>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Zaczynam interesowac sie progresją... ale mam pytanie?? przy progresji np. na remis skąd macie pewność że kurs będzie zawsze powyżej 2?? bo chyba tylko wtedy można zyskać... jesli chodzi o NBA... progresja na przelamanie... jaka wtedy jest pewnosc ze kurs bedzie wyzszy lub okolo 2?? a co jesli wpadnie mi wygrana wtedy kiedy kurs bedzie okolo 1.4 ?? CO sadzicie o progresji w darcie albo dyscyplinach w ktorych nie trzeba czekac tygodniami na zysk??
Co do NBA: A kto powiedzial ze jest pewnosc tego ze zawsze bedzie kurs powyzej 2,0?? Nie ma zadnej pewnosci, ale nie w tym rzecz. W NBA mozesz trafic grajac progresja na wygrana po kursie tak jak pisales 1,40, jak i po kursie np. 12,0 (tak tez moze byc ???? ). Granie na przelamanie passy zwyciestw/porazek w NBA nie polega na podwajaniu stawki na kazdym poziomie, ale na dobieraniu odpowiednich stawek do kursu (no i do pozimu na ktorym sie znalezlismy). Wiadomo, ze jak bedzie kurs 1,40 to nie zagrasz podwojenia, tylko sporo wiecej. W przypadku wyzszych kursow (7,0; 10,0 itd.), mozesz nawet nie podwajac a i tak zarobisz. Do kazdego spotkania trzeba podejsc indywidualnie.
Polecam granie takiej progresji.
Pozdro
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
hej. wypowiem sie krótko i rzeczowo ???? przejzyj sobie jakie kursy wystawiaja buki na remisy w hokeju, pozniej poszukaj sobie druzyn ktore duzo remisuja w danej lidze. ja wlasnie dzisiaj zaczynam progresje na remisy w Hokeju - z kazdej ligi wybralem sobie po 1 druzynie, ktora ma sporo remisow ???? i tak np. mam Ingolstadt (poniewaz na 24 mecze ma 9 remisow), a ze niestety tylko w NBA i pilce recznej dostaniesz wiecej za remis (no chyba ze gra taki Arsenal z Derby i kurs jest 9.0) w kazdym z ligowych spotkan ???? !! powodzenia i przemysl - przy 3 stopniu progresji i stawce 8PLN (bo ja gram 2-4-8-16.....) juz mam 30PLN a caly wklad 14PLN wiec 16 na ✅ ....
Po pierwsze nie polecam grania progresji na remisy w NHL (opieram sie na wlasnych doswiadczeniach, gdzie niestety wtopilem troche kasy).
Po drugie. Dobrze zrozumialem? Piszesz o prograsji na remis w NBA?? Nie wiem czy jest ktos taki, co by sie odwazyl ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Po pierwsze nie polecam grania progresji na remisy w NHL (opieram sie na wlasnych doswiadczeniach, gdzie niestety wtopilem troche kasy).
Po drugie. Dobrze zrozumialem? Piszesz o prograsji na remis w NBA?? Nie wiem czy jest ktos taki, co by sie odwazyl ????
nie pisze tu o NHL, chociaz jesliby przeanalizowac dobrze lige to jakas druzyne by sie wybralo !! a jesli chodzi o NBA to znalem kolesia, ktory ogral niesamowicie sts !! zaczal grac w ktoryms momencie na jakas druzyne, ktora chyba nie miala remisu od poczatku sezonu (nie pamietam zespolu ani ktory to byl mecz), ale chyba przy 5 stopniu trafil - postawil za 32PLN po kursie bodajze 14 i wygral ponad 400PLN przy wkladzie 62PLN :-D
 
