>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Niektórzy goście grają na więcej niż 8 drużyn. Wszystko zależy do doboru. Czytałem na konkurencyjnym forum - gość po +- miesiącu włożył na progresje ok 1200 i był ponad 400 zl do przodu.
Ja nie przecze, ze niektorzy tak graja, ale zobacz ile musieli zabezpieczyc kasy, aby grac 8 druzyn na raz. Jestem jak najbardziej za progresja, sam czesto gram progresje, ale na pewno nie w takiej formie jak ta. Kiedys gralem na raz chyba 3 druzyny i o malo zawalu nie dostalem ????
Pzdr
 
H 0

heniek1991

Użytkownik
Witam, jestem nowy na tym forum, przeczytałem chyba z 5 ostatnich stron tego tematu i sam nie wiem co o progresji myśleć. Jedni mówią, że jest to pewna porażka inni zaś odwrotnie.

Otóż interesuje się futbolem, zwłaszcza Premiership i Orange Ekstraklasą. Utworzyłem sobie w exelu plik, który pokazuje mi ile remisów mają teamy z PL w ostatnich 8 sezonów a z ostatnich 4 mam miejsca w lidze, najdłuższe serie bez remisów no i oczywiście ilość remisów.

Zauważyłem, że Blackburn w sezonie 2006/2007 miało serię 20 meczów bez remisu !!

Zastanawiam się nad systemem gry, mam do dyspozycji 65 zł i wydaje mi się, że progresja jest odpowiednim systemem, choć pewnie znajdzie się wielu co mi to może odradzać.

Więc, czy wybierać 1 team i stawiać na remis, czy wybierać stale kurs powyżej 2 zł i stawiać na czyjeś zwycięstwo (przy oczywistym podnoszeniu stawki w razie nie powodzenia)? Liczę, że uzyskam wasze opinie.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Z takim kapitałem nie radziłbym ci zaczynać progresji na remis. Nawet jak zaczniesz od 2 zł to twój kapitał wystarczy ci na 5 stopni progresji. A co będzie jeśli drużyna na którą będziesz stawiać że zremisuje będzie miała długą serię bez remisu (tak jak np. Blackburn). Osobiście radziłbym ci grać progresję na ako 2,5 .Jeśli dobrze typujesz nie sprawi ci problemu trafienie 1 z 5 kuponów z ako 2,5.
 
H 0

heniek1991

Użytkownik
Z tego co ja liczyłem, to wystarczy mi na 7 poziomów, bo planowałbym powiększanie stawki x 1,5

A odnośnie twojej propozycji, czy wybierać jeden mecz z wyższym kursem, czy 5 małych kursów na &quot;pewniaków&quot; choć zdaje sobie sprawę, że w futbolu nie ma pewnych wyników i wszystko jest możliwe.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Najlepiej złożyć kupon z 2 lub 3 zdarzeń, tak żeby ako wyniosło ok. 2,5, no i stawkę po każdej wtopie x2, bo jak będziesz podnosił x1,5 to nie będzie ci sie to oplacało.
 
B 0

bebeto

Użytkownik
Witam ! jestem nowym graczem, nigdy jeszcze nic nie wygralem, stawialem kiedys(za mlodu hehe) kilka razy roznego rodzaju tasiemce za 2 zl co bylo bzdurą. Teraz chciałem cos na tym zarobic i mysle o progresji. Moj budżet to 3 000 zł, rozpisałem to do 10 poziomu.

Mam na oku takie zespoły: Real Betis, OSG Nice, PSG, Monaco, Lille, Aston Villa(tutaj chyba jednak nie bo liga angielska jest nieprzewidywalna)

Prosze o ewentuale propozycje co do ekip ktore są &quot;własciwe&quot; , o jakies ciekawe mozliwosci rozpisania budżetu 3000 zł na wiecej poziomów niz 10. bo 10 to moze sie okazać nie dużo,choć to mało prawdopodobne, jednak wolał bym nie robić w portki przy 9, 10 podejsciu ????

