>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja

A 3

alter.vultus

Użytkownik
witam
niedawno napalilem sie na progresje i zaczalem czytac o niej na forum. widze ze niektorzy bardzo ja odradzaja i sa pewni ze to bankructwo.
Ja proponowałbym rok nauki na sucho lub za bardzo, bardzo drobne (np. 0.01 euro) jako kapitał startowy. Wiem, że to może deprymujące, ale wierz mi - pod koniec sezonu będziesz wspominał moją radę ????
Przeczytanie forum, w dodatku forum bardzo ogólnego, to niestety za mało, aby brać się za bary z progresją. Ta wymaga specjalistycznej wiedzy, której nie znajdziesz na forach. A bez wiedzy nie startuj raczej, no chyba że ze stawką zaproponowaną na wstępie. Ilość błędów, jakie musisz popełnić (a bez wiedzy lub dostępu do niej niestety musisz) będzie kosztować. Dlatego moja rada - poucz się jeden sezon na własnych błędach, albo po prostu poszukaj dostępu do wiedzy, która bardzo ułatwi start.
 
D 0

dawidp512

Użytkownik
zajmuje sie juz tym praktycznie od trzech lat i wydaje mi sie ze moge juz sprobowac. natomiast ostatnio probuje rozegrac sobie jakas multiprogresje zamiast zwyklej i czekac na jeden zespol. wcale nie mowie ze jestem doswiadczony czy cos w tym stylu, rozumiem ze moje typy moga nie wejsc choc to takze moze wynikac z wielkiego pecha bo tak naprawde nawet statystyki nic nie pomoga. poprostu chce zaczac progresje i tyle,
alter.vultus jakos przypominasz mi vanitasa w swoich wypowiedziach ????
a powiedz mi co znaczy wiedza ktora bardzo ulatwi start jesli mozesz oczywiscie, bede wdzieczny za wszystkie rady ????
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
natomiast ostatnio probuje rozegrac sobie jakas multiprogresje zamiast zwyklej
Co to znaczy &quot;rozegrac sobie jakąs multiprogresje&quot;?
Wiedza nazywam bagaż doświadczeń własnych lub osób zaufanych, służących rada lub doświadczeniem. Wiedzą nazwałbym także dostęp do statystyk troszkę innych niż oferowanych przez popularne serwisy statystyczne. A wszelkie podobieństwo do osób rzeczywistych lub fikcyjnych jest, jak to bywa zwykle, podobieństwem przypadkowym.
NIestety, zadnych rad nie udzielę Ci, pomimo wczesniej wysunietych podziękowań, ponieważ nie siedzę w temacie. Coś tam wiem i coś tam moge podpowiedzieć. Ale bez konkretów. NIe specjalizuje się w progresji.
 
D 0

dawidp512

Użytkownik
&quot;rozegrac sobie jakąs multiprogresje&quot;?
chodzilo mi o to ze mialem zaczac progresje na jeden zespol, ale ostatnio czytalem o multiprogresji, czyli na poczatku wybieramy od razu kilka zespolow. o to mi chodzilo
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Witam, zamierzam zagrać systemem progresja remisowa 10 druzynami, przy poczatkowym starcie 400zl, prosze o komentarze czy dobrze wybralem i czy sie oplaca. Tak wiec mam zamiar wybrac 6 druzyn z 2 ligi francuskiej gdzie po 8 kolejkach 40% wszystkich wyników to remisy oraz 16/20 druzyn po 8 meczach ma 2,3,4 remisy czyli srednio co 2-3 mecze wystepowal remis. Pozostale 4 druzyny mam zamiar wybrac prawdopodobnie z 2 ligi włoskiej gdzie remisy w tym sezonie utrzymuja sie na poziomie 30%+. Chciałbym jeszcze dodac ze mam zamiar obstawiac te same druzyny kilka tygodni i w przypadku gdy ktoras osiagnie remis (na byle ktorym poziomie) automatycznie w nastepnej kolejce obstawiana by byla od poziomu 1 czyli za 1zl.
Myslalem o 2 opcjach:
-ryzykowna (zaczynam od 1zl, mnoznik x2)
1
2
4
8
16
32
64
128
256
widze ze moze byc ciezko w chwili dlugiej serii bez remisów.
-mniej ryzykowna(zaczynam od 1zl, mnoznik x2 do poziomu 3, od 4 poziomu Ciag Fibonacciego)
1
2
4
8
12
20
32
52
84
prosze o jakies opinie porady badz opierdol ????
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Pierwsza moja rada oblukaj sobie kalkulator progresji
Co do ciągu to uważam, że to dobry pomysł ale w/g mnie masz trochę za mały kapitał na progresję tak z 2-3 tys. by się przydało. Ja bym grał pierwsze trzy progi po wyższym kursie później od jakiejś kwoty(zależnej od kapitału) w Ciebie powiedzmy 32zł, grałbym ciągiem F.
 