J 0

jozekkj

Użytkownik
Progresja nowe spojrzenie
Witam, interesuje się system progresji od zeszłego sezonu(tak na poważnie), zeszły rok zakończyłem na plusie około 300zł,(278.90) nie jest to oszołamiająca kwota, dlatego zmieniłem moje podejście do progresji. Grałem wybierając głownie drużyny z lig francuskiej 1,2 oraz włoskiej 1,2 oraz wybrane drużyny z ligi 2 hiszpańskie 2 angielskiej i 2 niemieckie w sumie było 12 zespołów, kończyłem grac jak trafiłem 5 remisów w sezonie. Jednak na 2 drużynach umoczyłem a umoczyłbym więcej bo ich gra bez remisu ciągnęła się do ponad 10 meczów. W tym sezonie zacząłem stawiać na drużyny które nie osiągnęły remisu przez kolejne 8 meczów. Średnio na kolejkę takich drużyn w Europie jest koło 15-20 to jest z czego wybierać. Prowadzę statystyki z większości lig europejskich + japońska brazylijska argentyńska w sumie 54 ligi. Uważam, że jest to jakiś sposób aby ograć buka, co wy na to, proszę o kontakt na maila [email protected] , lub [email protected] z chęcią podzielę się opiniami o progresji oraz użyczę listę drużyn do grania.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja gram 6 stopniowa na ako okolo 2 czasem troche wiecej i jest to jakis sposob na bycie na plus, jak ktos dobrze typuje zwykle kupony to na progresji tez bedzie na plus. ja mam czasami nie najlepsza skutecznosc ale progresja poki co mi gwarantuje ze sie wzbogacam :p
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Witam, interesuje się system progresji od zeszłego sezonu(tak na poważnie), zeszły rok zakończyłem na plusie około 300zł,(278.90) nie jest to oszołamiająca kwota, dlatego zmieniłem moje podejście do progresji. Grałem wybierając głownie drużyny z lig francuskiej 1,2 oraz włoskiej 1,2 oraz wybrane drużyny z ligi 2 hiszpańskie 2 angielskiej i 2 niemieckie w sumie było 12 zespołów, kończyłem grac jak trafiłem 5 remisów w sezonie. Jednak na 2 drużynach umoczyłem a umoczyłbym więcej bo ich gra bez remisu ciągnęła się do ponad 10 meczów. W tym sezonie zacząłem stawiać na drużyny które nie osiągnęły remisu przez kolejne 8 meczów. Średnio na kolejkę takich drużyn w Europie jest koło 15-20 to jest z czego wybierać. Prowadzę statystyki z większości lig europejskich + japońska brazylijska argentyńska w sumie 54 ligi. Uważam, że jest to jakiś sposób aby ograć buka, co wy na to, proszę o kontakt na maila [email protected] , lub [email protected] z chęcią podzielę się opiniami o progresji oraz użyczę listę drużyn do grania.
Panie Józku nie wiem czy wiesz ze wszystkie zdarzenia sportowe sa od siebie niezależne. To że nie na remisu od 20 spotkań nic nie znaczy że musi on wystąpić wkrótce. Jest takie samo prawdopodobieństwo że ędzie jak i prawdopodobieństwo że nie będzie przez kolejne 20 spotkań. Do tego dochodzi ogromny STRES na każdym poziomie którego nie da sie zamienić na lub odzwierciedlić w PLN, więc proponuję wyciągnąć wnioski z tego co napisalem.

Pozdrawiam
 
J 0

jozekkj

Użytkownik
Panie Bandzbuch, nie zgodze sie do konca, statystycznie rzecz biorąc na wiekszosc spotkan prawdopodobiensto remisu to 30%-35%, tak wiec obserwując zespoły i znając ich możliwości można naprawde cos trafic. polecam stuttgart na remisik ????
 
M 0

musiaq

Użytkownik
Logicznie myslac to kazde spotkanie na pozor ma 30-35 % szans na remis, wygrana, przegrana. Dokladnie wynosi to 33,33%. Jednakze to tylko logika dla pradziwego laika. Poniewaz musimy spojrzec co dane druzyny reprezentuja soba, jak sie sprawuja w danym sezonie, jakie mialy wyniki w poprzednich sezonach itp. Im dluzej posiedzisz na wszelakich analizach, na czytanie wypowiedzi na temat progresji tym bardziej rosna Twe szanse, ze wybierzesz druzyne godna Twego obstawionego wyniku i tego kazdemu zycze ????
 