Pozdrawiam!
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Ja mam pytanie: od jakiej minimalnej kwoty jest dobrze zaczac grac progresja?
Czy ze 100zl mozna ugrac na progresji co nie co?
Edit:
nie rozumiem jak stawkowac. Zalozmy 1stawka:2zl, 2stawka:4zl, 3stawka:6zl. Wygram na poziomie pierwszym to wtedy od nowa mam grac na 1stawce? A jezeli prfzegram kupon za 2zl to gram nastepny za 4zl? Dobrze zrozumialem? Im wiecej czytam tym bardziej sie pogubilem ????
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Najbardziej klasyczny model progresji jest taki, że zaczynasz od 2zł a dalej mnożysz stawkę x2(!) w przypadku przegranego kuponu. Jeżeli wygrasz, to cofasz się do pierwszego kroku, to bardzo ważne.

Natomiast muszaę sprowadzić na ziemię co niektórych. Zaczynając od 2zł i przyjmując mnożnik 2, już na 6 kroku (który JEST prawdopodobny) wydatki sięgają sumy 126zł.

Więc bez kilku TYSIĘCY nie warto nawet startować.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja mam pytanie: od jakiej minimalnej kwoty jest dobrze zaczac grac progresja?
Czy ze 100zl mozna ugrac na progresji co nie co?
Edit:
nie rozumiem jak stawkowac. Zalozmy 1stawka:2zl, 2stawka:4zl, 3stawka:6zl. Wygram na poziomie pierwszym to wtedy od nowa mam grac na 1stawce? A jezeli prfzegram kupon za 2zl to gram nastepny za 4zl? Dobrze zrozumialem? Im wiecej czytam tym bardziej sie pogubilem ????
Przy 100 PLN ciezko zaczynac progresje, ale sprobowac zawsze mozna. Jak zaczynasz od 2 PLN, to pozniej podwajasz stawke w razie przegranej (4 PLN, 8 PLN, 16 PLN, 32 PLN, 64 PLN itd.), ale tak jak juz napisal dyskograf na tym 6 poziomie musisz miec w budzecie 126 PLN. Mozesz sprobowac tez zagrac tzw. Ciagiem Fibonacciego, co pozwoli Ci przy takim budzecie zagrac kilka poziomow wiecej (ale automatycznie zysk tez bedzie mniejszy niz przy progresji klasycznej). Grasz tak, ze na kazdym poziomie (oprocz I i II) ustalasz tak stawke, ze jest to suma stawek z dwoch poprzednich poziomow. Jak zaczynasz od 2 PLN na I poziomie, to na II grasz tez 2 PLN, a potem 4 PLN na III, 6 PLN na IV, 10 PLN na V, 16 PLN na VI, 26 PLN na VII, 42 PLN na VIII. Budzet 108 PLN starczy Ci wtedy na 8 poziomow.
Pzdr
 
T 0

tulix

Użytkownik
Ja ostatnio gram progresją live na przełamanie gema w tenisie. W zależności od spotkania kursy na przełamanie średnio wynoszą około 3 (czasem mniej, jeśli jest wyraźna przewaga jednego zawodnika, bądź więcej, gdy mecz jest bardziej wyrównany). Gram systemem stawkami 2^x, gdzie x należy do &lt;1;k&gt;, k - liczba poziomów, zależna od mojego budżetu i ograniczeń, które sobie ustalam. Generalnie do kursu powyżej 2 opłaca się jeszcze podwajać stawki. Natomiast w przypadku, gdy kurs wynosi 3 i więcej warto pierwsze stawki ostrożniej stopniować, np. 2,3,5,8,16 itd., gdyż zwiększa się tym samym liczbę poziomów możliwych do zagrania przy danym kapitale, a jednocześnie i tak można wygrać relatywnie dobrą kasę w stosunku do stawki.

Jak stawiać? Wybrać sobie JEDEN (chyba że mamy wieeelki budżet i mocne nerwy) mecz na live z w miarę wyraźnym faworytem i typować na przełamanie gema aż do skutku.

