>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

S 8

sweetkokos

Użytkownik
edit;] frebety sa , ale sa dopiero dodawane po rozliczeniu zakladow. weryfikacja konta bankowego to 2h i to w sylwestra ???? wystarczy wyslac skan i plik PDF z konta..1min roboty..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aktualizacja promocji !



Bonus powitalny aż do 150 PLN
Załóż konto, dokonaj pierwszego depozytu a następnie postaw dowolne zakłady na ogólną kwotę 600 PLN, a otrzymasz darmowy zakład o równowartości depozytu (maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN).

Warunki promocji:
  • Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
  • Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów Ladbrokes, korzystajacych z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
  • Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody MoneyBookers.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN klient otrzyma darmowy zakład o równowartości pierwszego depozytu. Maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN.
  • Każdy użytkownik ma 14 dni od momentu rejestracji na postawienie zakładów za łączna sumę 600 PLN.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN użytkownik musi zgłosić chęć odebrania darmowego zakładu pisząc email na adres: [email protected] , podając w tytule swoją nazwę użytkownika z dopiskiem „bonus”.
  • Jeśli darmowy zakład nie zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem: [email protected]
  • Darmowy zakład należy wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe z oferty Ladbrokes w ciągu 14 dni. Zakłady nie wykorzystane w tym okresie zostaną usunięte z konta gracza.
  • Darmowy zakład może zostać postawiony wyłącznie na pojedyncze wydarzenie.
  • W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
  • Unieważnione zakłady nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
  • Darmowy zakład może zostać wykorzystany tylko przez Internet.
  • Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
  • Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
  • Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
  • Oferta nie będzie ważna w dniu 10/04/2010
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Czyli jak wpłace np:50zł to musze postawic 50 zł wygrać postawic tak , zeby 600zł postawic ? i wtedy dostane dopiero 150free beta?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Czyli juz nie ma opcji ze dostaje sie 4 darmowe zaklady tak? teraz tylko jeden na 150zl po postawieniu w sumie za 600zl ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czyli juz nie ma opcji ze dostaje sie 4 darmowe zaklady tak? teraz tylko jeden na 150zl po postawieniu w sumie za 600zl ??
Teraz są inne zasady.
Chyba dość jasne napisane:

  • Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody Moneybookers.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN klient otrzyma darmowy zakład o równowartości pierwszego depozytu. Maksymalna wysokość darmowego zakładu to 150 PLN.
  • Każdy użytkownik ma 14 dni od momentu rejestracji na postawienie zakładów za łączna sumę 600 PLN.
  • Po zawarciu zakładów na łączną kwotę 600 PLN użytkownik musi zgłosić chęć odebrania
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Czyli jak wpłace np:50zł to musze postawic 50 zł wygrać postawic tak , zeby 600zł postawic ? i wtedy dostane dopiero 150free beta?
free bet dostajesz w wysokosci pierwszego depozytu (do 150 zl), wiec jesli wplacisz 50 zl i postawisz zaklady za 600 to freebet otrzymasz 50 zl.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
free bet dostajesz w wysokosci pierwszego depozytu (do 150 zl), wiec jesli wplacisz 50 zl i postawisz zaklady za 600 to freebet otrzymasz 50 zl.
Ooo to jeszcze lepsze warunki... Wplacic 50zl i musiec to postawic x12 zeby dostac 50zl freebetu ktorego stawka nie jest zwracana... To chyba gorszej promocji nie dalo sie wymyslic ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Taki fajny bukmacher i już pewnie przez inteligentnych ludzi z multi kontami dla paru groszy jesteśmy wykluczani z promocji ???? Promocja na dzisiaj 10 FREE SPINS on HITMAN:

Customers residing in Russia, Poland and China are excluded from this promotion.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Taki fajny bukmacher i już pewnie przez inteligentnych ludzi z multi kontami dla paru groszy jesteśmy wykluczani z promocji ???? Promocja na dzisiaj 10 FREE SPINS on HITMAN:
Ale ten temat nie jest o promocji 10 Free spins...
Za chwilę ktoś zapyta czy promocja 150 zł Free bet jest nie dla Polaków...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rozumiem że skoro nie ma sprecyzowanego w regulaminie, to 600 zł mogę obrócić na zakładach live?
Pewności nie mam.
Ale przy poprzednich warunkach free betów nie można było...
Więc tutaj chyba też nie można grać na live.
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-ladbrokes-free-bet-150zl-28099-11.html#post1028943
tak - aby otrzymac darmowe zaklady, pierwsze 4 zaklady musza byc singlami, nie na live.
free bety sa do wykorzystania rowniez tylko jako single.
 
L 0

loocas

Użytkownik
A ja dzisiaj taką oto wiadomość dostałem:
Szanowny Panie,
Aby otrzymać darmowy zakład może Pan stawiać zakłady po dowolnym kursie, tak długo, aż postawi Pan je na łączną kwotę 600 zł. Może Pan również stawiać na zakłady live.
Z poważaniem,
Martyna
 
R 0

raz0r

Użytkownik
A ja wpłaciłem przez przelewy24... Obróciłem 600zł... Napisałem do nich maila i dostałem zwrot, że przykro nam ale wpłaciłeś pieniądze przez MB i nie jesteś upoważniony do freebeta. Lool, mam normalnie przelewy24 na szaro przy wpłacie na swoim koncie.
Napisałem do nich maila... Mam nadzieje, że to się szybko wyjaśni.
 
urguruk 0

urguruk

Użytkownik
A mam pytanko jest przy rejestracji podaj kod promocyjny; i w związku z tym czy są jakieś aktualnie kody promocyjne do ladbrokes?
 
Do góry Bottom