M 0

musiaq

Użytkownik
I tak &quot;cicho&quot; chwalac sie musze przyznac, ze dzisiaj wygralem 100 zl na czysto na progresji grajac Dijonem. Ktos dzis cos trafil w progresji? Jakie Wasze typy na progresje na przyszly tydzien?
Pozdrawiam ????
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Ja gram progresje na AKO 3. I jak narazie najgorszy mój wynik to trafienie kuponu za 4 razem. Ustaliłem sobie, że mam 6 prób na trafienie. Sądzę, że sporym wyczynem jest nie trafic kursu 3 (grając na kuponie 2-4 meczy) stawiając 1 czy 2 kupony tygodniowo.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Szansa na trafienie kursu 3 przy uwzględnieniu prowizji bukmachera wynosi ok. 30%. Wynika z tego wprost, iż masz prawdopodobieństwo 12%, że nie trafisz 6 razy pod rząd. Tak więc jedna na osiem progresji zakończy się bankructwem. Teraz policz sobie, jaki będzie twój zysk z 7 progresji, czy będzie on większy niż całość inwestycji, a dowiesz się, czemu progresja jest do dupy.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Szansa na trafienie kursu 3 przy uwzględnieniu prowizji bukmachera wynosi ok. 30%. Wynika z tego wprost, iż masz prawdopodobieństwo 12%, że nie trafisz 6 razy pod rząd. Tak więc jedna na osiem progresji zakończy się bankructwem. Teraz policz sobie, jaki będzie twój zysk z 7 progresji, czy będzie on większy niż całość inwestycji, a dowiesz się, czemu progresja jest do dupy.

Czyli z tego wynika, że porażka to kwestia czasu. Jednak zakłady bukmacherskie to nie tylko czysta matematyka są mecze, ktore naprawdę można przewidzieć (np. 8 czy 10 zawodników kontuzjowanych).
Ja spróbuje mimo wszystko , gdyż jak nie gram progresją automatycznie wychodzą mi tasiemce po 5 i więcej meczy z czego często 1 mi nie wchodzi. Ewentualnie zwiększe szansę na trafienie do 8 prób. Z tego co napisałeś wtedy na pewno nie przegram, chociaż z drugiej strony jest to nieprawda, gdyż nie ma systemu dającego pewne zyski.
Zakończyłem juz 6 progresji. Teoretycznie w lutym lub marcu powinienem zbankrutować. Zobaczymy...
 
D 0

djork

Użytkownik
Szansa na trafienie kursu 3 przy uwzględnieniu prowizji bukmachera wynosi ok. 30%. Wynika z tego wprost, iż masz prawdopodobieństwo 12%, że nie trafisz 6 razy pod rząd. Tak więc jedna na osiem progresji zakończy się bankructwem. Teraz policz sobie, jaki będzie twój zysk z 7 progresji, czy będzie on większy niż całość inwestycji, a dowiesz się, czemu progresja jest do dupy.
A Ty ciągle to samo. Po pierwsze nie zaczyna się progresjii od razu po remisie, tylko powiedzmy po 8-15 meczach bez remisu. Po drugie statystyka statystyką, ale to nie matematyka tylko sport. Możemy sobie mówić że zarówno w meczu Stuttgartu, jak i Mantovy jest 33,3% szansy na remis, ale tak nie jest z praktycznego punktu widzenia. Są drużyny, które remisują regularnie, są ligi gdzie remisy są bardzo częste. Jeśli wybierze się dobrze moment, ligę i drużynę, to nie ma żadnego 12%.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Weź się chłopcze puknij lekko. Widziałeś tam choć wzmiankę o remisach? To teraz wsadź sobie te remisy wiesz gdzie.
Są drużyny, które remisują regularnie, są ligi gdzie remisy są bardzo częste.
Taaak... a bukmacherzy to dzieci we mgle i nie mają pojęcia o tym, gdzie remisy są częste, w związku z czym wcale nie obniżają na te mecze kursów.
Po pierwsze nie zaczyna się progresjii od razu po remisie, tylko powiedzmy po 8-15 meczach bez remisu.
Największe kłamstwo progresji. Naprawdę wierzysz, że jak nie było 10 remisów, to szansa na remis w kolejnym meczu rośnie? Czemu? Zawodnicy tęsknią do remisu może? Trener im mówi - Chłopaki, tyle czasu remisu już nie było, to wypada zagrać dziś na remis? Bzdura... tym bardziej się ci dziwię, że się nie uczysz na błędach, takich jak ten - kiedyś napisałeś (we wrześniu):
Obecnie mocno rozrabia Hacken. 18 meczów bez remisu, do końca sezonu 5 kolejek. Jak na moje co najmniej jeden remis powinien paść.
No i co? Remisu jak nie było, tak nie ma (link). A gdybym zaczął grać to Häcken po 10 meczach, to już byłbym na 13 poziomie progresji. Widzę, że się na matematyce nie uważało zbytnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 0