Czy jest to bezpieczne? Oczywiście, że NIE. Ale trzymając się kilku zasad można zmniejszyć ryzyko wtopienia kasy:
1. Ustal próg poziomów, dla których możesz zagrać
2. Staraj się grać, gdy kurs jest większy od 2 (unikniesz potrajania stawek)
3. Jeśli kursy są wyższe (równe 3) to ostrożniej dawkuj stawki (zwiększysz liczbę poziomów)
4. Nie typuj na przełamanie, jeśli pierwszy serwis należy do faworyta (set może się skończyć wynikiem 7:6)
5. Typuj tylko wtedy, gdy istnieje realna szansa, iż do końca meczu nastąpi jeszcze choćby jedno przełamanie (licz gemy i obserwuj rozwój wydarzeń na korcie, aby przewidzieć kto zacznie serwować w następnym secie)
6. W ostatnim secie graj tylko do pierwszego przełamania
7. Staraj się oglądać mecz na żywo w TV (warunek niekonieczny)
8. Przed meczem dowiedz się wiele na temat graczy, sprawdź statystyki ich wspólnych i ogólnych spotkań oraz bilans wygranych i przegranych na danej nawierzchni
9. Gdy masz obawy, że faworyt zawiedzie, zawsze możesz postawić małą stawkę (rzędu 1 lub 2 poziomu, czyli np. 2 lub 4 zł) na zwycięstwo niefaworyta w danym secie przed rozpoczęciem tego setu po wysokim kursie. Jest to celem asekuracji, choć wtedy należy liczyć na więcej niż jedno przełamanie faworyta, bądź przełamanie na wyższym poziomie aby zwróciła się kasa za zakład asekuracyjny i można było dodatkowo coś zarobić.
10. Punkt 9. jest niepotrzebny, gdy liczymy się z przegraniem pewnych pieniędzy, czyli przestrzegamy punktu 1.

EDIT:
11. Weź pod uwagę zdarzenia losowe, typu: brak prądu, awaria komputera, przerwa w dostępie do netu, itd.

Metoda tu opisana nie daje gwarancji wygranej, a jedynie w pewien sposób zwiększa jej prawdopodobieństwo. W załączniku jest plik .xls z rozpisanymi stawkami do 10 poziomu (podwajanie) dla kursu 3 i ewentualnymi wygranymi.
 
T 0

tulix

Użytkownik
Przykład gry progresją live na przełamanie gema w tenisie. Federer vs Anicic 1/4 finał Wimbledonu. Pierwszy set zaczynał Federer, odpuściłem choć jak się później okazało niepotrzebnie. W dwóch następnych setach pierwszy serw w rękach Ancica więc zagrałem na przełamanie (3. set do pierwszego przełamania). Stawki nie podwajałem za każdym razem, ze względu na budżet (wolałem mocno nie ryzykować). Wkład 105 zł, wygrane 146 zł, na plus 41 zł✅. Niby niewiele, ale cieszy, zwłaszcza że przy początkowym kursie wygranej meczu na Federera 1,03 musiałbym postawić ~1400 zł aby mieć ten sam zysk.

To jest tylko przykład, łatwo sobie wyobrazić tę samą grę dla większych stawek... ????
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Witam wszystkich! To mój pierwszy post. Napisałem go już na innym forum bukmacherskim, ale tutaj też go wklejam. Mam nadzieję, że się przyda.

Przedstawię Wam system jakim jeszcze nie gralem, ale na pewno zagram (chociaż dopiero za rok, bo musze uskladać na niego troszkę kasy). Testowalem go na kilku ligach na papierze i wychodzil pozytywnie. Pieniadze w niego zainwestowane sa nieco zamrożone, ale chyba warto, bo można uzbierać na wakacje :p. Zresztą liczy się zys ???? .
Do rzeczy. Jest to progresja stawiana na całą ligę. Ryzyko wydaje sie niskie, ale czasem zdarzają sie problemy. Mamy jednak szanse minimalizowac straty poprzez rezygnacje (w jakimś stopniu) z zysku.
Popatrzcie.

Wybieramy sobie jakąkolwiek ligę i obstawiamy ją od samego początku.

