>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Widze ze rozne opinie byly na temat supportu i buka. Ja musze powiedziec ze naprawde sie zaskoczylem i jestem zadowolony. Wplacilem wczoraj kase, obstawilem i po zakonczeniu zdarzen pojawil sie freebet. Po obstawieniu pierwszego kuponu i freebeta skonczylem z 800zl na koncie wiec postanowilem wyplacic. Wpisalem dane banku i wyslalem skany na mail podany strone wczesniej. Odpowiedz o prawidlowym zweryfikowaniu dostalem okolo pol godziny pozniej. ???? Teraz juz tylko czekam az kasa sie znajdzie na koncie.

Zdecydowanie polecam buka i skorzystanie z promocji. Rzeczywiscie moze szata graficzna nie powala ale chyba nie o to tutaj chodzi. ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Czyli gram pierwszy zakład za 150 po kursie 1,01. dostaje freebeta. tutaj moge zagrac obojetnie singla lub akumulator, z jakimkolwiek ako. wygrywam lub przegrywam freebeta i moge wypłacić odrazu tak?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
proszę o pomoc osoby kompetentne:
czy dobrze rozumuje regulamin:
1. wplacam 150zl i gram za całość jeden typ i bez względu na jego wynik (bez ograniczenia kursowego nawet 1,05) otrzymuję freebet za 150zł
2. gram freebet i już mogę zagrać np. 2 spotkania
3. następnie bez względu na wynik freebeta mogę zlecić po weryfikacji wypłatę (jak trafiam freebeta to na konto otrzymuje tylko zysk bez stawki)
o to mi chodzi czy można od razu wypłacać kasę czy są może jakieś limity obrotu....
dzieki z gory za info;;;;
pozdro
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzieki wielkie.........
tylko w celu piotwierdzenia bo jest dla mnie to nie wiarygodne!!!!
po wplaceniu depozytu zeby zagrac tylko za 1,01 i od razu dostaje freebeta???
bez sensu ale dla nas typerów to super promo;;;;
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Witam.Nie chce robić zbędnego spamu oddzielnym tematem to zapytam tutaj pod jaki email wysyłaliście skany dowodów osobistych?Szukałem ale nigdzie nie mogę znaleźć a chciałbym dokonać już wypłaty.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No jasne,próbowałem wypłacić na konto ale wyskakuje błąd, żebym się skontaktował z administracją to pomyślałem o potwierdzeniu tożsamości ????
Wyśle im skan dowodu i wtedy spróbuje wypłacić.
 
J 0

junoumi

Użytkownik
hmm, dwa dni temu postawiony hajs i freebeta brak, orientuje sie ktos czy ten freebet 150 pln to jeszcze aktualna oferta ? bo na stronie głownej teraz piszą o trzech freebetach po 50 pln...

btw. support brak slow, od 2 dni zero kontaktu, a pisane bylo na polski i angielski mail...
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
hmm, dwa dni temu postawiony hajs i freebeta brak, orientuje sie ktos czy ten freebet 150 pln to jeszcze aktualna oferta ? bo na stronie głownej teraz piszą o trzech freebetach po 50 pln...
btw. support brak slow, od 2 dni zero kontaktu, a pisane bylo na polski i angielski mail...
2 Dni temu postawiłeś kupon ale przypomne ci że wszystkie spotkania z niego muszą się zakończyć żeby dodali ci ten hajs..
Jeśli darmowy zakład nie zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu kwalifikującego skontaktuj się z nami, pisząc na adres: [email protected] podając w tytule nazwę użytkownika i dopisek “darmowy zakład” &lt;jak spotkanie/spotkanie dobiegły końca zrób jak jest napisane
Co to tego promo &gt; zmienili zasady 2-3 dni temu wcześniej było tak że jak postawisz te 150 zł to dadzą ci 150 free beta teraz jest nieco inaczej na 3 pierwsze zakłady &gt;ale to już można dowiedzieć się na ich stronce.
A co do supportu odpisali mi dość szybko bo w 15 min okazało się że maja problemy z dodawaniem kont bankowych i hajsu nie mogę od nich wypłacić już 3 dzień.No ale trudno ????
 
R 58

rychlik

Użytkownik
rejestrujcie się przez polską wersję strony. ja zarejestrowałem się przez angielską i musiałem pisać do supportu o przyznanie freebeta. przez polską wersję jest przyznawany automatycznie.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
W regulaminie znalazłem to..
(Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie)
Czyli mam rozumieć że można grać free betem tylko singla?
 
J 0

junoumi

Użytkownik
W regulaminie znalazłem to..
(Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie)
Czyli mam rozumieć że można grać free betem tylko singla?
tak tylko singiel.

Mój kupon został rozliczony od razu, rejestrowalem sie z polskiej strony, wpisalem kod freebeta przy rejestracji, dlatego sie dziwie, ze jest z tym problem. Z tego co pamietam to w piątek rano jeszcze bylo info na stronie o freebecie wlasnie 150 pln.

Przy próbe skorzystania z freebeta wyskakuje taki komunikat:

&quot;Prosimy pamiętać
Podana stawka zakładu nie pasuje do żadnej wartości aktualnie dostępnych darmowych zakładów. Prosimy o ponowne sprawdzenie darmowych zakładów w dziale „My Account - Free bets” (Moje konto - darmowe zakłady), a następnie ponowne podanie kwoty stawki&quot;
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Przy próbe skorzystania z freebeta wyskakuje taki komunikat:

&quot;Prosimy pamiętać
Podana stawka zakładu nie pasuje do żadnej wartości aktualnie dostępnych darmowych zakładów. Prosimy o ponowne sprawdzenie darmowych zakładów w dziale „My Account - Free bets” (Moje konto - darmowe zakłady), a następnie ponowne podanie kwoty stawki&quot;

Tak wypada gdy nie ma się żadnego free betu,zepsuli tą promocje ta pierwsza była o niebo lepsza no ale jedna się kończy inna zaczyna.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
ja akurat korzystalem z promocji jak sie jedna konczyla (wtedy byl czas rejestracji), a kiedy gralem zaklad za 150zl, byla juz 2ga promocja, automatycznie mi przyznali ten bonus z 2giej promocji wiec tylko freebeta 50zl, ale nie ruszalem go nawet i napisalem do polskiego supportu ze w czasie rejestracji obejmowala mnie 1sza promocja, oni odpisali ze bedzie to szybko naprawione i zebym nie ruszal tego freebata50 co automatycznie dostalem.... po 3h byl juz freebet150
 
R 0

radvilk

Użytkownik
witam ! mam pytanie otoz postawilem zaklad za 50 i nie wszedl otrzymuje mimo wszystko freebeta 50 i stawiam go po czym okazuje sie ze tez nie wszedl i co jestem w plecy ? 50 czy jak nazwa wskazuje ze jest to freebet zostaje on zwrocony ???? i jest sie na 0 bo jak by wszedl to freebet jest odejmowany od wygranej np postawilem po 1,3 i jest 65 czyli 15 w przod ale tak naprawde 35 w tyl?
 
Do góry Bottom