losowy wyciąg, nawet nie byłem pewien czy to od tego konta bankowego. Faktem jest, że dokumenty zatwierdza angielski support, a po przesłaniu jakiegoś losowego dokumentu bankowego z widniejącym tym numerem konta, na który chciałem przelać kasę - zatwierdzili moje dokumenty.
Tak więc śmiało wyślij to, co masz pod ręką. Wyciąg z ostatniego miesiąca, umowę z bankiem - cokolwiek ????
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nie ma sprawy.
Po potwierdzeniu tożsamości (dowód + konto bankowe) co pisało u was w dziale z transakcjami? Bo u mnie widnieje kwota zleconej wypłaty (którą udało się zlecić po odpowiedzi z obsługi klienta) i status transakcji: wstrzymana. Nie wiem czy nie oczekują jeszcze czegoś, bo wcale bym się nie zdziwił, chociaż już nie powinni ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Dabudnik1989: ja wysłałem jakiś losowy wyciąg, nawet nie byłem pewien czy to od tego konta bankowego.
To po co marudzisz, że twoja przygoda z nimi moze sie zle skonczyc, ze cały czas cos chca od Ciebie? Wyślij im to czego oczekują (dwie strony dowodu+ kopia umowy z bankiem lub świeży wyciąg z widocznymi danymi) i będzie po sprawie.
Bukmacher znany i wałków nie robią. Po prostu mają taką a nie inną weryfikację (i wg mnie dobrze) a to że ktoś zapolował tylko na ich freebeta i zaraz wypłaca nie musi ich obchodzić. Jak ktoś chce grać na dłużej u nich, to raz przejdzie weryfikacje i potem jest gitara.

Juz mi sie odechcialo grac u tego buka ;/ porazka
j.w. żadna porażka. wymagają kopii dowodu i kopii umowy z bankiem. czy to jest takie trudne do zrealizowania? jest napisane w wiadomosci od nich ze screenów nie akceptują, więc chca kopie lub zdjecia.


POSWIECCIE SOBIE 20MINUT NA POSKANOWANIE SWOICH DOKUMENTÓW, DOWODU, PASZPORTU ITD. WRZUCCIE DO JEDNEGO FOLDERU I JAK TYLKO BEDZIE WAM POTRZEBNE WYSLAC DO WERYFIKACJI O MACIE POD RĘKĄ - TAKA MAŁA SUGESTIA.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nie znasz sytuacji, więc niewiele możesz o niech powiedzieć. Ja po wysłaniu dowodu i wyciągu dostałem odpowiedź, że skan dowodu ze 100% mam zmniejszyć do 25% wielkości i wysłać im to jeszcze raz. Spece ????
 
B 7

buklak

Użytkownik
sweetkokos: Wpisałeś podczas rejestracji wymagany kod? Obstawiałeś single? Jeśli tak to z pewnością powinieneś dostać freebety, jakoś nikt nie miał problemów.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Około tygodnia temu wpłacałem tam 50 zł kartą kredytową,przez weekend zagrałem 3 razy po 50 zł,freebety były przyznawane praktycznie od razu po rozliczeniu meczy.Zakłady kwalifikujące oczywiście zagrałem takie aby nie było wątpliwości np w koszykówce greckiej Panatha grał z o statnią drużyną.Freebety zagrałem po kursie około 1,5. 2 weszły 1 nie.Czyli skończyłem z kwotą coś około 106 zł wypłaciłem wszystko na kartę kredytową po dwóch dniach roboczych kasa była.Nie przechodziłem żadnych weryfikacji.Nie było żadnych problemów.Polecam promocję,szybka i przyjemna tylko trzeba uważac aby się nie naciąc przy zakładach kwalifikujących.
 
Do góry Bottom