Podam jakiś przykład.
Wybiorę ligę rosyjską - jej statystyki mam dostępne. Nie mam jednak kursów, więc przyjmijmy średni kurs na remis 2,8.
Każda drużyna w tym systemie musi na siebie zarobić.
Każda drużyna ma swoje stawki, które w starciach drużyn będą dodawane i stawiane na ten mecz. Zrozumiecie za chwilę jeśli jeszcze teraz nie łapiecie.
Stawki wyglądają następująco
0,5
0,9
1,6
3
5,8
11
21,5
42
82,5
160
310
600
1100
Dla bardziej hardcorowych 1, 2, 4, 8 itd. ale nie polecam. Trzeba być realistą. Sami zresztą ocenicie.

Pierwsza runda:
Terek Grozniy vs. Samara Kryliya Sovetov (0:3) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
CSKA Moscow vs. Shinnik Yaroslavl (1:1) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
FK Khimki vs. Amkar Perm (0:3) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Spartak Nalchik vs. Saturn Moscow Region (2:1) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Luch-Energia Vladivostok vs. FK Moscow (1:1) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Tom Tomsk vs. Dinamo Moscow (0:0) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Zenit St. Petersburg vs. Spartak Moscow (0:0) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1

Lokomotiv Moscow vs. Rubin Kazan (0:1) Stawka: 0,5 + 0,5 = 1

Podsumowanie: 4 * 2,8 - 8 = 3,2 zł na czysto, ale nie o to chodzi.
Tutaj 8 drużyn na siebie zarobiło i ich licznik zaczyna się znowu od 0,5.
Te, które nie zremisowały mają licznik na 0,9zł (czyli Terek Grozniy, Samara Kryliya Sovetov, FK Khimki, Amkar Perm, Spartak Nalchik, Saturn Moscow Region, Lokomotiv Moscow, Rubin Kazan).



Druga runda:
Samara Kryliya Sovetov vs. CSKA Moscow Stawka: 0,9 + 0,5 = 1,4
Shinnik Yaroslavl vs. Lokomotiv Moscow Stawka: 0,5 + 0,9 = 1,4
Spartak Moscow vs. Tom Tomsk Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Saturn Moscow Region vs. Terek Grozniy Stawka: 0,9 + 0,9 = 1,8
Rubin Kazan vs. Luch-Energia Vladivostok Stawka: 0,9 + 0,5 = 1,4
FK Moscow vs. Zenit St. Petersburg Stawka: 0,5 + 0,5 = 1
Dinamo Moscow vs. FK Khimki Stawka: 0,5 + 0,9 = 1,4
Spartak Nalchik vs. Amkar Perm Stawka: 0,9 + 0,9 = 1,8

Od wcześniejszego zysku odejmujemy stawki z tej rundy.
3,2 - 11,2 = -8zł

Tutaj mamy runde, w której nie było żadnego remisu niestety, ale to pomoże mi lepiej pokazać system.
Drużyny, które miały stawki 0,5 wskakują na 0,9. Te z 0.9 (wyżej wypisane) wskakują na 1,6.




Trzecia runda:
Luch-Energia Vladivostok vs. Shinnik Yaroslavl Stawka: 0,9 + 0,9 = 1,8
Tom Tomsk vs. FK Moscow Stawka: 0,9 + 0,9 = 1,8
FK Khimki vs. Spartak Moscow Stawka: 1,6 + 0,9 = 2,5
Terek Grozniy vs. Spartak Nalchik Stawka: 1,6 + 1,6 = 3,2
Amkar Perm vs. Dinamo Moscow Stawka: 1,6 + 0,9 = 2,5
CSKA Moscow vs. Saturn Moscow Region Stawka: 0,9 + 1,6 = 2,5
Zenit St. Petersburg vs. Rubin Kazan Stawka: 0,9 + 1,6 = 2,5
Lokomotiv Moscow vs. Samara Kryliya Sovetov Stawka: 1,6 + 1,6 = 3,2

Jeden remis w tej rundzie.
Podsumowanie: 2,5 * 2,8 - 20 - 8 = 7 - 28 = -21
Zerujemy licznik drużynom, które zremisowały i podwyższamy tym, które go jeszcze nie miały.