S 9

szczepx

Użytkownik
Witam
Ciekawa progresja dotyczy Multi Multi i obstawianie przedziału w jakim wypadnie plus (czyli ostatnia wylosowana liczba). Mamy 4 przedziały: 1-20, 21-40, 41-60, 61-80. Na każdy przedział jest kurs 3,45. Jest bardzo duża częstotliwość losowań - 2x w ciągu dnia. Szansa wypadnięcia każdego przedziału to 25%.
Myślę że dla osób z dużym kapitałem jest to idealna szansa na pomnożenie go. Ale jak pisałem potrzebne jest duże zabezpieczenie. Ja niestety nie wiozłem pod uwagę możliwości nietrafienia przedziału 1-20 dziesięć razy pod rząd i się na tej progresji zawiesiłem - na szczęście zaczynałem od 5 zł więc straty były dotkliwe ale nie katastrofalne jak na mój mały portfelik.
Tutaj wyniki Multi multi z wyszczególnionym plusem:
http://www.multipasko.pl/wyniki-lotto/multi-lotek/niesortowane/
Dobra progresja dla bogatych:
+bardzo często losowania
+dobry kurs

Podobnie przedstawia się progresja na Twój Szczęśliwy Numerek - można również obstawiać przedziały wypadnięcia TSzN, mamy wybór
-4 przedziały - każdy za stawkę 3,45
-3 przedziały - każdy za stawkę 2,60
-2 przedziały - każdy za stawkę 1,75

Ogólnie niezła oferta gier losowych jest na betgun można kombinować progresję na przedziały plus-a i TSzN. Wiadomo że można na jednym kuponie mieć tylko 1 zdarzenie z każdego losowania. Być może kombinacje tych przedziałów za 3,45 z MM i TSzN mogą dawać zysk.
Ja nie mam odpowiednich funduszy żeby próbować ale jak ktoś przetestuje proszę pisać spostrzeżenia.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Poprzedni sezon, odra 8remisów/30meczów, sochaux 12/38 , mechelen 10/30 matersburg 9/36, walwijk nie znalazlem. Więc to nie są drużyny które nie potrafią zremisować. Typowe sredniaki na ok 30%. I uważam że każda seria się kończy. Myślę że w ciągu 5-6 kolejek 3 z tych drużyn na pewno zaliczą remis
 