djork

Użytkownik
Weź się chłopcze puknij lekko. Widziałeś tam choć wzmiankę o remisach? To teraz wsadź sobie te remisy wiesz gdzie.Taaak... a bukmacherzy to dzieci we mgle i nie mają pojęcia o tym, gdzie remisy są częste, w związku z czym wcale nie obniżają na te mecze kursów.Największe kłamstwo progresji. Naprawdę wierzysz, że jak nie było 10 remisów, to szansa na remis w kolejnym meczu rośnie? Czemu? Zawodnicy tęsknią do remisu może? Trener im mówi - Chłopaki, tyle czasu remisu już nie było, to wypada zagrać dziś na remis? Bzdura... tym bardziej się ci dziwię, że się nie uczysz na błędach, takich jak ten - kiedyś napisałeś (we wrześniu): No i co? Remisu jak nie było, tak nie ma (link). A gdybym zaczął grać to Häcken po 10 meczach, to już byłbym na 13 poziomie progresji. Widzę, że się na matematyce nie uważało zbytnio.
1. Tak, jeśli każda drużyna środka tabeli Serie A ma maksymalnie 4-5 meczów bez remisu w sezonie, a Sampdoria 9, to można być pewnym, że to jest koniec tej serii.

2. Kursów na remis i tak nie zniżą poniżej 2,7, więc płakać nie będę.

3. Popatrz jeszcze raz co napisałem. Czy Hacken jest drużyną remisową? Czy gra w remisowej lidze? NIE

A jeśli chodzi o to, co napisałem we wrześniu, to zrezygnowałem z Hacken przy 50 zł i nie stawiam już na takich cudaków.

Nigdzie nie napisałem, że kieruję się w progresjii tylko faktem od ilu meczów nie było remisu. I mniej nerwów, człowieku.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
2. Kursów na remis i tak nie zniżą poniżej 2,7, więc płakać nie będę.
Ja generalnie jestem za progresja i czesto ja stosuje, ale nie zgodze sie z tym punktem. W zeszlym sezonie (najprawdopodobniej) chyba w serie B kurs na remis w jakims meczu byl ponizej 2,0. Jak znajde gdzies w archiwach to napisze o jaki mecz chodzilo.
Pozdro
O, znalazlem: http://www.betexplorer.com/soccer/italy/italian-serie-b-2006-2007/results/ Zobacz runde 39 (mecz Vicenza - Lecce), kurs na remis 1,77... Najlepsze jest to, ze wcale wtedy remis nie padl ????
Raz jeszcze pozdrawiam.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Ja generalnie jestem za progresja i czesto ja stosuje, ale nie zgodze sie z tym punktem. W zeszlym sezonie (najprawdopodobniej) chyba w serie B kurs na remis w jakims meczu byl ponizej 2,0. Jak znajde gdzies w archiwach to napisze o jaki mecz chodzilo.
Pozdro

O, znalazlem: http://www.betexplorer.com/soccer/italy/italian-serie-b-2006-2007/results/ Zobacz runde 39 (mecz Vicenza - Lecce), kurs na remis 1,77... Najlepsze jest to, ze wcale wtedy remis nie padl ????
Raz jeszcze pozdrawiam.