Czwarta runda:
FK Moscow vs. FK Khimki Stawka: 1,6 + 0,5 = 2,1
Terek Grozniy vs. CSKA Moscow Stawka: 3 + 1,6 = 4,6
Saturn Moscow Region vs. Lokomotiv Moscow Stawka: 3 + 3 = 6
Rubin Kazan vs. Tom Tomsk Stawka: 3 + 1,6 = 4,6
Samara Kryliya Sovetov vs. Luch-Energia Vladivostok Stawka: 3 + 1,6 = 4,6
Shinnik Yaroslavl vs. Zenit St. Petersburg Stawka: 1,6 + 1,6 = 3,2
Spartak Moscow vs. Amkar Perm Stawka: 0,5 + 3 = 3,5

Spartak Nalchik vs. Dinamo Moscow Stawka: 3 + 1,6 = 4,6

Podsumowanie: 2,1 *2,8 + 3,2 * 2,8 + 3,5 * 2,8 - 33,2 - 21 = 24,6 - 33,2 - 21 = -29,6zł
Ale bez załamki :p. Pokaże Wam teraz możliwości systemu. Obstawiam tą ligę i ubzdurało mi się, że zespół Amkar Perm jest niepewny w tych remisach i boje się go obstawiać. Dlatego jego stawka od teraz będzie wynosiła zawsze 0.





Piąta runda:
Tom Tomsk vs. Shinnik Yaroslavl Stawka: 3 + 0,5 = 3,5
Amkar Perm vs. FK Moscow Stawka: 0 + 0,5 = 1! (taka jest minimalna stawka zakładu)
CSKA Moscow vs. Spartak Nalchik Stawka: 3 + 5,8 = 8,8
FK Khimki vs. Rubin Kazan Stawka: 0,5 + 5,8 = 6,3
Luch-Energia Vladivostok vs. Saturn Moscow Region Stawka: 3 + 5,8 = 8,8
Zenit St. Petersburg vs. Samara Kryliya Sovetov Stawka: 0,5 + 5,8 = 6,3

Dinamo Moscow vs. Spartak Moscow Stawka: 3 + 0,5 = 3,5
Lokomotiv Moscow vs. Terek Grozniy Stawka: 5,8 + 5,8 = 11,6

Podsumowanie: 42,2 - 29,6 - 49,8 = -37,2
Widać po podsumowaniach, że w tej lidze nie idzie nam najlepiej, więc od teraz zerujemy licznik wszystkim drużynom, które zremisowały. Zarobią na siebie i są zerowane. Z tej rundy odpadły już 4 drużyny.




Szósta runda:
Shinnik Yaroslavl vs. FK Khimki Stawka: 0,9 + 0,5 = 1,4
Samara Kryliya Sovetov vs. Tom Tomsk Stawka: 0 + 5,8 = 5,8
FK Moscow vs. Dinamo Moscow Stawka: 0,5 + 5,8 = 6,3
Saturn Moscow Region vs. Zenit St. Petersburg Stawka: 0 + 0 = 0

Spartak Nalchik vs. Spartak Moscow Stawka: 11 + 0,9 = 11,9
Rubin Kazan vs. Amkar Perm Stawka: 11 + 0 = 11
CSKA Moscow vs. Lokomotiv Moscow Stawka: 5,8 + 11 = 16,8
Terek Grozniy vs. Luch-Energia Vladivostok Stawka: 11 + 0 = 11

Podsumowanie: 6,3 + 16,8 * 2,8 - 37,2 - 64,2 = 53,3 - 37,2 - 64,2 = -48,1





Siódma runda:
Dinamo Moscow vs. Rubin Kazan Stawka: 0 + 21,5 = 21,5
Luch-Energia Vladivostok vs. CSKA Moscow Stawka: 0 + 0 = 0
Amkar Perm vs. Shinnik Yaroslavl Stawka: 0 + 1,6 = 1,6
Zenit St. Petersburg vs. Terek Grozniy Stawka: 0 + 21,5 = 21,5 PRZEŁOŻONY Zwrot kasy.
FK Khimki vs. Samara Kryliya Sovetov Stawka: 0,9 + 0 = 1!
Tom Tomsk vs. Saturn Moscow Region Stawka: 5,8 + 0 = 5,8
Spartak Moscow vs. FK Moscow Stawka: 1,6 + 0 = 1,6
Lokomotiv Moscow vs. Spartak Nalchik Stawka: 0 + 21,5 = 21,5


Podsumowanie: (21,5 + 1,6)*2,8 - 48,1 - 53 = 64,6 - 101,1 = -36,5
Nie będę już wypisywał meczy z zerowymi stawkami.