router99 0

router99

Użytkownik
Maks Stawka
A ja mam takie pytanie. Za jaką maks stawkę zagraliście ?? Nie wiem czy to prawda, ale niektóre buki internetowe nie przyjmują stawek za 1280zł albo i więcej. I właśnie pytanie - czy spotkaliście się z taką sytuacją ??
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Ja sugerowałbym jednak poczytać, pooglądać, potestować niż wchodzić z kapitałem w coć wymagającego wiedzy. Owszem, można część kasy posiadanej przeznaczyć na opłacenie kogoś, kto wykonana merytoryczną część pracy, ale czy masz pewność, że nie trafisz na oszusta?
Trafisz na takiego jak ten z &quot;eprogresja&quot; czy jakoś podobnie i po pieniądzach. Dlatego jak we wstępie sugerowałbym cierpliwość i jednak samodzielność, jeden sezon za grosze potrafi nauczyć wiele, a zaoszczędzisz w ten sposób zdrowia i pieniędzy.
Innego wyjścia nie widzę - z wyrzuconych na środku morza 100 rozbitków do brzegu dopłynie jeden. Podobnie jest z progresją, bez pontonu czy tratwy nie popłyniesz daleko. Więc miast patrzeć co na horyzoncie lepiej oswajać się z wodą brodząc po kolana. A jeśli bardzo chcesz inwestować i zarabiać to jednak radziłbym skorzystanie z czyjejś wiedzy. Ale realnej, nie reklamowej. Czyli prześwietlenie dokładne serwisu, któremu powierza się swoje pieniądze.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Powiedzcie mi co sadzicie o graniu progresji na hokej NHL. Tzn dobor 2 druzyn, ktore wioda prym w tej lidze z innych konferencji i granie na nie progresji Np San Jones i Devilsow? czy takie granie wg Was ma racje bytu? (biore pod uwage, ze te druzyny sie kiedys spotkaja)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powiedzcie mi co sadzicie o graniu progresji na hokej NHL. Tzn dobor 2 druzyn, ktore wioda prym w tej lidze z innych konferencji i granie na nie progresji Np San Jones i Devilsow? czy takie granie wg Was ma racje bytu? (biore pod uwage, ze te druzyny sie kiedys spotkaja)
Mało konkretów podałeś...
Granie na nich? Czyli na ich wygraną? Jeśli tak to nie bardzo... zawsze na liderów, &quot;wielkie marki&quot; kursy są zaniżane. Czyli brak jakiegokolwiek value...
Na dłuższą metę progresja na ich porażki byłaby lepsza. Z tych względów co napisałem wyżej...
Zerknij do działu Vip. Temat Gutka84, progresja NHL. Wcześniej pionierski temat na tym forum miał nivet.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ok. Dzieki za podpowiedz. Ale tak w zamysle mialem pomysl na granie na druzyny wiodace w tabeli. Ale praktycznie zawsze w nhl kursy sa powyzej 2 a co za tym idzie zysk maly bo maly ale w przypadku trafien na ✅
PS: chodzilo mi o granie na zwyciestwa.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciekawa metoda praktykowana od lat to progresja na porażki &quot;markowych drużyn&quot; w MLB. Od dawna wiadomo, że takie drużyny jak New York Yankees są zawsze zaniżane kursy. A co za tym idzie kursy na rywali są zawyżane w stosunku do realnych szans na wygraną (value- jak to mówią ???? ).
Mając na myśli grę progresywna, mówię o grze przez cały sezon zasadniczy przeciwko NY Yankees. Nie miesiąc, dwa...
Tylko zobacz mała różnicę. Ja piszę o MLB gdzie masz zakłady 2 way. NHL masz 3 way o dobrych kursach oraz 2 way o gorszych kursach...
Granie progresu dla mnie o kursach poniżej @2.00 to nieporozumienie... Grając przeciwko NYY rzadko kiedy znajdziesz kursy poniżej @2.00. W NHL jeśli grałbyś non stop na wygraną razem z dogrywką i karnymi to często te &quot;markowe, topowe ekipy&quot; będziesz miał kurs poniżej @2.00...
Popatrz na forum do tych dwóch tematów o progresji w NHL. Bo to sensowne tematy. Nic lepszego tutaj nie znajdziesz... Przynajmniej ja nie widziałem. A &quot;magików&quot; czy &quot;wizjonerów&quot; było kilku. Ale marnie kończyli... nawet nie zaczynając ;)
Powodzenia
 