Pod koniec sezonu, gdy spotkają się zespoły grające o nic często kursy na remis są poniżej 2
 
L 0

louissaa

Użytkownik
A ja mam 300 zl kapitalu i zaczynam grać od ego weekendu progresja na 3 drużyny: Clermont Foot z 2 francuskiej Cordoba z 2 Hiszpańskiej i Larisa z 1 Greckiej wszystkie maja powyzej 50% remisów i od roku nie mialy dluzszej serii niz 4 mecze bez remisu. zaczynam od 10 zl. Co wy na to:&gt;:&gt;
 
G 46

ghs

Użytkownik
Zastanawia mnie sposób myślenia graczy progresji:
  • wybierają drużyny, które długo nie zremisowały, bo przecież remis musi w końcu paść,
  • ale równocześnie wybierają drużyny, które długo nie miały serii bez remisu dłuższej niż x meczy, bo to oznacza, że nigdy taka seria nie wystąpi.
To się nazywa zaklinanie rzeczywistości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deniak 0

deniak

Użytkownik
A ja mam 300 zl kapitalu i zaczynam grać od ego weekendu progresja na 3 drużyny: Clermont Foot z 2 francuskiej Cordoba z 2 Hiszpańskiej i Larisa z 1 Greckiej wszystkie maja powyzej 50% remisów i od roku nie mialy dluzszej serii niz 4 mecze bez remisu. zaczynam od 10 zl. Co wy na to:&gt;:&gt;
To chyba masz złe informacje nt Cordoby. 29 kwietnia 07 --&gt; 8 kolejnych meczy bez remisu (nie licząc pucharów). Pomimo, ze teraz ciągle remisują to odradzam. Clermont foot - 10 meczy bez remisu w 2006. Jeśli nie masz malej fortuny na zabezpieczenie progresji tymi zespołami to dwa słowa: Good Luck!

10 druzyn na raz? Policz sobie jaki kapital bys musial zabezpieczyc na kilka poziomow progresji dla 10 druzyn. Pomysl, zaczynasz od stawki np. 2 PLN i podwajasz co poziom, czyli masz 2+ 4+ 8+ 16+ 32+ 64+ 128+ 256+ 512+ 1024= 2046 dla 10 poziomow. Teraz to 2046 pomnoz przez liczbe druzyn...
Powodzenia
Niektórzy goście grają na więcej niż 8 drużyn. Wszystko zależy do doboru. Czytałem na konkurencyjnym forum - gość po +- miesiącu włożył na progresje ok 1200 i był ponad 400 zl do przodu.

Zastanawia mnie sposób myślenia graczy progresji:
  • wybierają drużyny, które długo nie zremisowały, bo przecież remis musi w końcu paść,
  • ale równocześnie wybierają drużyny, które długo nie miały serii bez remisu dłuższej niż x meczy, bo to oznacza, że nigdy taka seria nie wystąpi.
To się nazywa zaklinanie rzeczywistości.
Co do pierwszego wyboru - kto robi wedle tego kryterium progresję na np. Man U to krzyżyk mu w progresyjną drogę.
Co do drugiej wersji to zaklinaniem rzeczywistości jest myślenie, ze np. taka Messina będzie miała serię zwycięstw jak Juve za starych dobrych czasów ???? Owszem, może się zdarzyć, że kupią awans i wygrają 15 meczy pod rząd, jednak z takim myśleniem proponuję porzucenie bukmacherki, bo każde stawianie czy 10 czy 1000 zł na pewniaka/progresję jest obarczone ryzykiem, ze ktoś trzeci zrobi wszystkich obstawiających w chu*a i stracimy ciężko ciułaną kasę. Zamiast stawiać lepiej poświecić czas na minibiznes, np. skręcanie długopisów ???? .

Co to w ogóle za głupia dyskusja z tekstami typu &quot;a co piłkarze i trener w szatni mówią, że trzeba by coś zremisować bo dawno remisu nie było?&quot; itp? To jest futbol, są drużyny które często wygrywają i te które często remisują i tyle. Średniej klasy zespól nie może cały czas wygrywać albo przegrywać. Niech oponenci progresji zobaczą i porównają wykres zwycięstw/remisów/przegranych najczęściej remisujących zespołów z: 2 ligi francuskiej (np. sedan 9 remisów) a premiership (np. blackburn - 9 remisów) - widać wyraźnie czemu np. gra się progresję remisową na sedan a nie na blackburn.

pozdrawiam
 
Do góry Bottom