Ósma runda:
Rubin Kazan vs. Spartak Moscow Stawka: 42 + 0 = 42
Shinnik Yaroslavl vs. Dinamo Moscow Stawka: 3 + 0 = 3
Saturn Moscow Region vs. FK Khimki Stawka: 0 + 1,6 = 1,6
Terek Grozniy vs. Tom Tomsk Stawka: 21,5 + 5,8 = 27,3

Podsumowanie: 1,6*2,8 - 36,5 - 73,9 = -106




Dziewiąta runda:
Spartak Moscow vs. Shinnik Yaroslavl Stawka: 0 + 5,8 = 5,8
FK Khimki vs. Terek Grozniy Stawka: 0 + 42 = 42
FK Moscow vs. Rubin Kazan Stawka: 0 + 82,5 = 82,5
Tom Tomsk vs. CSKA Moscow Stawka: 11 + 0 = 11

Podsumowanie: -106 - 141,3 + = -247,3 + 30,8 = -216,5




Dziesiąta runda:
Spartak Nalchik vs. Rubin Kazan Stawka: 0 + 160 = 160
Shinnik Yaroslavl vs. FK Moscow Stawka: 11 + 0 = 11
Terek Grozniy vs. Amkar Perm Stawka: 82,5 + 0 = 82,5

Podsumowanie: -216,5 - 171 - 82,5 = -470




Jedenasta runda:
Rubin Kazan vs. Shinnik Yaroslavl Stawka: 310 + 21,5 = 331,5
Dinamo Moscow vs. Terek Grozniy Stawka: 0 + 160 = 160

Podsumowanie: -470 - 331,5 - 160 + 928,2 = -33,3
Została nam tylko jedna drużyna. Ona remisuje w rundzie trzynastej.



Trzynasta runda:
FK Moscow vs. Terek Grozniy 0 + 600 = 600

Podsumowanie: -33,3 - 310 - 600 + 600 * 2,8 = 1680 - 33,3 - 310 - 600 = 736,7zł

To jest podsumowanie trzynastej rundy, więc po jakichś 3 miesiącach. Zysk nawet ładny. Jednak nie wszyscy by tak zaryzykowali. Jest taka możliwość, że jeżeli stawiacie na jakąś drużynę już 310 to następnym razem możecie postawić tyle samo czyli 310. To jest opóźnienie oczekiwania na remis i zmniejszanie ryzyka jeżeli ktoś nie ma kapitału.
Najlepiej obstawiać ligi włoską, francuską, austriacką, niemiecką. Długo już nie obstawiałem - jakieś półtorej roku.
Jeżeli coś jest niejasnego to piszcie, a ja wytłumacze.
Plusem jest to, że wybrałem ligę rosyjską na potrzeby tego posta. Nie analizowałem jej pod względem zysku jaki przyniesie tylko dlatego, żeby Wam pokazać, że można z tego wyciągnąć kasę ;). Do samego końca posta nie wiedziałem czy w ogóle to przyniesie zyski :p ale jak widać przyniosło ???? .
Komentujcie ????
 
wladziar16 0

wladziar16

Użytkownik
Progresja !!! Liga Włoska, Francuska!!!
Witam, dotychczas grałem standardowo na ako 2,0, duzo poczytałem tu i owo o progresji remisowej.Interesuje sie liga 2 wloska i 2 francuska mam zamair wybrac na poczatek po jednej zespole z tych lig.Moj wklad dosyc spory bo wynosi 8tys zł u buka betathome.Prosze o jakies podpowiedzi doswiadczonych graczy z ktorzy graja tym systemem.
Pozdrawiam
 