L 0

lordgaju

Użytkownik
Ja właśnie też myśle o progresji w hokejowej czeskiej lidze. W ciagu ostatnich 6 kolejek żadna z 14 drużyn nie uchroniła się przed remisem. Stawiajac od stawki podstawowej 2zł, każdy następny kupon dwa razy więcej niż poprzedni w 6 kolejek zapłacimy 126zł, ale przy średnim kursie 4,0 zysk na czysto wygląda tak:

w 1 kolejce 6zł
w 2 kolejce 10zł
w 3 kolejce 18zł
w 4 kolejce 34zł
w 5 kolejce 66zł
w 6 kolejce 130
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
hmmm pomysl chyba niezly, obliczylem ze srednio jedna z 14 druzyn ekstraklasy ma 8,85 remisow w ciagu 36 spotkan. Takze prawie co czwarty mecz jest remisowy dla przecietnej druzyny czeskiej O2. Wybor odpowiedniej druzyny, rozpoczecie grania na nia progresji na remis wydaje sie ciekawym pomyslem. Odpowiednio wysoki budzet i moze byc niezly zysk. Faktycznie 6 kolejek minelo i kazda z druzyn zremisowala przynajmniej raz. Na pewno taki system jest nastawiony na dluga mete i wymaga cierpliwosci, czasem moze sie zdarzyc ze nawet i 8 kolejek trzeba bedzie czekac na remis, czy 10 nawet powiedzmy, roznie bywa. Ale mysle ze zysk jest bardzo realny. Tylko nie mozna za wysoko zaczynac ze stawka, bo co jak te 8 meczow trzeba bedzie czekac na remis? Tylko caly problem polega na tym jakimi kryteriami dobierac zespol na progresje. Propozycje:
- zespol ktory ma najmniej remisow
- zespol ktory od najdluzszego czasu nie zremisowal
- a moze zespol ktory najczesciej remisuje
Do konca sezonu 16 kolejek.
Warto przejrzec statystyki z zeszlych lat. Polecam hokej.cz.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Jak dla mnie ważniejsze od wyboru zespołu czy graniu na jedne zespół jest odpowiednie stawkowanie w progresji czyli minimalizowanie ryzyka wtopy.
Nie ma takich twardzieli co by przy dłuższej serii grali sztywną progresją X2 (a jeśli są to kończą jako bankruci), a dobry gracz zawsze ma opatrzony scenariusz na dłuższą serię porażek, dobry gracz musi wiedzieć ile serii może pociągnąć.
Po za tym granie progresji na remisy jest b. proste i nie wymaga właściwie żadnej analizy. Zakładamy jedynie, że jeśli drużyny są wyrównane to warto grać na remis przy oferowanym kursie.
Jak dla mnie ktoś kto nie jest w stanie uciągnąć 10 poziomów to raczej powinien sobie darować progresję.
Ktoś kto gra na dłuższą metę powinien uciągnąć od 15-20 poziomów przy kursach ~3
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Jak dla mnie ważniejsze od wyboru zespołu czy graniu na jedne zespół jest odpowiednie stawkowanie w progresji czyli minimalizowanie ryzyka wtopy.
.........
Ktoś kto gra na dłuższą metę powinien uciągnąć od 15-20 poziomów przy kursach ~3
Przy 20 poziomach o kursie 3 nie ma takiego stawkawania, które byłoby odpowiednie. Ktoś kto gra 20 poziomów zedecydowanie musi sobie odpuścić progresję. Prz stałym zysku 5zł byłoby to jakieś 16 tys kosztów w razie niepowodzenia.
 
T 0

tristan202

Użytkownik
Czytając po kolei Wasze posty zastanawia mnie wiele ciekawych wątków. Jednym z nich jest, że każdy remis w piłce nożnej to czysto statystycznie 33,(3)%. Tak, zgodzę się, ale nie do końca, gdyż wg mnie zależy to z jakiej strony się patrzy. Otóż jeśli bierzemy tylko ten mecz pod uwagę to prawda, szansa remisu jest tak j/w. Jednak, zaczynając grę progresją nie bierzemy pod uwagi jednego meczu, tylko jeśli mamy kapitał na 6 poziomów to bierzemy pod uwagę 6 najbliższych meczy i zakładamy że w ciągu sześciu meczy padnie X. Więc czysto statystycznie w 6 meczu jest dużo większa szansa padnięcia remisu.
Tak samo mamy z rzutem monetą.
Sam na razie nie gram u bukmacherów, więc mogę się też mylić.
 
Do góry Bottom