B 0

bonus_hunter

Użytkownik
Moim zdaniem progresja to czyste szaleństwo. Spójrz sobie chociażby na takie Gijon w lidze hiszpańskiej. Ogólnie wszelkie progresje może początkowo będą przynosić zyski, ale w dłuższym okresie czasu raczej zostaniesz z niczym. Jak widzisz po raz kolejny w tym temacie pojawiają się takie słowa. Po drugie na pewno z takimi pieniędzmi nie szalałbym w bah, mają dosyć niskie kursy, a tym bardziej jeśli progresja to betfair chyba będzie najlepszym rozwiązanie, gdyż tam nie ma limitów, ale również z pinnacle jest dobrą alternatywą. Ale uwierz mi dobrze by było jakbyś jak najdalej trzymał się od progresji
 
wladziar16 0

wladziar16

Użytkownik
Rozumiem wszystkie obawy to hazard wszystko może się zdarzyć, ale znam pare przykładów z forum bukmaherskich i na swoich kumplach ze po dluzszym okresie przynosi to zyski i to spore chcę zaryzykować ???? Co do wpłaty to jeszcze nie wpłaciłem wlasnie zastanawiam się nad bukiem!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja zaczalem gre progresja na NHL + troszke nozki i poki co jestem na + ... ale ta progresja bardziej polegala na obrocie bonusu od wplaty bo gralem tak zeby wychodzic na danej progresji na 0 albo na plus 2-3 pln ... po miesiacu sie oplacilo ????
Trzeba miec cierpliwosc i raczej nie liczyc na duza kase bo przy tym 6-7 poziomie progresji to juz spora kasa wchodzi w gre.
Ogolem dla mnie fajne doswiadczenie ale jak pisalem kokosow z tego nie bedzie, takze lepsze analizy i &quot;normalna&quot; gra.
Jeszcze ciekawa propozycja moze byc progresja na typy VIPów, ktorzy maja duza skutecznosc ???? cos takiego probuje i zobaczymy jak sie oplaci ????
I jezeli chodzi o mnie, to jak progresja to nigdy wiecej na SJS ????
EDIT:
Co do kapitalu jaki trzeba przeznaczyc na takei cos zeby meic zarobki to ... zaleznie jest wszystko od tego co wybierzemy. Na win albo lose jest baaardzo ciezko ustalic, bo kursy sa zmienne. Za to na remisy (bynajmniej w nozke) w 90% kurs oscyluje kolo 3.00 wiec mozna latwo obliczyc ile trzeba kaski zeby zrobic np 7 poziomow
 
M 0

michonik

Użytkownik
W zakładach bukmacherskich Milenium jest oferta na gry liczbowe. Chdzi mi konkretnie o zakład w którym typuje się jaka liczba padnie w Multi Lotku danego dnia. Kurs na takie zdarzenie to po odjęciu podatku 2.88zł. Jak myślicie czy byłby sens grania takiego zdarzenia systemem PROGRESJI ?
 
P 0

pavlinho

Gość
W zakładach bukmacherskich Milenium jest oferta na gry liczbowe. Chdzi mi konkretnie o zakład w którym typuje się jaka liczba padnie w Multi Lotku danego dnia. Kurs na takie zdarzenie to po odjęciu podatku 2.88zł. Jak myślicie czy byłby sens grania takiego zdarzenia systemem PROGRESJI ?
Nie graj bo to bez sensu. Zdarzają się serie że po kilkanaście losowań z rzędu nie pada wybrana liczba. Ja grałem progresją na liczby w ML, i szybciej straciłem wkład niż coś ugrałem. Nigdy więcej progresji.

P.S. ghs chyba kiedyś zamieszczał na forum algorytm w którym było pokazane czarno na białym, że progresja prowadzi do jednego - bankructwa.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli ktoś jest zainteresowany progresją to w multilotku już 7 razy z rzędu liczba jest mniejsza od 40 w betgun są zakłady na to.
 
Do góry Bottom